Gauk kreditų už dyką!
Kitos rungtynės
VLASNIK
Draugiškos rungtynės
4.8.2024 18:00
4.8.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Sezonas:
Šalis:
Lyga:
Rungtynės dėl 1-8 vietų
Finalas | Serija | ||
DominGoTeam (2) | vs | Pozor Krynica (3) | 1:1 |
Rungtynės dėl 3 vietos | Serija | ||
POWER GRANDE ELITE CLUB (4) | vs | GKS TYCHY OILERS (8) | 1:1 |
Rungtynės dėl 5 vietos | Serija | ||
Plon Bodzio (1) | vs | Sharks Raba Wyżna (5) | 2:0 |
Rungtynės dėl 7 vietos | Serija | ||
TYSOVIA (6) | vs | ChybaTy hockey team Torun (7) | 2:0 |
Pusfinalis | Serija | ||
DominGoTeam (2) | vs | GKS TYCHY OILERS (8) | 2:1 |
Pozor Krynica (3) | vs | POWER GRANDE ELITE CLUB (4) | 2:1 |
Rungtynės dėl 5-8 vietų | Serija | ||
Plon Bodzio (1) | vs | ChybaTy hockey team Torun (7) | 2:0 |
Sharks Raba Wyżna (5) | vs | TYSOVIA (6) | 2:1 |
Ketvirtfinaliai | Serija | ||
Plon Bodzio (1) | vs | GKS TYCHY OILERS (8) | 1:2 |
DominGoTeam (2) | vs | ChybaTy hockey team Torun (7) | 2:0 |
Pozor Krynica (3) | vs | TYSOVIA (6) | 2:0 |
POWER GRANDE ELITE CLUB (4) | vs | Sharks Raba Wyżna (5) | 2:0 |
Rungtynės dėl 9-16 vietų
Rungtynės dėl 9 vietos | Serija | ||
BrRrElOkI BIELSZOWICE (9) | vs | Gryf Policzna (11) | 0:2 |
Rungtynės dėl 11-tos vietos | Serija | ||
Voodoo Cohort (10) | vs | SILESIAN EAGLES (12) | 2:0 |
Rungtynės dėl 13-tos vietos | Serija | ||
SELGROS TEAM (13) | vs | Płaszów United (15) | 2:0 |
Rungtynės dėl 15-tos vietos | Serija | ||
Welnowieckie Chachary (14) | vs | Koci Pazur (16) | 1:1 |
Rungtynės dėl 9-12 vietų | Serija | ||
BrRrElOkI BIELSZOWICE (9) | vs | SILESIAN EAGLES (12) | 2:0 |
Voodoo Cohort (10) | vs | Gryf Policzna (11) | 0:2 |
Rungtynės dėl 13-16 vietų | Serija | ||
SELGROS TEAM (13) | vs | Koci Pazur (16) | 2:0 |
Welnowieckie Chachary (14) | vs | Płaszów United (15) | 0:2 |
Rungtynės dėl 9-16 vietų | Serija | ||
BrRrElOkI BIELSZOWICE (9) | vs | Koci Pazur (16) | 2:0 |
Voodoo Cohort (10) | vs | Płaszów United (15) | 2:0 |
Gryf Policzna (11) | vs | Welnowieckie Chachary (14) | 2:0 |
SILESIAN EAGLES (12) | vs | SELGROS TEAM (13) | 2:0 |
Rungtynės dėl 17-20 vietų
Rungtynės dėl 17-tos vietos | Serija | ||
GKS Niemce (17) | vs | STS Snk (19) | 0:2 |
Rungtynės dėl 19-tos vietos | Serija | ||
ThunderCrash Szczecin (18) | vs | Thornadoo Opole (20) | 2:0 |
Rungtynės dėl 17-20 vietų | Serija | ||
GKS Niemce (17) | vs | Thornadoo Opole (20) | 2:1 |
ThunderCrash Szczecin (18) | vs | STS Snk (19) | 1:2 |