Prisijungę: 30
Laikas:
Public Account
IV.2
Sezonas: 49 (81/112)
Bendravimas
Bendravimas
Paštas
Pranešimai
Forumai
Pokalbiai
Public account
Public account
Profilis
Nustatymai
Atsijungti
PRO Zona
1330
kreditų
Pirkti kreditus
Komanda
Naujienos
Komandos informacija
Kalendorius
Iššūkiai
Finansai
Nustatymai
Žaidėjai
Žaidėjai
Apžvalga
Kontraktai
Traumos
Skautai
Statistika
Treniruotė
Sezono premijos
Šaukimai
Arena
Arena
Infrastruktūra
Darbuotojai
Žvalgyba
Mokymo centras
Sporto akademija
Rinka
Žaidėjai
Darbuotojai
Jūsų pardavimai ir pirkimai
Jūsų pardavimų istorija
Reklamos sistema
Varžybos
Kitos rungtynės
Grandys
Taktikos
Planavimas
Momentiniai iššūkiai
Lyga
Lygos naujienos
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
Statistika
Žvaigždės
Prizinis fondas
Informacija
Pranešimai spaudai
Forumai
Turnyrai
Nacionalinė taurė
Čempionų lyga
Taurių laimėtojų taurė
Šalys
Kreditų turnyrai
Tarptautinis
Šalies profilis
Pasaulio čempionatas
Rezultatai
Šalių reitingas
Turnyrai
Rinkimai
Informacija
Gidas
DUK
Taisyklės
PPM komanda
Pagalbininkai
Top
Bendruomenė
Ledo ritulio naujienos
Mėgstamiausios komandos
Pokalbiai
PPM TV
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.
Prisijungimas
registracija
2. FC Páriky Nová Ľubovňa
matooo666
32 Komandos
709 kreditai
937 265 066
Turnyro logotipas
Gauk kreditų už dyką!
Pakvieskite į žaidimą naujus vartotojus ir gaukite iki 12 kreditų už vieną pakvietimą!
Profilis
Registruotos komandos
Atkrintamosios
Statistika
Galutinė rikiuotė
Vieta
Komanda
1
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
2
Smoky Team†
3
DIABLI NOVA LUBOVNA
4
HC Ladove Medvede
5
Nußdorfer EV
5
Les Sangliers Barbakernes
5
HC VASAS 67 ARAD†
5
Klauni uz ledus :)
9
KMZ Dragons
9
SONP Kladno
9
Veijarit
9
Belluno Steelheads†
9
STELKA RED WINGS††
9
Rated RKO Gostyń
9
HC Nová Paka
9
Kolossus
17
Syktyvkarskie VOLKI
17
Draci Šumperk 2003†
17
Fountain Fire Antz†
17
smoczki
17
SK Horácká Slavia Třebíč 123924 &dagger
17
Maddog†
17
Yehud Ishockey Team†
17
L.e.Lions†
17
HC Šajba 116573 †
17
HC Hellish Devils†
17
Maňáci†
17
Fehérvár -AV19
17
Connecticut Revolution†
17
mak do†
17
Prague Ganja Leafs
17
Grim Reapers
Turas
Namų komanda
Svečių komanda
Rezultatas
Turas 1
HC Ladove Medvede
Grim Reapers
26:0
Turas 1
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
Maddog†
20:0
Turas 1
STELKA RED WINGS††
HC Hellish Devils†
9:1
Turas 1
DIABLI NOVA LUBOVNA
Connecticut Revolution†
10:0
Turas 1
Smoky Team†
smoczki
14:0
Turas 1
HC Nová Paka
mak do†
6:1
Turas 1
Rated RKO Gostyń
Prague Ganja Leafs
4:1
Turas 1
Kolossus
SK Horácká Slavia Třebíč 123924 &dagger
4:1
Turas 1
Yehud Ishockey Team†
SONP Kladno
0:3
Turas 1
HC Šajba 116573 †
KMZ Dragons
1:6
Turas 1
Klauni uz ledus :)
Maňáci†
12:0
Turas 1
Les Sangliers Barbakernes
Fountain Fire Antz†
5:1
Turas 1
Nußdorfer EV
Syktyvkarskie VOLKI
3:1
Turas 1
Veijarit
Fehérvár -AV19
18:0
Turas 1
Belluno Steelheads†
Draci Šumperk 2003†
5:0
Turas 1
HC VASAS 67 ARAD†
L.e.Lions†
12:1
TOP 16
HC Ladove Medvede
SONP Kladno
4:1
TOP 16
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
KMZ Dragons
5:3
TOP 16
STELKA RED WINGS††
HC VASAS 67 ARAD†
1:2
TOP 16
DIABLI NOVA LUBOVNA
Belluno Steelheads†
7:1
TOP 16
Smoky Team†
Veijarit
4:0
TOP 16
HC Nová Paka
Nußdorfer EV
0:4
TOP 16
Rated RKO Gostyń
Les Sangliers Barbakernes
1:2
TOP 16
Kolossus
Klauni uz ledus :)
0:1
Ketvirtfinaliai
HC Ladove Medvede
HC VASAS 67 ARAD†
10:0
Ketvirtfinaliai
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
Nußdorfer EV
4:0
Ketvirtfinaliai
DIABLI NOVA LUBOVNA
Les Sangliers Barbakernes
10:0
Ketvirtfinaliai
Smoky Team†
Klauni uz ledus :)
3:1
Pusfinalis
HC Ladove Medvede
Smoky Team†
0:1
Pusfinalis
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
DIABLI NOVA LUBOVNA
4:1
Rungtynės dėl trečiosios vietos
HC Ladove Medvede
DIABLI NOVA LUBOVNA
1:2
Finalas
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
Smoky Team†
3:0