Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1283 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes

969 508 595
Valsts: Līga:

Čehija HC Blesky Hodonín - Změny v kádru aneb Reprezentační posily HC Blesky Hodonín

Po několika nepřesvědčujících výsledcích z posledních ligových zápasů se vedení týmu HC Blesky Hodonín, v čele s manažerem Bure97, rozhodlo přistoupit k několika zásadním změnám v kádru.
Jelikož v týmu už bylo mnoho starších zkušených hráčů, a i přesto se očekávané výsledky po sestupu do IV.ligy nedostavovaly, musel se tým razantně omladit. "Tímto krokem jsme chtěli vnést do týmu dravé mládí a kádr budeme i nadále omlazovat," řekl Bure97 zvědavým novinářům z HOBlesk novin.
Tým opustily i největší týmové opory posledních let, včetně nejužitečnějšího útočníka Juljana Labynicha a bývalého reprezentačního brankáře Ukrajiny a miláčka publika Romana Beloserova. Mezi odešlými je i veterán Pavel "Sniper" Tvrdý, který zde strávil nejlepší část své kariéry. Všem, kteří kádr opustili, vedení týmu HC Blesky Hodonín poděkovalo za odvedenou práci a popřálo hodně úspěchů v jejich kariéře.
Nevoli fanoušků, reagujících na odchody hráčů, uťalo vedení týmu beze slov. Do týmu totiž přivedlo tři reprezentanty. Prvním z nich je reprezentační křídelník Estonska u18 Koit Nerro a další dvě posily jsou rodáci z Irska - brankář Joshua Lemass a centr Christopher Murphy, kteří jsou součástí Irského národního týmu do 18 let. Do týmu přišli i jiní nadějní mladíci, kteří dostanou šanci se na ledě ukázat.
Rozhořčení fanoušků vystřídala zvědavost na nové hráče. To dokazuje také fakt, že i přes odchod některých miláčků, se dnes domácí zápas proti týmu HC ČEPICE vyprodal. Do Coliseum Centre se dostalo opět 2250 diváků! I když se hvězdných reprezentantů na ledě nedočkali, mohli fanoušci vidět několik jiných mladíčků v dnešní sestavě domácího týmu. A sázka na změny v sestavě se podle prvního zápasu majitelům klubu vyplatila! Blesky přehrály soupeře jednoznačně 11:2 a mladá dravost byla na ledě znát!
Za zbylé peníze získané prodejem hráčů se tým podle slov svého manažera bude snažit rozšiřovat zázemí, aby pro své reprezentanty měli v Hodoníně odpovídající podmínky.
Poslední novinkou je kandidatura manažera Bure97 na post reprezentačního manažera Turecka do 20 let v následující sezoně. Doufáme, že manažer v mezi konkurenty uspěje.
Děkujeme za vaši podporu týmu HC Blesky Hodonín a srdečně zveme všechny fanoušky nejen na zápasy, ale i na tréninky našeho týmu.Lasījumu skaits: 42
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski