Час:

Сувязь
Public account
  Зона PRO
1138 крэдытаў
Набыць крэдыты
Вы знаходзіцеся ў публічным уліковым запісе. Калі вы хаціце гуляць у гэту гульню ці удзельнічаць у абмеркаваннях, вы павінны ўвайсці ў сістэму. Калі вы новы карыстальнік, то вам неабходна спачатку зарэгістравацца.

  Плэй-офф лігі: II.1 (Беларусь) - Сезон 3

47 695
Крама PPM
Наступная гульня
HK Dukla Michalovce
Рэгулярны чэмпіянат
21.2.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Гэта функцыя - частка PRO пакета!      

PRO-версія старoнкi Плэй-офф лігі

PRO версія гэтай старонкі адлюстроўвае вынікі кожнай гульні ў кожнай серыі, са спасылкай на старонку дэталяў гульні.



Сезон: Краіна: Ліга:
4
2

Чэмпіён лігі

7
0
3
2
6
1

Гульні за месцы з 1-га па 8-е

Фінал Серыі
Беларусь BLAKIT† (4) vs Беларусь HC Torpedo Minsk† (7) 2:0
Гульня за 3-е месца Серыі
Беларусь AS Roma Giallorossi (1) vs Беларусь HC Neman† (3) 2:0
Гульня за 5-е месца Серыі
Беларусь Дикари† (2) vs Беларусь ropbIHbI4† (5) 2:1
Гульня за 7-е месца Серыі
Беларусь HC "BREST"† (6) vs Беларусь ХК Беркут† (8) 2:0
Паўфінал Серыі
Беларусь AS Roma Giallorossi (1) vs Беларусь HC Torpedo Minsk† (7) 1:2
Беларусь HC Neman† (3) vs Беларусь BLAKIT† (4) 1:2
Гульні за месцы з 5-га па 8-е Серыі
Беларусь Дикари† (2) vs Беларусь ХК Беркут† (8) 2:0
Беларусь ropbIHbI4† (5) vs Беларусь HC "BREST"† (6) 2:1
Чвэрцьфінал Серыі
Беларусь AS Roma Giallorossi (1) vs Беларусь ХК Беркут† (8) 2:1
Беларусь Дикари† (2) vs Беларусь HC Torpedo Minsk† (7) 0:2
Беларусь HC Neman† (3) vs Беларусь HC "BREST"† (6) 2:1
Беларусь BLAKIT† (4) vs Беларусь ropbIHbI4† (5) 2:1

Гульні за месцы з 9-га па 16-ае

Гульня за 9-е месца Серыі
Беларусь Taxobox ames† (9) vs Беларусь Roma78† (10) 2:1
Гульня за 11-е месца Серыі
Беларусь HK Molodechno† (13) vs Беларусь Novogrudok Malps† (14) 1:2
Гульня за 13-е месца Серыі
Беларусь HC Neman Grodno† (11) vs Беларусь HC Standart† (12) 2:1
Гульня за 15-е месца Серыі
Беларусь Darium† (15) vs Беларусь Восток† (16) 1:2
Гульні за месцы з 9-га па 12-е Серыі
Беларусь Taxobox ames† (9) vs Беларусь Novogrudok Malps† (14) 2:0
Беларусь Roma78† (10) vs Беларусь HK Molodechno† (13) 2:0
Гульні за месцы з 13-га па 16-е Серыі
Беларусь HC Neman Grodno† (11) vs Беларусь Восток† (16) 2:0
Беларусь HC Standart† (12) vs Беларусь Darium† (15) 2:0
Гульні за месцы з 9-га па 16-ае Серыі
Беларусь Taxobox ames† (9) vs Беларусь Восток† (16) 2:0
Беларусь Roma78† (10) vs Беларусь Darium† (15) 2:0
Беларусь HC Neman Grodno† (11) vs Беларусь Novogrudok Malps† (14) 0:2
Беларусь HC Standart† (12) vs Беларусь HK Molodechno† (13) 0:2

Гульні за месцы з 17-га па 20-е

Гульня за 17-е месца Серыі
Беларусь Zubilo† (17) vs Беларусь Vitebsk† (18) 0:2
Гульня за 19-е месца Серыі
Беларусь Dendelichki† (19) vs Беларусь HC Xaman† (20) 1:2
Гульні за месцы з 17-га па 20-е Серыі
Беларусь Zubilo† (17) vs Беларусь HC Xaman† (20) 2:0
Беларусь Vitebsk† (18) vs Беларусь Dendelichki† (19) 2:1