Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1191 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Karika Võitjate Karikas

988 589 532
PPM Pood
Järgmine mäng
HC KOMARNO
Liigamäng
27.5.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Grupp: Hooaeg:

Grupp 1

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Portugal Milheiroense Hockey Clube 1:2
07.05.2020 Soome Vantaa Eagles Itaalia sgampezzo 10:2
07.05.2020 Holland Puckers Rumeenia Hashixem Invictus 1:10
14.05.2020 Portugal Milheiroense Hockey Clube Rumeenia Hashixem Invictus 2:1 OT
14.05.2020 Itaalia sgampezzo Holland Puckers 3:1
14.05.2020 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Soome Vantaa Eagles 0:2
21.05.2020 Soome Vantaa Eagles Portugal Milheiroense Hockey Clube 4:5 SO
21.05.2020 Holland Puckers Ungari LIGET UTCAI BITANGOK 0:5
21.05.2020 Rumeenia Hashixem Invictus Itaalia sgampezzo 6:1
28.05.2020 Portugal Milheiroense Hockey Clube Itaalia sgampezzo Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Rumeenia Hashixem Invictus Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome Vantaa Eagles Holland Puckers Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland Puckers Portugal Milheiroense Hockey Clube Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia Hashixem Invictus Soome Vantaa Eagles Lisa TV ajakava
04.06.2020 Itaalia sgampezzo Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Lisa TV ajakava
11.06.2020 Portugal Milheiroense Hockey Clube Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Lisa TV ajakava
11.06.2020 Itaalia sgampezzo Soome Vantaa Eagles Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia Hashixem Invictus Holland Puckers Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia Hashixem Invictus Portugal Milheiroense Hockey Clube Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland Puckers Itaalia sgampezzo Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome Vantaa Eagles Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Lisa TV ajakava
25.06.2020 Portugal Milheiroense Hockey Clube Soome Vantaa Eagles Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Holland Puckers Lisa TV ajakava
25.06.2020 Itaalia sgampezzo Rumeenia Hashixem Invictus Lisa TV ajakava
02.07.2020 Itaalia sgampezzo Portugal Milheiroense Hockey Clube Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia Hashixem Invictus Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland Puckers Soome Vantaa Eagles Lisa TV ajakava
09.07.2020 Portugal Milheiroense Hockey Clube Holland Puckers Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome Vantaa Eagles Rumeenia Hashixem Invictus Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari LIGET UTCAI BITANGOK Itaalia sgampezzo Lisa TV ajakava

Grupp 2

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi HC Srbín† Brasiilia Goval Blues 1:8
07.05.2020 Läti Maromans Iirimaa HC Bohemians Dublin 1:2 SO
07.05.2020 Saksamaa Powerplay Südsauerland Rumeenia U Cluj 3:7
14.05.2020 Brasiilia Goval Blues Rumeenia U Cluj 1:4
14.05.2020 Iirimaa HC Bohemians Dublin Saksamaa Powerplay Südsauerland 1:2
14.05.2020 Tšehhi HC Srbín† Läti Maromans 0:19
21.05.2020 Läti Maromans Brasiilia Goval Blues 5:1
21.05.2020 Saksamaa Powerplay Südsauerland Tšehhi HC Srbín† 19:0
21.05.2020 Rumeenia U Cluj Iirimaa HC Bohemians Dublin 1:2 SO
28.05.2020 Brasiilia Goval Blues Iirimaa HC Bohemians Dublin Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi HC Srbín† Rumeenia U Cluj Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti Maromans Saksamaa Powerplay Südsauerland Lisa TV ajakava
04.06.2020 Saksamaa Powerplay Südsauerland Brasiilia Goval Blues Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia U Cluj Läti Maromans Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iirimaa HC Bohemians Dublin Tšehhi HC Srbín† Lisa TV ajakava
11.06.2020 Brasiilia Goval Blues Tšehhi HC Srbín† Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iirimaa HC Bohemians Dublin Läti Maromans Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia U Cluj Saksamaa Powerplay Südsauerland Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia U Cluj Brasiilia Goval Blues Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Powerplay Südsauerland Iirimaa HC Bohemians Dublin Lisa TV ajakava
18.06.2020 Läti Maromans Tšehhi HC Srbín† Lisa TV ajakava
25.06.2020 Brasiilia Goval Blues Läti Maromans Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi HC Srbín† Saksamaa Powerplay Südsauerland Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iirimaa HC Bohemians Dublin Rumeenia U Cluj Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iirimaa HC Bohemians Dublin Brasiilia Goval Blues Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia U Cluj Tšehhi HC Srbín† Lisa TV ajakava
02.07.2020 Saksamaa Powerplay Südsauerland Läti Maromans Lisa TV ajakava
09.07.2020 Brasiilia Goval Blues Saksamaa Powerplay Südsauerland Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti Maromans Rumeenia U Cluj Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi HC Srbín† Iirimaa HC Bohemians Dublin Lisa TV ajakava

Grupp 3

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia Moroms Ladies Leedu HC Sensacija 9:0
07.05.2020 Poola ChybaTy hockey team Torun Suurbritannia Vardes 2:0
07.05.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Šveits suisse piranhas 4:3
14.05.2020 Leedu HC Sensacija Šveits suisse piranhas 0:4
14.05.2020 Suurbritannia Vardes Ukraina "DETROIT RED WINGS " 4:2
14.05.2020 Slovakkia Moroms Ladies Poola ChybaTy hockey team Torun 3:2
21.05.2020 Poola ChybaTy hockey team Torun Leedu HC Sensacija 12:2
21.05.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Slovakkia Moroms Ladies 1:3
21.05.2020 Šveits suisse piranhas Suurbritannia Vardes 4:2
28.05.2020 Leedu HC Sensacija Suurbritannia Vardes Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia Moroms Ladies Šveits suisse piranhas Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola ChybaTy hockey team Torun Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Leedu HC Sensacija Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits suisse piranhas Poola ChybaTy hockey team Torun Lisa TV ajakava
04.06.2020 Suurbritannia Vardes Slovakkia Moroms Ladies Lisa TV ajakava
11.06.2020 Leedu HC Sensacija Slovakkia Moroms Ladies Lisa TV ajakava
11.06.2020 Suurbritannia Vardes Poola ChybaTy hockey team Torun Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits suisse piranhas Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits suisse piranhas Leedu HC Sensacija Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Suurbritannia Vardes Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola ChybaTy hockey team Torun Slovakkia Moroms Ladies Lisa TV ajakava
25.06.2020 Leedu HC Sensacija Poola ChybaTy hockey team Torun Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia Moroms Ladies Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lisa TV ajakava
25.06.2020 Suurbritannia Vardes Šveits suisse piranhas Lisa TV ajakava
02.07.2020 Suurbritannia Vardes Leedu HC Sensacija Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits suisse piranhas Slovakkia Moroms Ladies Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina "DETROIT RED WINGS " Poola ChybaTy hockey team Torun Lisa TV ajakava
09.07.2020 Leedu HC Sensacija Ukraina "DETROIT RED WINGS " Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola ChybaTy hockey team Torun Šveits suisse piranhas Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia Moroms Ladies Suurbritannia Vardes Lisa TV ajakava

Grupp 4

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa Audi-LDV Türgi Ağrı Dağı 8:1
07.05.2020 Valgevene Anarchist Itaalia frediteam 4:1
07.05.2020 Ukraina FREE COSSACS† Rumeenia HC Pârjol 1:4
14.05.2020 Türgi Ağrı Dağı Rumeenia HC Pârjol 0:4
14.05.2020 Itaalia frediteam Ukraina FREE COSSACS† 3:2
14.05.2020 Venemaa Audi-LDV Valgevene Anarchist 4:0
21.05.2020 Valgevene Anarchist Türgi Ağrı Dağı 5:1
21.05.2020 Ukraina FREE COSSACS† Venemaa Audi-LDV 1:4
21.05.2020 Rumeenia HC Pârjol Itaalia frediteam 4:2
28.05.2020 Türgi Ağrı Dağı Itaalia frediteam Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa Audi-LDV Rumeenia HC Pârjol Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene Anarchist Ukraina FREE COSSACS† Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina FREE COSSACS† Türgi Ağrı Dağı Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rumeenia HC Pârjol Valgevene Anarchist Lisa TV ajakava
04.06.2020 Itaalia frediteam Venemaa Audi-LDV Lisa TV ajakava
11.06.2020 Türgi Ağrı Dağı Venemaa Audi-LDV Lisa TV ajakava
11.06.2020 Itaalia frediteam Valgevene Anarchist Lisa TV ajakava
11.06.2020 Rumeenia HC Pârjol Ukraina FREE COSSACS† Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rumeenia HC Pârjol Türgi Ağrı Dağı Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina FREE COSSACS† Itaalia frediteam Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene Anarchist Venemaa Audi-LDV Lisa TV ajakava
25.06.2020 Türgi Ağrı Dağı Valgevene Anarchist Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa Audi-LDV Ukraina FREE COSSACS† Lisa TV ajakava
25.06.2020 Itaalia frediteam Rumeenia HC Pârjol Lisa TV ajakava
02.07.2020 Itaalia frediteam Türgi Ağrı Dağı Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rumeenia HC Pârjol Venemaa Audi-LDV Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina FREE COSSACS† Valgevene Anarchist Lisa TV ajakava
09.07.2020 Türgi Ağrı Dağı Ukraina FREE COSSACS† Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene Anarchist Rumeenia HC Pârjol Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa Audi-LDV Itaalia frediteam Lisa TV ajakava

