Dobij besplatno kredite!
Sljedeća utakmica
HK Metro Zvolen
Ligaška utakmica
29.3.2024 18:00
29.3.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ove opcije su dio PRO paketa!  
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
PRO verzija od stranice playoff Lige
PRO verzija ove stranice prikazuje pregled rezultat svake utakmice pojedinačne serije sa linkovima prema sadržaju utakmice.
Sezona:
Država:
Liga:
Utakmice za plasman od 1. do 8. pozicije
Finale | Serije | ||
HK Sabinov 128350 † (3) | vs | Fire Fox (4) | 0:2 |
Utakmica za 3. mjesto | Serije | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | DEP014† (2) | 2:1 |
Utakmica za 5. mjesto | Serije | ||
HC Sulini (5) | vs | Vancouver Canucks (7) | 2:0 |
Utakmica za 7. mjesto | Serije | ||
HC Dynamo Trnava† (6) | vs | GUCI4 (8) | 1:2 |
Polufinale | Serije | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | Fire Fox (4) | 1:2 |
DEP014† (2) | vs | HK Sabinov 128350 † (3) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 5. do 8. pozicije | Serije | ||
HC Sulini (5) | vs | GUCI4 (8) | 2:0 |
HC Dynamo Trnava† (6) | vs | Vancouver Canucks (7) | 0:2 |
Četvrtfinale | Serije | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | GUCI4 (8) | 2:0 |
DEP014† (2) | vs | Vancouver Canucks (7) | 2:0 |
HK Sabinov 128350 † (3) | vs | HC Dynamo Trnava† (6) | 2:0 |
Fire Fox (4) | vs | HC Sulini (5) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije
Utakmica za 9. mjesto | Serije | ||
Metal666 (10) | vs | JUNIPO Capitals† (12) | 2:1 |
Utakmica za 11. mjesto | Serije | ||
Lokomotiv Režinka† (9) | vs | HK RABČA 119860 † (11) | 0:2 |
Utakmica za 13. mjesto | Serije | ||
Nitra-Corgoni (13) | vs | HC Bardoňovo (14) | 0:2 |
Utakmica za 15. mjesto | Serije | ||
HC Šajba 116573 † (15) | vs | Ultimate Underdogs HC (16) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 9. do 12. pozicije | Serije | ||
Lokomotiv Režinka† (9) | vs | JUNIPO Capitals† (12) | 0:2 |
Metal666 (10) | vs | HK RABČA 119860 † (11) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 13. do 16. pozicije | Serije | ||
Nitra-Corgoni (13) | vs | Ultimate Underdogs HC (16) | 2:1 |
HC Bardoňovo (14) | vs | HC Šajba 116573 † (15) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9. do 16. pozicije | Serije | ||
Lokomotiv Režinka† (9) | vs | Ultimate Underdogs HC (16) | 2:0 |
Metal666 (10) | vs | HC Šajba 116573 † (15) | 2:0 |
HK RABČA 119860 † (11) | vs | HC Bardoňovo (14) | 2:1 |
JUNIPO Capitals† (12) | vs | Nitra-Corgoni (13) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije
Utakmica za 17. mjesto | Serije | ||
Považan Gladiators† (17) | vs | Biele Tigre Capitals (18) | 2:0 |
Utakmica za 19. mjesto | Serije | ||
Public Account (19) | vs | Wagykovi Piráti (20) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 17. do 20. pozicije | Serije | ||
Považan Gladiators† (17) | vs | Wagykovi Piráti (20) | 2:0 |
Biele Tigre Capitals (18) | vs | Public Account (19) | 2:0 |