Službena PPM stranica na Facebook-u
Pritisnite dugme Sviđa mi se na našoj facebook stranici i saznajte najnovije vijesti prije svih ostalih.
Sljedeća utakmica
VLASNIK
Prijateljska utakmica
4.8.2024 18:00
4.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ova opcija je dio PRO paketa!  
PRO verzija stranice Doigravanja Lige
PRO verzija ove stranice daje prikaz rezultata svake utakmice u sezoni sa linkom do sažetka utakmice.
PRO verzija stranice Doigravanja Lige
PRO verzija ove stranice daje prikaz rezultata svake utakmice u sezoni sa linkom do sažetka utakmice.
Sezona:
Država:
Liga:
Utakmice za plasman od 1-e do 8-e pozicije
Finale | Slijed | ||
HC KOMARNO (1) | vs | New.York.Rangers (2) | 0:2 |
Utakmica za 3-u poziciju | Slijed | ||
HK Tatranskí Orli (3) | vs | HC Dynamo Trnava† (4) | 2:0 |
Utakmica za 5-u poziciju | Slijed | ||
Metal666 (6) | vs | JUNIPO Capitals† (8) | 2:0 |
Utakmica za 7-u poziciju | Slijed | ||
HK Sabinov 128350 † (5) | vs | HC Sudkovia Žilina 129370 † (7) | 2:1 |
Polufinale | Slijed | ||
HC KOMARNO (1) | vs | HC Dynamo Trnava† (4) | 2:0 |
New.York.Rangers (2) | vs | HK Tatranskí Orli (3) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 5-e do 8-e pozicije | Slijed | ||
HK Sabinov 128350 † (5) | vs | JUNIPO Capitals† (8) | 0:2 |
Metal666 (6) | vs | HC Sudkovia Žilina 129370 † (7) | 2:0 |
Četvrtfinale | Slijed | ||
HC KOMARNO (1) | vs | JUNIPO Capitals† (8) | 2:0 |
New.York.Rangers (2) | vs | HC Sudkovia Žilina 129370 † (7) | 2:0 |
HK Tatranskí Orli (3) | vs | Metal666 (6) | 2:0 |
HC Dynamo Trnava† (4) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije
Utakmica za 9-u poziciju | Slijed | ||
DEP014† (9) | vs | Biele Tigre Capitals (11) | 2:0 |
utakmica za 11-u poziciju | Slijed | ||
GUCI4 (10) | vs | HC Bardoňovo (13) | 2:0 |
utakmica za 13-u poziciju | Slijed | ||
Ultimate Underdogs HC (12) | vs | HK RABČA 119860 † (15) | 0:2 |
Utakmica za 15-u poziciju | Slijed | ||
Vancouver Canucks (14) | vs | Nitra-Corgoni (16) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 9-e do 12-e pozicije | Slijed | ||
DEP014† (9) | vs | HC Bardoňovo (13) | 2:1 |
GUCI4 (10) | vs | Biele Tigre Capitals (11) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 13-e do 16-e pozicije | Slijed | ||
Ultimate Underdogs HC (12) | vs | Nitra-Corgoni (16) | 2:0 |
Vancouver Canucks (14) | vs | HK RABČA 119860 † (15) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije | Slijed | ||
DEP014† (9) | vs | Nitra-Corgoni (16) | 2:0 |
GUCI4 (10) | vs | HK RABČA 119860 † (15) | 2:0 |
Biele Tigre Capitals (11) | vs | Vancouver Canucks (14) | 2:0 |
Ultimate Underdogs HC (12) | vs | HC Bardoňovo (13) | 0:2 |
Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije
Utakmica za 17-u poziciju | Slijed | ||
HC Šajba 116573 † (17) | vs | HC Bratislava Capitals 125998 † (19) | 2:0 |
Utakmica za 19-u poziciju | Slijed | ||
Považan Gladiators† (18) | vs | Public Account (20) | 2:0 |
Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije | Slijed | ||
HC Šajba 116573 † (17) | vs | Public Account (20) | 2:0 |
Považan Gladiators† (18) | vs | HC Bratislava Capitals 125998 † (19) | 1:2 |