Grupp 5

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa Avenirvert Norra Lauvass 20:1
07.05.2020 Läti HK VIRSAISI Serbia Spartanci013 1:3
07.05.2020 Bulgaaria Mesemvria USA Michalovce Wild Hogs 1:2
14.05.2020 Norra Lauvass USA Michalovce Wild Hogs 2:6
14.05.2020 Serbia Spartanci013 Bulgaaria Mesemvria 1:2 SO
14.05.2020 Prantsusmaa Avenirvert Läti HK VIRSAISI 6:2
21.05.2020 Läti HK VIRSAISI Norra Lauvass 7:0
21.05.2020 Bulgaaria Mesemvria Prantsusmaa Avenirvert 2:3 SO
21.05.2020 USA Michalovce Wild Hogs Serbia Spartanci013 6:1
28.05.2020 Norra Lauvass Serbia Spartanci013 Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa Avenirvert USA Michalovce Wild Hogs Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti HK VIRSAISI Bulgaaria Mesemvria Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria Mesemvria Norra Lauvass Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Michalovce Wild Hogs Läti HK VIRSAISI Lisa TV ajakava
04.06.2020 Serbia Spartanci013 Prantsusmaa Avenirvert Lisa TV ajakava
11.06.2020 Norra Lauvass Prantsusmaa Avenirvert Lisa TV ajakava
11.06.2020 Serbia Spartanci013 Läti HK VIRSAISI Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Michalovce Wild Hogs Bulgaaria Mesemvria Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Michalovce Wild Hogs Norra Lauvass Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria Mesemvria Serbia Spartanci013 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Läti HK VIRSAISI Prantsusmaa Avenirvert Lisa TV ajakava
25.06.2020 Norra Lauvass Läti HK VIRSAISI Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa Avenirvert Bulgaaria Mesemvria Lisa TV ajakava
25.06.2020 Serbia Spartanci013 USA Michalovce Wild Hogs Lisa TV ajakava
02.07.2020 Serbia Spartanci013 Norra Lauvass Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Michalovce Wild Hogs Prantsusmaa Avenirvert Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria Mesemvria Läti HK VIRSAISI Lisa TV ajakava
09.07.2020 Norra Lauvass Bulgaaria Mesemvria Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti HK VIRSAISI USA Michalovce Wild Hogs Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa Avenirvert Serbia Spartanci013 Lisa TV ajakava

Grupp 6

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia Diablitos Norra Vallby Warriors 11:0
07.05.2020 Soome Hellraisers Argentiina Gancia on the Rocks 3:1
07.05.2020 Holland The Ice Dragons Šveits Vancouver Rockets HC 5:4 SO
14.05.2020 Norra Vallby Warriors Šveits Vancouver Rockets HC 1:5
14.05.2020 Argentiina Gancia on the Rocks Holland The Ice Dragons 3:0
14.05.2020 Slovakkia Diablitos Soome Hellraisers 2:0
21.05.2020 Soome Hellraisers Norra Vallby Warriors 4:2
21.05.2020 Holland The Ice Dragons Slovakkia Diablitos 1:8
21.05.2020 Šveits Vancouver Rockets HC Argentiina Gancia on the Rocks 3:2 OT
28.05.2020 Norra Vallby Warriors Argentiina Gancia on the Rocks Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia Diablitos Šveits Vancouver Rockets HC Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome Hellraisers Holland The Ice Dragons Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland The Ice Dragons Norra Vallby Warriors Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits Vancouver Rockets HC Soome Hellraisers Lisa TV ajakava
04.06.2020 Argentiina Gancia on the Rocks Slovakkia Diablitos Lisa TV ajakava
11.06.2020 Norra Vallby Warriors Slovakkia Diablitos Lisa TV ajakava
11.06.2020 Argentiina Gancia on the Rocks Soome Hellraisers Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits Vancouver Rockets HC Holland The Ice Dragons Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits Vancouver Rockets HC Norra Vallby Warriors Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland The Ice Dragons Argentiina Gancia on the Rocks Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome Hellraisers Slovakkia Diablitos Lisa TV ajakava
25.06.2020 Norra Vallby Warriors Soome Hellraisers Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia Diablitos Holland The Ice Dragons Lisa TV ajakava
25.06.2020 Argentiina Gancia on the Rocks Šveits Vancouver Rockets HC Lisa TV ajakava
02.07.2020 Argentiina Gancia on the Rocks Norra Vallby Warriors Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits Vancouver Rockets HC Slovakkia Diablitos Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland The Ice Dragons Soome Hellraisers Lisa TV ajakava
09.07.2020 Norra Vallby Warriors Holland The Ice Dragons Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome Hellraisers Šveits Vancouver Rockets HC Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia Diablitos Argentiina Gancia on the Rocks Lisa TV ajakava

