Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1191 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Meistrite Liiga

988 589 532
Ametlik PPM Facebook'i lehet
Vajutage ''Like'' meie Facebooki lehel ning lugege värskemaid uudiseid enne kui keegi teine.
Järgmine mäng
HC KOMARNO
Liigamäng
27.5.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupp: Hooaeg:

Grupp 1

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa Avangaer1980 Eesti Aqape Icehockey 1:2
07.05.2020 Horvaatia Starolaško Itaalia Explosions In The Sky 1:11
07.05.2020 Rootsi Gråbo Indians Hispaania Doors 9:0
14.05.2020 Eesti Aqape Icehockey Hispaania Doors 5:1
14.05.2020 Itaalia Explosions In The Sky Rootsi Gråbo Indians 5:3
14.05.2020 Venemaa Avangaer1980 Horvaatia Starolaško 6:2
21.05.2020 Horvaatia Starolaško Eesti Aqape Icehockey 6:1
21.05.2020 Rootsi Gråbo Indians Venemaa Avangaer1980 3:4
21.05.2020 Hispaania Doors Itaalia Explosions In The Sky 5:3
28.05.2020 Eesti Aqape Icehockey Itaalia Explosions In The Sky Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa Avangaer1980 Hispaania Doors Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia Starolaško Rootsi Gråbo Indians Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi Gråbo Indians Eesti Aqape Icehockey Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania Doors Horvaatia Starolaško Lisa TV ajakava
04.06.2020 Itaalia Explosions In The Sky Venemaa Avangaer1980 Lisa TV ajakava
11.06.2020 Eesti Aqape Icehockey Venemaa Avangaer1980 Lisa TV ajakava
11.06.2020 Itaalia Explosions In The Sky Horvaatia Starolaško Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania Doors Rootsi Gråbo Indians Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania Doors Eesti Aqape Icehockey Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi Gråbo Indians Itaalia Explosions In The Sky Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia Starolaško Venemaa Avangaer1980 Lisa TV ajakava
25.06.2020 Eesti Aqape Icehockey Horvaatia Starolaško Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa Avangaer1980 Rootsi Gråbo Indians Lisa TV ajakava
25.06.2020 Itaalia Explosions In The Sky Hispaania Doors Lisa TV ajakava
02.07.2020 Itaalia Explosions In The Sky Eesti Aqape Icehockey Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania Doors Venemaa Avangaer1980 Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi Gråbo Indians Horvaatia Starolaško Lisa TV ajakava
09.07.2020 Eesti Aqape Icehockey Rootsi Gråbo Indians Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia Starolaško Hispaania Doors Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa Avangaer1980 Itaalia Explosions In The Sky Lisa TV ajakava

Grupp 2

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa Flamy Wolves Brasiilia Besouros 3:1
07.05.2020 Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Serbia Bonjito 3:1
07.05.2020 Ukraina ODE Team Kanada Fleur de Lys 3:2 SO
14.05.2020 Brasiilia Besouros Kanada Fleur de Lys 0:2
14.05.2020 Serbia Bonjito Ukraina ODE Team 3:0
14.05.2020 Venemaa Flamy Wolves Poola POWER GRANDE ELITE CLUB 6:0
21.05.2020 Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Brasiilia Besouros 3:0
21.05.2020 Ukraina ODE Team Venemaa Flamy Wolves 3:5
21.05.2020 Kanada Fleur de Lys Serbia Bonjito 2:4
28.05.2020 Brasiilia Besouros Serbia Bonjito Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa Flamy Wolves Kanada Fleur de Lys Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Ukraina ODE Team Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina ODE Team Brasiilia Besouros Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada Fleur de Lys Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Lisa TV ajakava
04.06.2020 Serbia Bonjito Venemaa Flamy Wolves Lisa TV ajakava
11.06.2020 Brasiilia Besouros Venemaa Flamy Wolves Lisa TV ajakava
11.06.2020 Serbia Bonjito Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Lisa TV ajakava
11.06.2020 Kanada Fleur de Lys Ukraina ODE Team Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada Fleur de Lys Brasiilia Besouros Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina ODE Team Serbia Bonjito Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Venemaa Flamy Wolves Lisa TV ajakava
25.06.2020 Brasiilia Besouros Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa Flamy Wolves Ukraina ODE Team Lisa TV ajakava
25.06.2020 Serbia Bonjito Kanada Fleur de Lys Lisa TV ajakava
02.07.2020 Serbia Bonjito Brasiilia Besouros Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada Fleur de Lys Venemaa Flamy Wolves Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina ODE Team Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Lisa TV ajakava
09.07.2020 Brasiilia Besouros Ukraina ODE Team Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola POWER GRANDE ELITE CLUB Kanada Fleur de Lys Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa Flamy Wolves Serbia Bonjito Lisa TV ajakava

