Uzmite besplatne kredite!
Sljedeća utakmica
VLASNIK
Prijateljska utakmica
4.8.2024 18:00
4.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezona:
Država:
Liga:
Utakmice za plasman od 1-e do 8-e pozicije
Finale | Slijed | ||
Chumscrubber H.C. (1) | vs | C.A. Sevingé (2) | 1:1 |
Utakmica za 3-u poziciju | Slijed | ||
Adrogué Poker Athlétic (3) | vs | Calamares Tintos (4) | 0:2 |
Utakmica za 5-u poziciju | Slijed | ||
Destacamento 49 (5) | vs | AUREDIANOS (6) | 2:0 |
Utakmica za 7-u poziciju | Slijed | ||
Gancia on the Rocks (7) | vs | ariel dono (8) | 1:1 |
Polufinale | Slijed | ||
Chumscrubber H.C. (1) | vs | Calamares Tintos (4) | 2:0 |
C.A. Sevingé (2) | vs | Adrogué Poker Athlétic (3) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 5-e do 8-e pozicije | Slijed | ||
Destacamento 49 (5) | vs | ariel dono (8) | 2:1 |
AUREDIANOS (6) | vs | Gancia on the Rocks (7) | 2:0 |
Četvrtfinale | Slijed | ||
Chumscrubber H.C. (1) | vs | ariel dono (8) | 2:0 |
C.A. Sevingé (2) | vs | Gancia on the Rocks (7) | 2:1 |
Adrogué Poker Athlétic (3) | vs | AUREDIANOS (6) | 2:1 |
Calamares Tintos (4) | vs | Destacamento 49 (5) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije
Utakmica za 9-u poziciju | Slijed | ||
Ocelotes AC (9) | vs | Imbituba (10) | 1:1 |
utakmica za 11-u poziciju | Slijed | ||
Males Supremos (11) | vs | Deportivo Gazzano (13) | 2:0 |
utakmica za 13-u poziciju | Slijed | ||
Machuca (12) | vs | pompom (14) | 2:0 |
Utakmica za 15-u poziciju | Slijed | ||
Amerika Unida SP. (15) | vs | Capbroker (16) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9-e do 12-e pozicije | Slijed | ||
Ocelotes AC (9) | vs | Deportivo Gazzano (13) | 2:0 |
Imbituba (10) | vs | Males Supremos (11) | 2:1 |
Utakmice za plasman od 13-e do 16-e pozicije | Slijed | ||
Machuca (12) | vs | Capbroker (16) | 2:0 |
pompom (14) | vs | Amerika Unida SP. (15) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije | Slijed | ||
Ocelotes AC (9) | vs | Capbroker (16) | 2:0 |
Imbituba (10) | vs | Amerika Unida SP. (15) | 2:0 |
Males Supremos (11) | vs | pompom (14) | 2:0 |
Machuca (12) | vs | Deportivo Gazzano (13) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije
Utakmica za 17-u poziciju | Slijed | ||
Club Atlético Regina (17) | vs | Sumer Jazz (18) | 2:0 |
Utakmica za 19-u poziciju | Slijed | ||
Team noname 133235 (19) | vs | Team noname 133233 (20) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije | Slijed | ||
Club Atlético Regina (17) | vs | Team noname 133233 (20) | 2:0 |
Sumer Jazz (18) | vs | Team noname 133235 (19) | 2:0 |