Grupp 7

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia HC Ivan IV Eesti HC Wildcats 6:0
07.05.2020 Horvaatia dugave 2011 Suurbritannia Frodsburgh Ducks 2:5
07.05.2020 Saksamaa Hintertupfing Hornets USA Rockland Rage 7:1
14.05.2020 Eesti HC Wildcats USA Rockland Rage 2:6
14.05.2020 Suurbritannia Frodsburgh Ducks Saksamaa Hintertupfing Hornets 2:0
14.05.2020 Slovakkia HC Ivan IV Horvaatia dugave 2011 6:1
21.05.2020 Horvaatia dugave 2011 Eesti HC Wildcats 6:1
21.05.2020 Saksamaa Hintertupfing Hornets Slovakkia HC Ivan IV 7:1
21.05.2020 USA Rockland Rage Suurbritannia Frodsburgh Ducks 3:5
28.05.2020 Eesti HC Wildcats Suurbritannia Frodsburgh Ducks Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia HC Ivan IV USA Rockland Rage Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia dugave 2011 Saksamaa Hintertupfing Hornets Lisa TV ajakava
04.06.2020 Saksamaa Hintertupfing Hornets Eesti HC Wildcats Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Rockland Rage Horvaatia dugave 2011 Lisa TV ajakava
04.06.2020 Suurbritannia Frodsburgh Ducks Slovakkia HC Ivan IV Lisa TV ajakava
11.06.2020 Eesti HC Wildcats Slovakkia HC Ivan IV Lisa TV ajakava
11.06.2020 Suurbritannia Frodsburgh Ducks Horvaatia dugave 2011 Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Rockland Rage Saksamaa Hintertupfing Hornets Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Rockland Rage Eesti HC Wildcats Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Hintertupfing Hornets Suurbritannia Frodsburgh Ducks Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia dugave 2011 Slovakkia HC Ivan IV Lisa TV ajakava
25.06.2020 Eesti HC Wildcats Horvaatia dugave 2011 Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia HC Ivan IV Saksamaa Hintertupfing Hornets Lisa TV ajakava
25.06.2020 Suurbritannia Frodsburgh Ducks USA Rockland Rage Lisa TV ajakava
02.07.2020 Suurbritannia Frodsburgh Ducks Eesti HC Wildcats Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Rockland Rage Slovakkia HC Ivan IV Lisa TV ajakava
02.07.2020 Saksamaa Hintertupfing Hornets Horvaatia dugave 2011 Lisa TV ajakava
09.07.2020 Eesti HC Wildcats Saksamaa Hintertupfing Hornets Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia dugave 2011 USA Rockland Rage Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia HC Ivan IV Suurbritannia Frodsburgh Ducks Lisa TV ajakava

Grupp 8

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi SLZA Přibyslavice Eesti Hullud Lehmad 16:2
07.05.2020 Valgevene Malinowka Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) 0:11
07.05.2020 Holland Shooting Stars Fury Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† 6:1
14.05.2020 Eesti Hullud Lehmad Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† 3:2 SO
14.05.2020 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Holland Shooting Stars Fury 5:4
14.05.2020 Tšehhi SLZA Přibyslavice Valgevene Malinowka 26:0
21.05.2020 Valgevene Malinowka Eesti Hullud Lehmad 1:16
21.05.2020 Holland Shooting Stars Fury Tšehhi SLZA Přibyslavice 0:2
21.05.2020 Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) 2:4
28.05.2020 Eesti Hullud Lehmad Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi SLZA Přibyslavice Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene Malinowka Holland Shooting Stars Fury Lisa TV ajakava
04.06.2020 Holland Shooting Stars Fury Eesti Hullud Lehmad Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Valgevene Malinowka Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Tšehhi SLZA Přibyslavice Lisa TV ajakava
11.06.2020 Eesti Hullud Lehmad Tšehhi SLZA Přibyslavice Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Valgevene Malinowka Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Holland Shooting Stars Fury Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Eesti Hullud Lehmad Lisa TV ajakava
18.06.2020 Holland Shooting Stars Fury Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene Malinowka Tšehhi SLZA Přibyslavice Lisa TV ajakava
25.06.2020 Eesti Hullud Lehmad Valgevene Malinowka Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi SLZA Přibyslavice Holland Shooting Stars Fury Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Eesti Hullud Lehmad Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Tšehhi SLZA Přibyslavice Lisa TV ajakava
02.07.2020 Holland Shooting Stars Fury Valgevene Malinowka Lisa TV ajakava
09.07.2020 Eesti Hullud Lehmad Holland Shooting Stars Fury Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene Malinowka Hispaania A Esmorga Hóckey Xeo† Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi SLZA Přibyslavice Iisrael TRAKTOR(Chelyabinsk) Lisa TV ajakava

Grupp 9

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa TRIUMPH Sloveenia Bjørnøya IcePanthers 11:1
07.05.2020 Poola Pozor Krynica Iisrael Yuvalush 7:2
07.05.2020 Rootsi Tving HK Austria Yukon Yaks 4:1
14.05.2020 Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Austria Yukon Yaks 2:1
14.05.2020 Iisrael Yuvalush Rootsi Tving HK 0:4
14.05.2020 Venemaa TRIUMPH Poola Pozor Krynica 14:1
21.05.2020 Poola Pozor Krynica Sloveenia Bjørnøya IcePanthers 1:0
21.05.2020 Rootsi Tving HK Venemaa TRIUMPH 1:2 SO
21.05.2020 Austria Yukon Yaks Iisrael Yuvalush 5:3
28.05.2020 Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Iisrael Yuvalush Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa TRIUMPH Austria Yukon Yaks Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola Pozor Krynica Rootsi Tving HK Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi Tving HK Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria Yukon Yaks Poola Pozor Krynica Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iisrael Yuvalush Venemaa TRIUMPH Lisa TV ajakava
11.06.2020 Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Venemaa TRIUMPH Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iisrael Yuvalush Poola Pozor Krynica Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria Yukon Yaks Rootsi Tving HK Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria Yukon Yaks Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi Tving HK Iisrael Yuvalush Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola Pozor Krynica Venemaa TRIUMPH Lisa TV ajakava
25.06.2020 Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Poola Pozor Krynica Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa TRIUMPH Rootsi Tving HK Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iisrael Yuvalush Austria Yukon Yaks Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iisrael Yuvalush Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria Yukon Yaks Venemaa TRIUMPH Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi Tving HK Poola Pozor Krynica Lisa TV ajakava
09.07.2020 Sloveenia Bjørnøya IcePanthers Rootsi Tving HK Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola Pozor Krynica Austria Yukon Yaks Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa TRIUMPH Iisrael Yuvalush Lisa TV ajakava