Grupp 3

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari Arkrektor HC Norra Kaptein Rødskjegg 16:1
07.05.2020 Soome Limbo Taani Mallum Coyotes 3:0
07.05.2020 Rootsi Scorpions HC USA Razorback Thugs 1:3
14.05.2020 Norra Kaptein Rødskjegg USA Razorback Thugs 0:13
14.05.2020 Taani Mallum Coyotes Rootsi Scorpions HC 3:0
14.05.2020 Ungari Arkrektor HC Soome Limbo 3:5
21.05.2020 Soome Limbo Norra Kaptein Rødskjegg 7:0
21.05.2020 Rootsi Scorpions HC Ungari Arkrektor HC 1:6
21.05.2020 USA Razorback Thugs Taani Mallum Coyotes 10:4
28.05.2020 Norra Kaptein Rødskjegg Taani Mallum Coyotes Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari Arkrektor HC USA Razorback Thugs Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome Limbo Rootsi Scorpions HC Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi Scorpions HC Norra Kaptein Rødskjegg Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Razorback Thugs Soome Limbo Lisa TV ajakava
04.06.2020 Taani Mallum Coyotes Ungari Arkrektor HC Lisa TV ajakava
11.06.2020 Norra Kaptein Rødskjegg Ungari Arkrektor HC Lisa TV ajakava
11.06.2020 Taani Mallum Coyotes Soome Limbo Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Razorback Thugs Rootsi Scorpions HC Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Razorback Thugs Norra Kaptein Rødskjegg Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi Scorpions HC Taani Mallum Coyotes Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome Limbo Ungari Arkrektor HC Lisa TV ajakava
25.06.2020 Norra Kaptein Rødskjegg Soome Limbo Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari Arkrektor HC Rootsi Scorpions HC Lisa TV ajakava
25.06.2020 Taani Mallum Coyotes USA Razorback Thugs Lisa TV ajakava
02.07.2020 Taani Mallum Coyotes Norra Kaptein Rødskjegg Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Razorback Thugs Ungari Arkrektor HC Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi Scorpions HC Soome Limbo Lisa TV ajakava
09.07.2020 Norra Kaptein Rødskjegg Rootsi Scorpions HC Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome Limbo USA Razorback Thugs Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari Arkrektor HC Taani Mallum Coyotes Lisa TV ajakava

Grupp 4

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia HKM Zvolenaci Leedu CHAos Club 4:0
07.05.2020 Valgevene AS Roma Giallorossi Serbia Pantelejci 3:2
07.05.2020 Kanada Royal City Redshift Rumeenia HC Galaţi 7:2
14.05.2020 Leedu CHAos Club Rumeenia HC Galaţi 3:0
14.05.2020 Serbia Pantelejci Kanada Royal City Redshift 3:2 SO
14.05.2020 Slovakkia HKM Zvolenaci Valgevene AS Roma Giallorossi 4:2
21.05.2020 Valgevene AS Roma Giallorossi Leedu CHAos Club 7:0
21.05.2020 Kanada Royal City Redshift Slovakkia HKM Zvolenaci 2:3
21.05.2020 Rumeenia HC Galaţi Serbia Pantelejci 2:5
28.05.2020 Leedu CHAos Club Serbia Pantelejci Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia HKM Zvolenaci Rumeenia HC Galaţi Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene AS Roma Giallorossi Kanada Royal City Redshift Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada Royal City Redshift Leedu CHAos Club Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia HC Galaţi Valgevene AS Roma Giallorossi Lisa TV ajakava
04.06.2020 Serbia Pantelejci Slovakkia HKM Zvolenaci Lisa TV ajakava
11.06.2020 Leedu CHAos Club Slovakkia HKM Zvolenaci Lisa TV ajakava
11.06.2020 Serbia Pantelejci Valgevene AS Roma Giallorossi Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia HC Galaţi Kanada Royal City Redshift Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia HC Galaţi Leedu CHAos Club Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada Royal City Redshift Serbia Pantelejci Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene AS Roma Giallorossi Slovakkia HKM Zvolenaci Lisa TV ajakava
25.06.2020 Leedu CHAos Club Valgevene AS Roma Giallorossi Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia HKM Zvolenaci Kanada Royal City Redshift Lisa TV ajakava
25.06.2020 Serbia Pantelejci Rumeenia HC Galaţi Lisa TV ajakava
02.07.2020 Serbia Pantelejci Leedu CHAos Club Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia HC Galaţi Slovakkia HKM Zvolenaci Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada Royal City Redshift Valgevene AS Roma Giallorossi Lisa TV ajakava
09.07.2020 Leedu CHAos Club Kanada Royal City Redshift Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene AS Roma Giallorossi Rumeenia HC Galaţi Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia HKM Zvolenaci Serbia Pantelejci Lisa TV ajakava

