Gauk kreditų už dyką!
Kitos rungtynės
HK Metro Zvolen
Lygos rungtynės
29.3.2024 18:00
29.3.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ši funkcija - PRO paketo dalis!  
Lygos atkrintamųjų varžybų puslapio PRO versija
Šio puslapio PRO versija parodo visų rungtynių apžvalgą su nuoroda į rungtynių aprašymą.
Lygos atkrintamųjų varžybų puslapio PRO versija
Šio puslapio PRO versija parodo visų rungtynių apžvalgą su nuoroda į rungtynių aprašymą.
Sezonas:
Šalis:
Lyga:
Rungtynės dėl 1-8 vietų
Finalas | Serija | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 2:0 |
Rungtynės dėl 3 vietos | Serija | ||
HC Sulini (2) | vs | Metal666 (6) | 2:0 |
Rungtynės dėl 5 vietos | Serija | ||
Nitra-Corgoni (3) | vs | DEP014† (4) | 0:2 |
Rungtynės dėl 7 vietos | Serija | ||
GUCI4 (7) | vs | Vancouver Canucks (8) | 0:2 |
Pusfinalis | Serija | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | Metal666 (6) | 2:0 |
HC Sulini (2) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 0:2 |
Rungtynės dėl 5-8 vietų | Serija | ||
Nitra-Corgoni (3) | vs | Vancouver Canucks (8) | 2:0 |
DEP014† (4) | vs | GUCI4 (7) | 2:0 |
Ketvirtfinaliai | Serija | ||
HC Slovan Nove Zamky (1) | vs | Vancouver Canucks (8) | 2:0 |
HC Sulini (2) | vs | GUCI4 (7) | 2:0 |
Nitra-Corgoni (3) | vs | Metal666 (6) | 1:2 |
DEP014† (4) | vs | HK Sabinov 128350 † (5) | 1:2 |
Rungtynės dėl 9-16 vietų
Rungtynės dėl 9 vietos | Serija | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | JUNIPO Capitals† (10) | 0:2 |
Rungtynės dėl 11-tos vietos | Serija | ||
HK RABČA 119860 † (11) | vs | HC Šajba 116573 † (12) | 2:0 |
Rungtynės dėl 13-tos vietos | Serija | ||
Ultimate Underdogs HC (13) | vs | Lokomotiv Režinka† (14) | 1:2 |
Rungtynės dėl 15-tos vietos | Serija | ||
Biele Tigre Capitals (15) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:0 |
Rungtynės dėl 9-12 vietų | Serija | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | HC Šajba 116573 † (12) | 2:0 |
JUNIPO Capitals† (10) | vs | HK RABČA 119860 † (11) | 2:0 |
Rungtynės dėl 13-16 vietų | Serija | ||
Ultimate Underdogs HC (13) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:0 |
Lokomotiv Režinka† (14) | vs | Biele Tigre Capitals (15) | 2:1 |
Rungtynės dėl 9-16 vietų | Serija | ||
HC Bardoňovo (9) | vs | Považan Gladiators† (16) | 2:1 |
JUNIPO Capitals† (10) | vs | Biele Tigre Capitals (15) | 2:0 |
HK RABČA 119860 † (11) | vs | Lokomotiv Režinka† (14) | 2:0 |
HC Šajba 116573 † (12) | vs | Ultimate Underdogs HC (13) | 2:1 |
Rungtynės dėl 17-20 vietų
Rungtynės dėl 17-tos vietos | Serija | ||
Public Account (17) | vs | HK TAROVO (19) | 2:0 |
Rungtynės dėl 19-tos vietos | Serija | ||
Wagykovi Piráti (18) | vs | HC Trantaria (20) | 2:1 |
Rungtynės dėl 17-20 vietų | Serija | ||
Public Account (17) | vs | HC Trantaria (20) | 2:0 |
Wagykovi Piráti (18) | vs | HK TAROVO (19) | 0:2 |