Grupp 10

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari R-Pens Sloveenia calimero73 8:2
07.05.2020 Poola Sharks Raba Wyżna Belgia Spartak Lier 14:0
07.05.2020 Ukraina Orzhiv Kanada Reflex de Montréal 1:2
14.05.2020 Sloveenia calimero73 Kanada Reflex de Montréal 3:2
14.05.2020 Belgia Spartak Lier Ukraina Orzhiv 0:8
14.05.2020 Ungari R-Pens Poola Sharks Raba Wyżna 0:2
21.05.2020 Poola Sharks Raba Wyżna Sloveenia calimero73 3:0
21.05.2020 Ukraina Orzhiv Ungari R-Pens 1:3
21.05.2020 Kanada Reflex de Montréal Belgia Spartak Lier 12:0
28.05.2020 Sloveenia calimero73 Belgia Spartak Lier Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari R-Pens Kanada Reflex de Montréal Lisa TV ajakava
28.05.2020 Poola Sharks Raba Wyżna Ukraina Orzhiv Lisa TV ajakava
04.06.2020 Ukraina Orzhiv Sloveenia calimero73 Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Poola Sharks Raba Wyżna Lisa TV ajakava
04.06.2020 Belgia Spartak Lier Ungari R-Pens Lisa TV ajakava
11.06.2020 Sloveenia calimero73 Ungari R-Pens Lisa TV ajakava
11.06.2020 Belgia Spartak Lier Poola Sharks Raba Wyżna Lisa TV ajakava
11.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Ukraina Orzhiv Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada Reflex de Montréal Sloveenia calimero73 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Ukraina Orzhiv Belgia Spartak Lier Lisa TV ajakava
18.06.2020 Poola Sharks Raba Wyżna Ungari R-Pens Lisa TV ajakava
25.06.2020 Sloveenia calimero73 Poola Sharks Raba Wyżna Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari R-Pens Ukraina Orzhiv Lisa TV ajakava
25.06.2020 Belgia Spartak Lier Kanada Reflex de Montréal Lisa TV ajakava
02.07.2020 Belgia Spartak Lier Sloveenia calimero73 Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada Reflex de Montréal Ungari R-Pens Lisa TV ajakava
02.07.2020 Ukraina Orzhiv Poola Sharks Raba Wyżna Lisa TV ajakava
09.07.2020 Sloveenia calimero73 Ukraina Orzhiv Lisa TV ajakava
09.07.2020 Poola Sharks Raba Wyżna Kanada Reflex de Montréal Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari R-Pens Belgia Spartak Lier Lisa TV ajakava

Grupp 11

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Ungari Győri Budvarka Brasiilia DUCKS ICE BLOCK 5:2
07.05.2020 Saksamaa Torpedo Halle Taani Blue Fox 7:2
07.05.2020 Kanada Ghost Squad Hispaania Txuribeltz Raiders 8:2
14.05.2020 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Hispaania Txuribeltz Raiders 4:3
14.05.2020 Taani Blue Fox Kanada Ghost Squad 2:3 SO
14.05.2020 Ungari Győri Budvarka Saksamaa Torpedo Halle 8:1
21.05.2020 Saksamaa Torpedo Halle Brasiilia DUCKS ICE BLOCK 7:3
21.05.2020 Kanada Ghost Squad Ungari Győri Budvarka 1:4
21.05.2020 Hispaania Txuribeltz Raiders Taani Blue Fox 5:3
28.05.2020 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Taani Blue Fox Lisa TV ajakava
28.05.2020 Ungari Győri Budvarka Hispaania Txuribeltz Raiders Lisa TV ajakava
28.05.2020 Saksamaa Torpedo Halle Kanada Ghost Squad Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada Ghost Squad Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania Txuribeltz Raiders Saksamaa Torpedo Halle Lisa TV ajakava
04.06.2020 Taani Blue Fox Ungari Győri Budvarka Lisa TV ajakava
11.06.2020 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Ungari Győri Budvarka Lisa TV ajakava
11.06.2020 Taani Blue Fox Saksamaa Torpedo Halle Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania Txuribeltz Raiders Kanada Ghost Squad Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania Txuribeltz Raiders Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada Ghost Squad Taani Blue Fox Lisa TV ajakava
18.06.2020 Saksamaa Torpedo Halle Ungari Győri Budvarka Lisa TV ajakava
25.06.2020 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Saksamaa Torpedo Halle Lisa TV ajakava
25.06.2020 Ungari Győri Budvarka Kanada Ghost Squad Lisa TV ajakava
25.06.2020 Taani Blue Fox Hispaania Txuribeltz Raiders Lisa TV ajakava
02.07.2020 Taani Blue Fox Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania Txuribeltz Raiders Ungari Győri Budvarka Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada Ghost Squad Saksamaa Torpedo Halle Lisa TV ajakava
09.07.2020 Brasiilia DUCKS ICE BLOCK Kanada Ghost Squad Lisa TV ajakava
09.07.2020 Saksamaa Torpedo Halle Hispaania Txuribeltz Raiders Lisa TV ajakava
09.07.2020 Ungari Győri Budvarka Taani Blue Fox Lisa TV ajakava