Grupp 5

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia MHC Torpédo Martin Portugal Lima Team 2:0
07.05.2020 Soome HC Laitikkala Iirimaa HbC TORNADO Sekcov 2:1 SO
07.05.2020 Saksamaa Herner EV USA Momentum 2:1
14.05.2020 Portugal Lima Team USA Momentum 3:2 SO
14.05.2020 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Saksamaa Herner EV 2:3 SO
14.05.2020 Slovakkia MHC Torpédo Martin Soome HC Laitikkala 9:0
21.05.2020 Soome HC Laitikkala Portugal Lima Team 3:1
21.05.2020 Saksamaa Herner EV Slovakkia MHC Torpédo Martin 5:1
21.05.2020 USA Momentum Iirimaa HbC TORNADO Sekcov 3:2 OT
28.05.2020 Portugal Lima Team Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia MHC Torpédo Martin USA Momentum Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome HC Laitikkala Saksamaa Herner EV Lisa TV ajakava
04.06.2020 Saksamaa Herner EV Portugal Lima Team Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Momentum Soome HC Laitikkala Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Slovakkia MHC Torpédo Martin Lisa TV ajakava
11.06.2020 Portugal Lima Team Slovakkia MHC Torpédo Martin Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Soome HC Laitikkala Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Momentum Saksamaa Herner EV Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Momentum Portugal Lima Team Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Herner EV Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome HC Laitikkala Slovakkia MHC Torpédo Martin Lisa TV ajakava
25.06.2020 Portugal Lima Team Soome HC Laitikkala Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia MHC Torpédo Martin Saksamaa Herner EV Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov USA Momentum Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Portugal Lima Team Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Momentum Slovakkia MHC Torpédo Martin Lisa TV ajakava
02.07.2020 Saksamaa Herner EV Soome HC Laitikkala Lisa TV ajakava
09.07.2020 Portugal Lima Team Saksamaa Herner EV Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome HC Laitikkala USA Momentum Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia MHC Torpédo Martin Iirimaa HbC TORNADO Sekcov Lisa TV ajakava

Grupp 6

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Läti Ādažu vilki Sloveenia Honkamajat.si Bombs 4:0
07.05.2020 Poola Plon Bodzio Suurbritannia Bournemouth Blitz 4:1
07.05.2020 Holland Rapid Vitesse Rumeenia AkelA 4:3 SO
14.05.2020 Sloveenia Honkamajat.si Bombs Rumeenia AkelA 2:3
14.05.2020 Suurbritannia Bournemouth Blitz Holland Rapid Vitesse 3:5
14.05.2020 Läti Ādažu vilki Poola Plon Bodzio 3:0
21.05.2020 Poola Plon Bodzio Sloveenia Honkamajat.si Bombs 9:2
21.05.2020 Holland Rapid Vitesse Läti Ādažu vilki 3:2
21.05.2020 Rumeenia AkelA Suurbritannia Bournemouth Blitz 4:0
28.05.2020 Sloveenia Honkamajat.si Bombs Suurbritannia Bournemouth Blitz Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti Ādažu vilki Rumeenia AkelA Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola Plon Bodzio Holland Rapid Vitesse Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland Rapid Vitesse Sloveenia Honkamajat.si Bombs Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia AkelA Poola Plon Bodzio Lisa TV ajakava
04.06.2020 Suurbritannia Bournemouth Blitz Läti Ādažu vilki Lisa TV ajakava
11.06.2020 Sloveenia Honkamajat.si Bombs Läti Ādažu vilki Lisa TV ajakava
11.06.2020 Suurbritannia Bournemouth Blitz Poola Plon Bodzio Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia AkelA Holland Rapid Vitesse Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia AkelA Sloveenia Honkamajat.si Bombs Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland Rapid Vitesse Suurbritannia Bournemouth Blitz Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola Plon Bodzio Läti Ādažu vilki Lisa TV ajakava
25.06.2020 Sloveenia Honkamajat.si Bombs Poola Plon Bodzio Lisa TV ajakava
25.06.2020 Läti Ādažu vilki Holland Rapid Vitesse Lisa TV ajakava
25.06.2020 Suurbritannia Bournemouth Blitz Rumeenia AkelA Lisa TV ajakava
02.07.2020 Suurbritannia Bournemouth Blitz Sloveenia Honkamajat.si Bombs Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia AkelA Läti Ādažu vilki Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland Rapid Vitesse Poola Plon Bodzio Lisa TV ajakava
09.07.2020 Sloveenia Honkamajat.si Bombs Holland Rapid Vitesse Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola Plon Bodzio Rumeenia AkelA Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti Ādažu vilki Suurbritannia Bournemouth Blitz Lisa TV ajakava

