Turnīra logo
Turnīra talismans
PPM oficiālā lapa Facebook vietnē
Sniedz vērtējumu mūsu Facebook lapai un iegūsti janākās ziņas pirms to iegūst pārējie.
Spēlētās spēles
Grupa 1
Datums | Mājinieku komanda | Viesu komanda | Rezultāts | Vieta un laiks |
2020-12-05 | Krievija | Bulgārija | 5:0 | Dragon`s Fire A 21:00 |
2020-12-05 | Somija | Šveice | 1:6 | Explosion arena 21:00 |
2020-12-06 | Šveice | Krievija | 2:5 | Dragon`s Fire A 21:00 |
2020-12-06 | Somija | Bulgārija | 5:0 | Explosion arena 21:00 |
2020-12-07 | Krievija | Somija | 6:0 | Dragon`s Fire A 21:00 |
2020-12-07 | Bulgārija | Šveice | 0:6 | Explosion arena 21:00 |
Grupa 2
Datums | Mājinieku komanda | Viesu komanda | Rezultāts | Vieta un laiks |
2020-12-05 | Francija | Rumānija | 7:3 | Dragon`s Fire A 21:30 |
2020-12-05 | Slovākija | Vācija | 4:1 | Explosion arena 21:30 |
2020-12-06 | Vācija | Francija | 2:3 SO | Dragon`s Fire A 21:30 |
2020-12-06 | Slovākija | Rumānija | 4:2 | Explosion arena 21:30 |
2020-12-07 | Francija | Slovākija | 2:3 | Dragon`s Fire A 21:30 |
2020-12-07 | Rumānija | Vācija | 3:2 OT | Explosion arena 21:30 |
Grupa 3
Datums | Mājinieku komanda | Viesu komanda | Rezultāts | Vieta un laiks |
2020-12-05 | Slovēnija | Zviedrija | 3:0 | O2 Arena 21:00 |
2020-12-05 | Čehija | Baltkrievija | 5:1 | Dododov 21:00 |
2020-12-06 | Baltkrievija | Slovēnija | 2:0 | O2 Arena 21:00 |
2020-12-06 | Čehija | Zviedrija | 5:2 | Dododov 21:00 |
2020-12-07 | Slovēnija | Čehija | 3:2 SO | O2 Arena 21:00 |
2020-12-07 | Zviedrija | Baltkrievija | 0:1 | Dododov 21:00 |
Grupa 4
Datums | Mājinieku komanda | Viesu komanda | Rezultāts | Vieta un laiks |
2020-12-05 | Latvija | Spānija | 2:0 | O2 Arena 21:30 |
2020-12-05 | Ungārija | Amerikas Savienotās | 0:1 | Dododov 21:30 |
2020-12-06 | Amerikas Savienotās | Latvija | 1:8 | O2 Arena 21:30 |
2020-12-06 | Ungārija | Spānija | 7:1 | Dododov 21:30 |
2020-12-07 | Latvija | Ungārija | 1:6 | O2 Arena 21:30 |
2020-12-07 | Spānija | Amerikas Savienotās | 0:3 | Dododov 21:30 |