Logo turnira
Maskota turnira
Zvanična PPM stranica na fejsbuku
Lajkuj našu Fejs stranicu i saznaj najnovije vijesti prije bilo koga drugog.
Utakmice
Grupa 1
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat | Mjesto i vrijeme |
2021-07-17 | Rusija | Srbija | 4:2 | Kalessin 21:00 |
2021-07-17 | Finska | Švajcarska | 7:1 | Haemorrhoides C 21:00 |
2021-07-18 | Švajcarska | Rusija | 3:1 | Kalessin 21:00 |
2021-07-18 | Finska | Srbija | 3:2 | Haemorrhoides C 21:00 |
2021-07-19 | Rusija | Finska | 4:0 | Haemorrhoides C 21:00 |
2021-07-19 | Srbija | Švajcarska | 4:3 OT | Nationwide Aren 21:00 |
Grupa 2
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat | Mjesto i vrijeme |
2021-07-17 | Slovenija | Bosna i Hercegovina | 4:1 | Kalessin 21:30 |
2021-07-17 | Slovačka | Bjelorusija | 3:2 | Nationwide Aren 21:30 |
2021-07-18 | Bjelorusija | Slovenija | 1:2 | Kalessin 21:30 |
2021-07-18 | Slovačka | Bosna i Hercegovina | 14:0 | Nationwide Aren 21:30 |
2021-07-19 | Slovenija | Slovačka | 3:1 | Kalessin 21:30 |
2021-07-19 | Bosna i Hercegovina | Bjelorusija | 2:1 | Nationwide Aren 21:30 |
Grupa 3
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat | Mjesto i vrijeme |
2021-07-17 | Francuska | Španija | 6:0 | Haemorrhoides C 21:30 |
2021-07-17 | Mađarska | Njemačka | 4:1 | Nationwide Aren 21:00 |
2021-07-18 | Njemačka | Francuska | 1:2 | Savo Superdome 21:00 |
2021-07-18 | Mađarska | Španija | 2:0 | Nationwide Aren 21:00 |
2021-07-19 | Francuska | Mađarska | 1:2 SO | Savo Superdome 21:00 |
2021-07-19 | Španija | Njemačka | 1:6 | Kalessin 21:00 |
Grupa 4
Datum | Domaći tim | Gostujući tim | Rezultat | Mjesto i vrijeme |
2021-07-17 | Letonija | SAD | 4:0 | Savo Superdome 21:30 |
2021-07-17 | Češka Republika | Rumunija | 6:0 | Savo Superdome 21:00 |
2021-07-18 | Rumunija | Letonija | 5:4 SO | Savo Superdome 21:30 |
2021-07-18 | Češka Republika | SAD | 4:1 | Haemorrhoides C 21:30 |
2021-07-19 | Letonija | Češka Republika | 1:2 SO | Savo Superdome 21:30 |
2021-07-19 | SAD | Rumunija | 1:8 | Haemorrhoides C 21:30 |