Grupp 7

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari Derbi SC Sloveenia Antarctic Monkeys 5:0
07.05.2020 Läti HC JKL Iirimaa Mullingar LIONS 3:1
07.05.2020 Rootsi CCCP Jailbreakers Austria VEU Penguins 5:0
14.05.2020 Sloveenia Antarctic Monkeys Austria VEU Penguins 3:0
14.05.2020 Iirimaa Mullingar LIONS Rootsi CCCP Jailbreakers 0:9
14.05.2020 Ungari Derbi SC Läti HC JKL 2:0
21.05.2020 Läti HC JKL Sloveenia Antarctic Monkeys 2:1 OT
21.05.2020 Rootsi CCCP Jailbreakers Ungari Derbi SC 4:1
21.05.2020 Austria VEU Penguins Iirimaa Mullingar LIONS 5:0
28.05.2020 Sloveenia Antarctic Monkeys Iirimaa Mullingar LIONS Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari Derbi SC Austria VEU Penguins Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti HC JKL Rootsi CCCP Jailbreakers Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi CCCP Jailbreakers Sloveenia Antarctic Monkeys Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria VEU Penguins Läti HC JKL Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iirimaa Mullingar LIONS Ungari Derbi SC Lisa TV ajakava
11.06.2020 Sloveenia Antarctic Monkeys Ungari Derbi SC Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iirimaa Mullingar LIONS Läti HC JKL Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria VEU Penguins Rootsi CCCP Jailbreakers Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria VEU Penguins Sloveenia Antarctic Monkeys Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi CCCP Jailbreakers Iirimaa Mullingar LIONS Lisa TV ajakava
18.06.2020 Läti HC JKL Ungari Derbi SC Lisa TV ajakava
25.06.2020 Sloveenia Antarctic Monkeys Läti HC JKL Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari Derbi SC Rootsi CCCP Jailbreakers Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iirimaa Mullingar LIONS Austria VEU Penguins Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iirimaa Mullingar LIONS Sloveenia Antarctic Monkeys Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria VEU Penguins Ungari Derbi SC Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi CCCP Jailbreakers Läti HC JKL Lisa TV ajakava
09.07.2020 Sloveenia Antarctic Monkeys Rootsi CCCP Jailbreakers Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti HC JKL Austria VEU Penguins Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari Derbi SC Iirimaa Mullingar LIONS Lisa TV ajakava

Grupp 8

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Türgi Dalgaspor 5:2
07.05.2020 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Kreeka osfp7 2:7
07.05.2020 Ukraina HC Zakarpattya Šveits RotWeiss Bayern 5:1
14.05.2020 Türgi Dalgaspor Šveits RotWeiss Bayern 1:8
14.05.2020 Kreeka osfp7 Ukraina HC Zakarpattya 1:3
14.05.2020 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen 4:0
21.05.2020 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Türgi Dalgaspor 4:0
21.05.2020 Ukraina HC Zakarpattya Prantsusmaa Les Cannibales Verts 6:3
21.05.2020 Šveits RotWeiss Bayern Kreeka osfp7 5:3
28.05.2020 Türgi Dalgaspor Kreeka osfp7 Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Šveits RotWeiss Bayern Lisa TV ajakava
28.05.2020 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Ukraina HC Zakarpattya Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina HC Zakarpattya Türgi Dalgaspor Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits RotWeiss Bayern Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kreeka osfp7 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Lisa TV ajakava
11.06.2020 Türgi Dalgaspor Prantsusmaa Les Cannibales Verts Lisa TV ajakava
11.06.2020 Kreeka osfp7 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits RotWeiss Bayern Ukraina HC Zakarpattya Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits RotWeiss Bayern Türgi Dalgaspor Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina HC Zakarpattya Kreeka osfp7 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Prantsusmaa Les Cannibales Verts Lisa TV ajakava
25.06.2020 Türgi Dalgaspor Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Ukraina HC Zakarpattya Lisa TV ajakava
25.06.2020 Kreeka osfp7 Šveits RotWeiss Bayern Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kreeka osfp7 Türgi Dalgaspor Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits RotWeiss Bayern Prantsusmaa Les Cannibales Verts Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina HC Zakarpattya Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Lisa TV ajakava
09.07.2020 Türgi Dalgaspor Ukraina HC Zakarpattya Lisa TV ajakava
09.07.2020 Saksamaa Wyld Stallyns Langenhagen Šveits RotWeiss Bayern Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa Les Cannibales Verts Kreeka osfp7 Lisa TV ajakava

Grupp 9

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia Prenčov Galaxy Norra FFK Hawks 3:4
07.05.2020 Soome Lähteelä Xpress Belgia Colorado Avalanche. 7:4
07.05.2020 Bulgaaria SC Napoli Austria EC Alsergrund 0:2
14.05.2020 Norra FFK Hawks Austria EC Alsergrund 1:6
14.05.2020 Belgia Colorado Avalanche. Bulgaaria SC Napoli 3:1
14.05.2020 Slovakkia Prenčov Galaxy Soome Lähteelä Xpress 5:3
21.05.2020 Soome Lähteelä Xpress Norra FFK Hawks 2:3
21.05.2020 Bulgaaria SC Napoli Slovakkia Prenčov Galaxy 2:4
21.05.2020 Austria EC Alsergrund Belgia Colorado Avalanche. 10:4
28.05.2020 Norra FFK Hawks Belgia Colorado Avalanche. Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia Prenčov Galaxy Austria EC Alsergrund Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome Lähteelä Xpress Bulgaaria SC Napoli Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria SC Napoli Norra FFK Hawks Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria EC Alsergrund Soome Lähteelä Xpress Lisa TV ajakava
04.06.2020 Belgia Colorado Avalanche. Slovakkia Prenčov Galaxy Lisa TV ajakava
11.06.2020 Norra FFK Hawks Slovakkia Prenčov Galaxy Lisa TV ajakava
11.06.2020 Belgia Colorado Avalanche. Soome Lähteelä Xpress Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria EC Alsergrund Bulgaaria SC Napoli Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria EC Alsergrund Norra FFK Hawks Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria SC Napoli Belgia Colorado Avalanche. Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome Lähteelä Xpress Slovakkia Prenčov Galaxy Lisa TV ajakava
25.06.2020 Norra FFK Hawks Soome Lähteelä Xpress Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia Prenčov Galaxy Bulgaaria SC Napoli Lisa TV ajakava
25.06.2020 Belgia Colorado Avalanche. Austria EC Alsergrund Lisa TV ajakava
02.07.2020 Belgia Colorado Avalanche. Norra FFK Hawks Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria EC Alsergrund Slovakkia Prenčov Galaxy Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria SC Napoli Soome Lähteelä Xpress Lisa TV ajakava
09.07.2020 Norra FFK Hawks Bulgaaria SC Napoli Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome Lähteelä Xpress Austria EC Alsergrund Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia Prenčov Galaxy Belgia Colorado Avalanche. Lisa TV ajakava

Grupp 10

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa Castors furieux Portugal Sampaio Flyers 4:1
07.05.2020 Saksamaa Cerebral Assassins Taani Ooops 5:2
07.05.2020 Holland Lilians team Hispaania monegasco 0:1 SO
14.05.2020 Portugal Sampaio Flyers Hispaania monegasco 3:2 SO
14.05.2020 Taani Ooops Holland Lilians team 7:1
14.05.2020 Prantsusmaa Castors furieux Saksamaa Cerebral Assassins 5:2
21.05.2020 Saksamaa Cerebral Assassins Portugal Sampaio Flyers 2:0
21.05.2020 Holland Lilians team Prantsusmaa Castors furieux 1:4
21.05.2020 Hispaania monegasco Taani Ooops 4:0
28.05.2020 Portugal Sampaio Flyers Taani Ooops Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa Castors furieux Hispaania monegasco Lisa TV ajakava
28.05.2020 Saksamaa Cerebral Assassins Holland Lilians team Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland Lilians team Portugal Sampaio Flyers Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania monegasco Saksamaa Cerebral Assassins Lisa TV ajakava
04.06.2020 Taani Ooops Prantsusmaa Castors furieux Lisa TV ajakava
11.06.2020 Portugal Sampaio Flyers Prantsusmaa Castors furieux Lisa TV ajakava
11.06.2020 Taani Ooops Saksamaa Cerebral Assassins Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania monegasco Holland Lilians team Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania monegasco Portugal Sampaio Flyers Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland Lilians team Taani Ooops Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Cerebral Assassins Prantsusmaa Castors furieux Lisa TV ajakava
25.06.2020 Portugal Sampaio Flyers Saksamaa Cerebral Assassins Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa Castors furieux Holland Lilians team Lisa TV ajakava
25.06.2020 Taani Ooops Hispaania monegasco Lisa TV ajakava
02.07.2020 Taani Ooops Portugal Sampaio Flyers Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania monegasco Prantsusmaa Castors furieux Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland Lilians team Saksamaa Cerebral Assassins Lisa TV ajakava
09.07.2020 Portugal Sampaio Flyers Holland Lilians team Lisa TV ajakava
09.07.2020 Saksamaa Cerebral Assassins Hispaania monegasco Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa Castors furieux Taani Ooops Lisa TV ajakava

