41 |
Sliačanskokúpelnickryby† |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
16 vieta IV.18 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
14 vieta IV.18 lygos reguliariajame sezone.
|
40 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į IV.18 lygą.
|
6 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
39 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į IV.34 lygą.
|
18 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
18 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
38 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
1 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta IV.2 lygos reguliariajame sezone.
|
37 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į IV.2 lygą.
|
20 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
36 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į III.2 lygą.
|
2 vieta IV.18 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta IV.18 lygos reguliariajame sezone.
|
35 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į IV.18 lygą.
|
19 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
19 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
34 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į III.2 lygą.
|
2 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta IV.2 lygos reguliariajame sezone.
|
33 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta IV.2 lygos reguliariajame sezone.
|
32 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta IV.2 lygos reguliariajame sezone.
|
31 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 4 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į IV.2 lygą.
|
Pralaimėjo iškritimo rungtynes III.2 lygoje
|
16 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
16 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
30 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į III.2 lygą.
|
2 vieta IV.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta IV.2 lygos reguliariajame sezone.
|
29 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Iškritimas į IV.2 lygą.
|
Pralaimėjo iškritimo rungtynes III.2 lygoje
|
16 vieta III.2 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
16 vieta III.2 lygos reguliariajame sezone.
|
28 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į III.2 lygą.
|
1 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
1 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
27 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
3 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
3 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
26 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
5 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
25 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
4 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
5 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
24 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
23 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
22 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
21 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
7 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
20 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
11 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
19 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
13 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
18 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
15 vieta IV.34 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta IV.34 lygos reguliariajame sezone.
|
17 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
Pakilimas į IV.34 lygą.
|
Laimėjo pereinamąsias rungtynes į IV.34 lygą.
|
2 vieta V.98 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
2 vieta V.98 lygos reguliariajame sezone.
|
16 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 3 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta V.98 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
4 vieta V.98 lygos reguliariajame sezone.
|
15 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Eliminuotas 2 Nacionalinės Taurės etape.
|
6 vieta V.98 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta V.98 lygos reguliariajame sezone.
|
14 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Užėmė 2049 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.98 lygą.
|
7 vieta V.145 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
7 vieta V.145 lygos reguliariajame sezone.
|
13 |
Sliačanskokúpelnickryby |
Užėmė 4097 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
15 vieta V.145 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
16 vieta V.145 lygos reguliariajame sezone.
|
12 |
ska petrohrad |
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.145 lygą.
|
12 vieta VI.42 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
9 vieta VI.42 lygos reguliariajame sezone.
|
11 |
HC Ludrová |
7 vieta VI.42 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
6 vieta VI.42 lygos reguliariajame sezone.
|
10 |
Team noname 45863 |
Užėmė 4097 vietą Nacionalinėje Taurėje.
|
13 vieta VI.42 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
13 vieta VI.42 lygos reguliariajame sezone.
|
9 |
Team noname 45863 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į VI.42 lygą.
|
16 vieta V.218 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
16 vieta V.218 lygos reguliariajame sezone.
|
8 |
draci 10 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
Ledo ritulio federacijos perkeltas į V.218 lygą.
|
11 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
16 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|
7 |
SKP raciola |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
16 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|
6 |
HC Hviezdna Pechota |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
10 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
11 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|
5 |
zoe-pant |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
20 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
17 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|
4 |
Team noname 45863 |
Eliminuotas 1 Nacionalinės Taurės etape.
|
14 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
10 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|
3 |
Team noname 45863 |
10 vieta VI.140 lygos atkrintamosiose varžybose.
|
15 vieta VI.140 lygos reguliariajame sezone.
|