Grupp 12

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa Msa Starteam Türgi Kartalspor 14:0
07.05.2020 Läti Crystal Diamonds Taani Stokken HC 12:0
07.05.2020 Rootsi Västannor Black Wings Austria BIRD OF PREY 2:1
14.05.2020 Türgi Kartalspor Austria BIRD OF PREY 1:6
14.05.2020 Taani Stokken HC Rootsi Västannor Black Wings 1:5
14.05.2020 Prantsusmaa Msa Starteam Läti Crystal Diamonds 6:4
21.05.2020 Läti Crystal Diamonds Türgi Kartalspor 11:0
21.05.2020 Rootsi Västannor Black Wings Prantsusmaa Msa Starteam 5:0
21.05.2020 Austria BIRD OF PREY Taani Stokken HC 6:1
28.05.2020 Türgi Kartalspor Taani Stokken HC Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa Msa Starteam Austria BIRD OF PREY Lisa TV ajakava
28.05.2020 Läti Crystal Diamonds Rootsi Västannor Black Wings Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi Västannor Black Wings Türgi Kartalspor Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria BIRD OF PREY Läti Crystal Diamonds Lisa TV ajakava
04.06.2020 Taani Stokken HC Prantsusmaa Msa Starteam Lisa TV ajakava
11.06.2020 Türgi Kartalspor Prantsusmaa Msa Starteam Lisa TV ajakava
11.06.2020 Taani Stokken HC Läti Crystal Diamonds Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria BIRD OF PREY Rootsi Västannor Black Wings Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria BIRD OF PREY Türgi Kartalspor Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi Västannor Black Wings Taani Stokken HC Lisa TV ajakava
18.06.2020 Läti Crystal Diamonds Prantsusmaa Msa Starteam Lisa TV ajakava
25.06.2020 Türgi Kartalspor Läti Crystal Diamonds Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa Msa Starteam Rootsi Västannor Black Wings Lisa TV ajakava
25.06.2020 Taani Stokken HC Austria BIRD OF PREY Lisa TV ajakava
02.07.2020 Taani Stokken HC Türgi Kartalspor Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria BIRD OF PREY Prantsusmaa Msa Starteam Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi Västannor Black Wings Läti Crystal Diamonds Lisa TV ajakava
09.07.2020 Türgi Kartalspor Rootsi Västannor Black Wings Lisa TV ajakava
09.07.2020 Läti Crystal Diamonds Austria BIRD OF PREY Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa Msa Starteam Taani Stokken HC Lisa TV ajakava

Grupp 13

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC 6:2
07.05.2020 Soome Blue Jackets Argentiina Adrogué Poker Athlétic 8:0
07.05.2020 Bulgaaria Chardafon Ice Team Šveits Reussdamm Warriors 3:5
14.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Šveits Reussdamm Warriors 1:5
14.05.2020 Argentiina Adrogué Poker Athlétic Bulgaaria Chardafon Ice Team 1:5
14.05.2020 Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Soome Blue Jackets 5:2
21.05.2020 Soome Blue Jackets Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC 4:0
21.05.2020 Bulgaaria Chardafon Ice Team Tšehhi Ratíškovice "VULLS" 2:0
21.05.2020 Šveits Reussdamm Warriors Argentiina Adrogué Poker Athlétic 2:1
28.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Argentiina Adrogué Poker Athlétic Lisa TV ajakava
28.05.2020 Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Šveits Reussdamm Warriors Lisa TV ajakava
28.05.2020 Soome Blue Jackets Bulgaaria Chardafon Ice Team Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria Chardafon Ice Team Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Lisa TV ajakava
04.06.2020 Šveits Reussdamm Warriors Soome Blue Jackets Lisa TV ajakava
04.06.2020 Argentiina Adrogué Poker Athlétic Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Lisa TV ajakava
11.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Lisa TV ajakava
11.06.2020 Argentiina Adrogué Poker Athlétic Soome Blue Jackets Lisa TV ajakava
11.06.2020 Šveits Reussdamm Warriors Bulgaaria Chardafon Ice Team Lisa TV ajakava
18.06.2020 Šveits Reussdamm Warriors Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria Chardafon Ice Team Argentiina Adrogué Poker Athlétic Lisa TV ajakava
18.06.2020 Soome Blue Jackets Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Lisa TV ajakava
25.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Soome Blue Jackets Lisa TV ajakava
25.06.2020 Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Bulgaaria Chardafon Ice Team Lisa TV ajakava
25.06.2020 Argentiina Adrogué Poker Athlétic Šveits Reussdamm Warriors Lisa TV ajakava
02.07.2020 Argentiina Adrogué Poker Athlétic Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Lisa TV ajakava
02.07.2020 Šveits Reussdamm Warriors Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria Chardafon Ice Team Soome Blue Jackets Lisa TV ajakava
09.07.2020 Bosnia ja Hertsegoviina GLASINAC Bulgaaria Chardafon Ice Team Lisa TV ajakava
09.07.2020 Soome Blue Jackets Šveits Reussdamm Warriors Lisa TV ajakava
09.07.2020 Tšehhi Ratíškovice "VULLS" Argentiina Adrogué Poker Athlétic Lisa TV ajakava