Grupp 11

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa go habs go Türgi TRABZONSPOR 8:1
07.05.2020 Horvaatia Komarna1 Argentiina C.A. Sevingé 0:5
07.05.2020 Bulgaaria HC Bakito USA Bouncing Pucks 1:4
14.05.2020 Türgi TRABZONSPOR USA Bouncing Pucks 0:9
14.05.2020 Argentiina C.A. Sevingé Bulgaaria HC Bakito 8:1
14.05.2020 Prantsusmaa go habs go Horvaatia Komarna1 6:2
21.05.2020 Horvaatia Komarna1 Türgi TRABZONSPOR 6:1
21.05.2020 Bulgaaria HC Bakito Prantsusmaa go habs go 3:1
21.05.2020 USA Bouncing Pucks Argentiina C.A. Sevingé 5:0
28.05.2020 Türgi TRABZONSPOR Argentiina C.A. Sevingé Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa go habs go USA Bouncing Pucks Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia Komarna1 Bulgaaria HC Bakito Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria HC Bakito Türgi TRABZONSPOR Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Bouncing Pucks Horvaatia Komarna1 Lisa TV ajakava
04.06.2020 Argentiina C.A. Sevingé Prantsusmaa go habs go Lisa TV ajakava
11.06.2020 Türgi TRABZONSPOR Prantsusmaa go habs go Lisa TV ajakava
11.06.2020 Argentiina C.A. Sevingé Horvaatia Komarna1 Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Bouncing Pucks Bulgaaria HC Bakito Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Bouncing Pucks Türgi TRABZONSPOR Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria HC Bakito Argentiina C.A. Sevingé Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia Komarna1 Prantsusmaa go habs go Lisa TV ajakava
25.06.2020 Türgi TRABZONSPOR Horvaatia Komarna1 Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa go habs go Bulgaaria HC Bakito Lisa TV ajakava
25.06.2020 Argentiina C.A. Sevingé USA Bouncing Pucks Lisa TV ajakava
02.07.2020 Argentiina C.A. Sevingé Türgi TRABZONSPOR Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Bouncing Pucks Prantsusmaa go habs go Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria HC Bakito Horvaatia Komarna1 Lisa TV ajakava
09.07.2020 Türgi TRABZONSPOR Bulgaaria HC Bakito Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia Komarna1 USA Bouncing Pucks Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa go habs go Argentiina C.A. Sevingé Lisa TV ajakava

Grupp 12

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi Hockey Club Pardubice Leedu Žemaičiai 5:0
07.05.2020 Läti Bronze League Heroes Argentiina Imbituba 2:3 SO
07.05.2020 Saksamaa Cool Runnings Rumeenia Sepsi Bikak 5:2
14.05.2020 Leedu Žemaičiai Rumeenia Sepsi Bikak 2:4
14.05.2020 Argentiina Imbituba Saksamaa Cool Runnings 1:2
14.05.2020 Tšehhi Hockey Club Pardubice Läti Bronze League Heroes 4:0
21.05.2020 Läti Bronze League Heroes Leedu Žemaičiai 9:1
21.05.2020 Saksamaa Cool Runnings Tšehhi Hockey Club Pardubice 11:3
21.05.2020 Rumeenia Sepsi Bikak Argentiina Imbituba 2:0
28.05.2020 Leedu Žemaičiai Argentiina Imbituba Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi Hockey Club Pardubice Rumeenia Sepsi Bikak Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti Bronze League Heroes Saksamaa Cool Runnings Lisa TV ajakava
04.06.2020 Saksamaa Cool Runnings Leedu Žemaičiai Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia Sepsi Bikak Läti Bronze League Heroes Lisa TV ajakava
04.06.2020 Argentiina Imbituba Tšehhi Hockey Club Pardubice Lisa TV ajakava
11.06.2020 Leedu Žemaičiai Tšehhi Hockey Club Pardubice Lisa TV ajakava
11.06.2020 Argentiina Imbituba Läti Bronze League Heroes Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia Sepsi Bikak Saksamaa Cool Runnings Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia Sepsi Bikak Leedu Žemaičiai Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Cool Runnings Argentiina Imbituba Lisa TV ajakava
18.06.2020 Läti Bronze League Heroes Tšehhi Hockey Club Pardubice Lisa TV ajakava
25.06.2020 Leedu Žemaičiai Läti Bronze League Heroes Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi Hockey Club Pardubice Saksamaa Cool Runnings Lisa TV ajakava
25.06.2020 Argentiina Imbituba Rumeenia Sepsi Bikak Lisa TV ajakava
02.07.2020 Argentiina Imbituba Leedu Žemaičiai Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia Sepsi Bikak Tšehhi Hockey Club Pardubice Lisa TV ajakava
02.07.2020 Saksamaa Cool Runnings Läti Bronze League Heroes Lisa TV ajakava
09.07.2020 Leedu Žemaičiai Saksamaa Cool Runnings Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti Bronze League Heroes Rumeenia Sepsi Bikak Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi Hockey Club Pardubice Argentiina Imbituba Lisa TV ajakava

