Oficiální stránka PPM na Facebooku
Dej Like naší stránce na Facebooku a budeš informován o novinkách dříve než ostatní.
Následující zápas
HK Metro Zvolen
Ligový zápas
29.3.2024 18:00
29.3.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Tato funkce je součástí balíku PRO!  
PRO verze obrazovky Ligové play-off
PRO verze této obrazovky obsahuje navíc přehledně rozepsané výsledky jednotlivých zápasů v sérii s překlikem na zápasový report.
PRO verze obrazovky Ligové play-off
PRO verze této obrazovky obsahuje navíc přehledně rozepsané výsledky jednotlivých zápasů v sérii s překlikem na zápasový report.
Sezóna:
Stát:
Liga:
Zápasy o 1.-8. místo
Finále | Stav série | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 2:0 |
Zápas o 3. místo | Stav série | ||
HC Sulini (2) | vs | Metal666 (6) | 2:0 |
Zápas o 5. místo | Stav série | ||
Nitra-Corgoni (3) | vs | DEP014† (4) | 0:2 |
Zápas o 7. místo | Stav série | ||
GUCI4 (7) | vs | Vancouver Canucks (8) | 0:2 |
Semifinále | Stav série | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | Metal666 (6) | 2:0 |
HC Sulini (2) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 0:2 |
Zápasy o 5.-8. místo | Stav série | ||
Nitra-Corgoni (3) | vs | Vancouver Canucks (8) | 2:0 |
DEP014† (4) | vs | GUCI4 (7) | 2:0 |
Čtvrtfinále | Stav série | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | Vancouver Canucks (8) | 2:0 |
HC Sulini (2) | vs | GUCI4 (7) | 2:0 |
Nitra-Corgoni (3) | vs | Metal666 (6) | 1:2 |
DEP014† (4) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 1:2 |
Zápasy o 9.-16. místo
Zápas o 9. místo | Stav série | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | JUNIPO Capitals† (10) | 0:2 |
Zápas o 11. místo | Stav série | ||
HK RABČA 119860 † (11) | vs | HC Šajba 116573 † (12) | 2:0 |
Zápas o 13. místo | Stav série | ||
Ultimate Underdogs HC (13) | vs | Lokomotiv Režinka† (14) | 1:2 |
Zápas o 15. místo | Stav série | ||
Biele Tigre Capitals (15) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:0 |
Zápasy o 9.-12. místo | Stav série | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | HC Šajba 116573 † (12) | 2:0 |
JUNIPO Capitals† (10) | vs | HK RABČA 119860 † (11) | 2:0 |
Zápasy o 13.-16. místo | Stav série | ||
Ultimate Underdogs HC (13) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:0 |
Lokomotiv Režinka† (14) | vs | Biele Tigre Capitals (15) | 2:1 |
Zápasy o 9.-16. místo | Stav série | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:1 |
JUNIPO Capitals† (10) | vs | Biele Tigre Capitals (15) | 2:0 |
HK RABČA 119860 † (11) | vs | Lokomotiv Režinka† (14) | 2:0 |
HC Šajba 116573 † (12) | vs | Ultimate Underdogs HC (13) | 2:1 |
Zápasy o 17.-20. místo
Zápas o 17. místo | Stav série | ||
Public Account (17) | vs | HK TAROVO (19) | 2:0 |
Zápas o 19. místo | Stav série | ||
Wagykovi Piráti (18) | vs | HC Trantaria (20) | 2:1 |
Zápasy o 17.-20. místo | Stav série | ||
Public Account (17) | vs | HC Trantaria (20) | 2:0 |
Wagykovi Piráti (18) | vs | HK TAROVO (19) | 0:2 |