Grupp 14

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Venemaa LokoYar Leedu Jonavos Gulbes 5:1
07.05.2020 Horvaatia Delta Quadrant Iirimaa Lucky Outsiders 2010 6:0
07.05.2020 Rootsi Hv 1971 Hispaania Armada Invencible 3:1
14.05.2020 Leedu Jonavos Gulbes Hispaania Armada Invencible 2:4
14.05.2020 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Rootsi Hv 1971 0:5
14.05.2020 Venemaa LokoYar Horvaatia Delta Quadrant 5:1
21.05.2020 Horvaatia Delta Quadrant Leedu Jonavos Gulbes 4:0
21.05.2020 Rootsi Hv 1971 Venemaa LokoYar 4:0
21.05.2020 Hispaania Armada Invencible Iirimaa Lucky Outsiders 2010 5:0
28.05.2020 Leedu Jonavos Gulbes Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Lisa TV ajakava
28.05.2020 Venemaa LokoYar Hispaania Armada Invencible Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia Delta Quadrant Rootsi Hv 1971 Lisa TV ajakava
04.06.2020 Rootsi Hv 1971 Leedu Jonavos Gulbes Lisa TV ajakava
04.06.2020 Hispaania Armada Invencible Horvaatia Delta Quadrant Lisa TV ajakava
04.06.2020 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Venemaa LokoYar Lisa TV ajakava
11.06.2020 Leedu Jonavos Gulbes Venemaa LokoYar Lisa TV ajakava
11.06.2020 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Horvaatia Delta Quadrant Lisa TV ajakava
11.06.2020 Hispaania Armada Invencible Rootsi Hv 1971 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Hispaania Armada Invencible Leedu Jonavos Gulbes Lisa TV ajakava
18.06.2020 Rootsi Hv 1971 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia Delta Quadrant Venemaa LokoYar Lisa TV ajakava
25.06.2020 Leedu Jonavos Gulbes Horvaatia Delta Quadrant Lisa TV ajakava
25.06.2020 Venemaa LokoYar Rootsi Hv 1971 Lisa TV ajakava
25.06.2020 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Hispaania Armada Invencible Lisa TV ajakava
02.07.2020 Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Leedu Jonavos Gulbes Lisa TV ajakava
02.07.2020 Hispaania Armada Invencible Venemaa LokoYar Lisa TV ajakava
02.07.2020 Rootsi Hv 1971 Horvaatia Delta Quadrant Lisa TV ajakava
09.07.2020 Leedu Jonavos Gulbes Rootsi Hv 1971 Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia Delta Quadrant Hispaania Armada Invencible Lisa TV ajakava
09.07.2020 Venemaa LokoYar Iirimaa Lucky Outsiders 2010 Lisa TV ajakava