Grupp 13

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi Ice_Hornets Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo 4:3
07.05.2020 Horvaatia KHL Mladost Suurbritannia Majstri sveta 3:2 SO
07.05.2020 Holland Red Titans Austria Seahawks Carinthia 3:2
14.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Austria Seahawks Carinthia 12:0
14.05.2020 Suurbritannia Majstri sveta Holland Red Titans 9:0
14.05.2020 Tšehhi Ice_Hornets Horvaatia KHL Mladost 2:1
21.05.2020 Horvaatia KHL Mladost Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo 3:0
21.05.2020 Holland Red Titans Tšehhi Ice_Hornets 1:5
21.05.2020 Austria Seahawks Carinthia Suurbritannia Majstri sveta 0:4
28.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Suurbritannia Majstri sveta Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi Ice_Hornets Austria Seahawks Carinthia Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia KHL Mladost Holland Red Titans Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland Red Titans Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria Seahawks Carinthia Horvaatia KHL Mladost Lisa TV ajakava
04.06.2020 Suurbritannia Majstri sveta Tšehhi Ice_Hornets Lisa TV ajakava
11.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Tšehhi Ice_Hornets Lisa TV ajakava
11.06.2020 Suurbritannia Majstri sveta Horvaatia KHL Mladost Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria Seahawks Carinthia Holland Red Titans Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria Seahawks Carinthia Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland Red Titans Suurbritannia Majstri sveta Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia KHL Mladost Tšehhi Ice_Hornets Lisa TV ajakava
25.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Horvaatia KHL Mladost Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi Ice_Hornets Holland Red Titans Lisa TV ajakava
25.06.2020 Suurbritannia Majstri sveta Austria Seahawks Carinthia Lisa TV ajakava
02.07.2020 Suurbritannia Majstri sveta Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria Seahawks Carinthia Tšehhi Ice_Hornets Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland Red Titans Horvaatia KHL Mladost Lisa TV ajakava
09.07.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HC Estradam Sarajevo Holland Red Titans Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia KHL Mladost Austria Seahawks Carinthia Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi Ice_Hornets Suurbritannia Majstri sveta Lisa TV ajakava

Grupp 14

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi Zabijaci Planá Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split 12:1
07.05.2020 Poola melex Itaalia HC Ambrosiana Milano 14:2
07.05.2020 Kanada The Mandalorians Hispaania Gimnastico HC 8:0
14.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Hispaania Gimnastico HC 2:3 OT
14.05.2020 Itaalia HC Ambrosiana Milano Kanada The Mandalorians 2:11
14.05.2020 Tšehhi Zabijaci Planá Poola melex 2:1
21.05.2020 Poola melex Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split 6:1
21.05.2020 Kanada The Mandalorians Tšehhi Zabijaci Planá 3:4 SO
21.05.2020 Hispaania Gimnastico HC Itaalia HC Ambrosiana Milano 6:1
28.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Itaalia HC Ambrosiana Milano Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi Zabijaci Planá Hispaania Gimnastico HC Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola melex Kanada The Mandalorians Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada The Mandalorians Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania Gimnastico HC Poola melex Lisa TV ajakava
04.06.2020 Itaalia HC Ambrosiana Milano Tšehhi Zabijaci Planá Lisa TV ajakava
11.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Tšehhi Zabijaci Planá Lisa TV ajakava
11.06.2020 Itaalia HC Ambrosiana Milano Poola melex Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania Gimnastico HC Kanada The Mandalorians Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania Gimnastico HC Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada The Mandalorians Itaalia HC Ambrosiana Milano Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola melex Tšehhi Zabijaci Planá Lisa TV ajakava
25.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Poola melex Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi Zabijaci Planá Kanada The Mandalorians Lisa TV ajakava
25.06.2020 Itaalia HC Ambrosiana Milano Hispaania Gimnastico HC Lisa TV ajakava
02.07.2020 Itaalia HC Ambrosiana Milano Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania Gimnastico HC Tšehhi Zabijaci Planá Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada The Mandalorians Poola melex Lisa TV ajakava
09.07.2020 Bosnia ja Hertsegoviina HHK Split Kanada The Mandalorians Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola melex Hispaania Gimnastico HC Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi Zabijaci Planá Itaalia HC Ambrosiana Milano Lisa TV ajakava

Grupp 15

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa Russian Five Brasiilia Hulk Esporte Clube 2:0
07.05.2020 Valgevene Novipol Taipei Typhoons 3:4
07.05.2020 Bulgaaria Dinamo HC Šveits Swiss Patriots 3:2 SO
14.05.2020 Brasiilia Hulk Esporte Clube Šveits Swiss Patriots 3:2 OT
14.05.2020 Taipei Typhoons Bulgaaria Dinamo HC 11:0
14.05.2020 Venemaa Russian Five Valgevene Novipol 8:1
21.05.2020 Valgevene Novipol Brasiilia Hulk Esporte Clube 3:4
21.05.2020 Bulgaaria Dinamo HC Venemaa Russian Five 2:3
21.05.2020 Šveits Swiss Patriots Taipei Typhoons 4:1
28.05.2020 Brasiilia Hulk Esporte Clube Taipei Typhoons Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa Russian Five Šveits Swiss Patriots Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene Novipol Bulgaaria Dinamo HC Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria Dinamo HC Brasiilia Hulk Esporte Clube Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits Swiss Patriots Valgevene Novipol Lisa TV ajakava
04.06.2020 Taipei Typhoons Venemaa Russian Five Lisa TV ajakava
11.06.2020 Brasiilia Hulk Esporte Clube Venemaa Russian Five Lisa TV ajakava
11.06.2020 Taipei Typhoons Valgevene Novipol Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits Swiss Patriots Bulgaaria Dinamo HC Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits Swiss Patriots Brasiilia Hulk Esporte Clube Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria Dinamo HC Taipei Typhoons Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene Novipol Venemaa Russian Five Lisa TV ajakava
25.06.2020 Brasiilia Hulk Esporte Clube Valgevene Novipol Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa Russian Five Bulgaaria Dinamo HC Lisa TV ajakava
25.06.2020 Taipei Typhoons Šveits Swiss Patriots Lisa TV ajakava
02.07.2020 Taipei Typhoons Brasiilia Hulk Esporte Clube Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits Swiss Patriots Venemaa Russian Five Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria Dinamo HC Valgevene Novipol Lisa TV ajakava
09.07.2020 Brasiilia Hulk Esporte Clube Bulgaaria Dinamo HC Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene Novipol Šveits Swiss Patriots Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa Russian Five Taipei Typhoons Lisa TV ajakava

Grupp 16

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari Buresz.Fc Eesti Men&Men 3:4
07.05.2020 Valgevene SnowStorm Belgia ICEPICK 4:1
07.05.2020 Ukraina Silver Salamandra Šveits Genolcity 2:4
14.05.2020 Eesti Men&Men Šveits Genolcity 4:3 OT
14.05.2020 Belgia ICEPICK Ukraina Silver Salamandra 14:0
14.05.2020 Ungari Buresz.Fc Valgevene SnowStorm 3:4 SO
21.05.2020 Valgevene SnowStorm Eesti Men&Men 3:4
21.05.2020 Ukraina Silver Salamandra Ungari Buresz.Fc 0:8
21.05.2020 Šveits Genolcity Belgia ICEPICK 1:4
28.05.2020 Eesti Men&Men Belgia ICEPICK Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari Buresz.Fc Šveits Genolcity Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene SnowStorm Ukraina Silver Salamandra Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina Silver Salamandra Eesti Men&Men Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits Genolcity Valgevene SnowStorm Lisa TV ajakava
04.06.2020 Belgia ICEPICK Ungari Buresz.Fc Lisa TV ajakava
11.06.2020 Eesti Men&Men Ungari Buresz.Fc Lisa TV ajakava
11.06.2020 Belgia ICEPICK Valgevene SnowStorm Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits Genolcity Ukraina Silver Salamandra Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits Genolcity Eesti Men&Men Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina Silver Salamandra Belgia ICEPICK Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene SnowStorm Ungari Buresz.Fc Lisa TV ajakava
25.06.2020 Eesti Men&Men Valgevene SnowStorm Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari Buresz.Fc Ukraina Silver Salamandra Lisa TV ajakava
25.06.2020 Belgia ICEPICK Šveits Genolcity Lisa TV ajakava
02.07.2020 Belgia ICEPICK Eesti Men&Men Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits Genolcity Ungari Buresz.Fc Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina Silver Salamandra Valgevene SnowStorm Lisa TV ajakava
09.07.2020 Eesti Men&Men Ukraina Silver Salamandra Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene SnowStorm Šveits Genolcity Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari Buresz.Fc Belgia ICEPICK Lisa TV ajakava


Märge: Esialgseid raundi mänge mis on tehtud enne kui playoff on planeeritud ei saa katkestada. Playoff'i mängu ei saa katkestada tehnilistel põhjustel.