Grupp 15

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Prantsusmaa loudia hockey Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK 6:0
07.05.2020 Valgevene Rushden and Diamonds Belgia trapper123 4:1
07.05.2020 Kanada Qc Nordiques USA Dinamo 1983 7:2
14.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK USA Dinamo 1983 2:6
14.05.2020 Belgia trapper123 Kanada Qc Nordiques 2:8
14.05.2020 Prantsusmaa loudia hockey Valgevene Rushden and Diamonds 4:0
21.05.2020 Valgevene Rushden and Diamonds Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK 9:1
21.05.2020 Kanada Qc Nordiques Prantsusmaa loudia hockey 3:0
21.05.2020 USA Dinamo 1983 Belgia trapper123 3:0
28.05.2020 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Belgia trapper123 Lisa TV ajakava
28.05.2020 Prantsusmaa loudia hockey USA Dinamo 1983 Lisa TV ajakava
28.05.2020 Valgevene Rushden and Diamonds Kanada Qc Nordiques Lisa TV ajakava
04.06.2020 Kanada Qc Nordiques Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Lisa TV ajakava
04.06.2020 USA Dinamo 1983 Valgevene Rushden and Diamonds Lisa TV ajakava
04.06.2020 Belgia trapper123 Prantsusmaa loudia hockey Lisa TV ajakava
11.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Prantsusmaa loudia hockey Lisa TV ajakava
11.06.2020 Belgia trapper123 Valgevene Rushden and Diamonds Lisa TV ajakava
11.06.2020 USA Dinamo 1983 Kanada Qc Nordiques Lisa TV ajakava
18.06.2020 USA Dinamo 1983 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Lisa TV ajakava
18.06.2020 Kanada Qc Nordiques Belgia trapper123 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Valgevene Rushden and Diamonds Prantsusmaa loudia hockey Lisa TV ajakava
25.06.2020 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Valgevene Rushden and Diamonds Lisa TV ajakava
25.06.2020 Prantsusmaa loudia hockey Kanada Qc Nordiques Lisa TV ajakava
25.06.2020 Belgia trapper123 USA Dinamo 1983 Lisa TV ajakava
02.07.2020 Belgia trapper123 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Lisa TV ajakava
02.07.2020 USA Dinamo 1983 Prantsusmaa loudia hockey Lisa TV ajakava
02.07.2020 Kanada Qc Nordiques Valgevene Rushden and Diamonds Lisa TV ajakava
09.07.2020 Bosnia ja Hertsegoviina BHK ČELIK Kanada Qc Nordiques Lisa TV ajakava
09.07.2020 Valgevene Rushden and Diamonds USA Dinamo 1983 Lisa TV ajakava
09.07.2020 Prantsusmaa loudia hockey Belgia trapper123 Lisa TV ajakava

Grupp 16

Kuupäev Kodumeeskond Külalismeeskond Tulemus
07.05.2020 Slovakkia HC Rychle Krpce Portugal benfica82 5:2
07.05.2020 Horvaatia hhk dalma Serbia HK LORIS 5:3
07.05.2020 Bulgaaria HC BLUE POWER Austria HC TWK Innsbruck 5:3
14.05.2020 Portugal benfica82 Austria HC TWK Innsbruck 1:4
14.05.2020 Serbia HK LORIS Bulgaaria HC BLUE POWER 0:14
14.05.2020 Slovakkia HC Rychle Krpce Horvaatia hhk dalma 3:1
21.05.2020 Horvaatia hhk dalma Portugal benfica82 5:2
21.05.2020 Bulgaaria HC BLUE POWER Slovakkia HC Rychle Krpce 5:0
21.05.2020 Austria HC TWK Innsbruck Serbia HK LORIS 8:0
28.05.2020 Portugal benfica82 Serbia HK LORIS Lisa TV ajakava
28.05.2020 Slovakkia HC Rychle Krpce Austria HC TWK Innsbruck Lisa TV ajakava
28.05.2020 Horvaatia hhk dalma Bulgaaria HC BLUE POWER Lisa TV ajakava
04.06.2020 Bulgaaria HC BLUE POWER Portugal benfica82 Lisa TV ajakava
04.06.2020 Austria HC TWK Innsbruck Horvaatia hhk dalma Lisa TV ajakava
04.06.2020 Serbia HK LORIS Slovakkia HC Rychle Krpce Lisa TV ajakava
11.06.2020 Portugal benfica82 Slovakkia HC Rychle Krpce Lisa TV ajakava
11.06.2020 Serbia HK LORIS Horvaatia hhk dalma Lisa TV ajakava
11.06.2020 Austria HC TWK Innsbruck Bulgaaria HC BLUE POWER Lisa TV ajakava
18.06.2020 Austria HC TWK Innsbruck Portugal benfica82 Lisa TV ajakava
18.06.2020 Bulgaaria HC BLUE POWER Serbia HK LORIS Lisa TV ajakava
18.06.2020 Horvaatia hhk dalma Slovakkia HC Rychle Krpce Lisa TV ajakava
25.06.2020 Portugal benfica82 Horvaatia hhk dalma Lisa TV ajakava
25.06.2020 Slovakkia HC Rychle Krpce Bulgaaria HC BLUE POWER Lisa TV ajakava
25.06.2020 Serbia HK LORIS Austria HC TWK Innsbruck Lisa TV ajakava
02.07.2020 Serbia HK LORIS Portugal benfica82 Lisa TV ajakava
02.07.2020 Austria HC TWK Innsbruck Slovakkia HC Rychle Krpce Lisa TV ajakava
02.07.2020 Bulgaaria HC BLUE POWER Horvaatia hhk dalma Lisa TV ajakava
09.07.2020 Portugal benfica82 Bulgaaria HC BLUE POWER Lisa TV ajakava
09.07.2020 Horvaatia hhk dalma Austria HC TWK Innsbruck Lisa TV ajakava
09.07.2020 Slovakkia HC Rychle Krpce Serbia HK LORIS Lisa TV ajakava


Märge: Esialgseid raundi mänge mis on tehtud enne kui playoff on planeeritud ei saa katkestada. Playoff'i mängu ei saa katkestada tehnilistel põhjustel.