Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1295 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes

963 173 761
Valsts: Līga:

Čehija HC Kozlové Velim - Dvě kola před koncem ZČ + Tři nový hráči.

Základní část bude během následujícího týdne minulostí a tak je třeba se připravit na "malé" play off. Je jasné, že se HC Kozlové Velim utká v prvním kole s týmem bez manažera.

Bohužel v průběhu minulých dnů se zranila naše hvězda Eižens Mežonígais a tak ho v první formaci nahradil největší talent z SA a to Josef Pultr. Nutno dodat, že do mini PO by měl být Eižens v pořádku. Josef Pultr zatím odehrál tři zápasy a získal v nich jeden bod za asitenci. Nutno dodat, že to nebyli žádní slabí soupeři.

TOP3 Kanadské bodování týmu
1. Lautaro Matyjas (ARG) 75 bodů (37G + 38A)
2. Eižens Mežonīgais (LAT) 65 bodů (30G + 35A)
3. José Antonio Camuñas (ESP) 56 bodů (17G + 39A)

Také jsme během posledních dnů zvýšily středisko údržby a zdravotní středisko. Důvod byl takový, že během posledních dnů jsme měli zbytečné výdaje. U zdravotního střediska chceme omezit počet zraněných hráčů.

Příběh pokračuje - Agenti se činí.
Nakonec agenti už naplno hledají hráče pro náš tým a třikrát jsme uspěli na trhu. První příchod byl Götz Mazzucchelli. Tento mladý Švýcar byl navrhnut jako golman číslo dva. Klub ho koupil za 10 000. V týmu tak skončil Radim Vyčítal.

Druhým přírustkem je Švýcar Matthias Boyer. Toto univerzální křídlo bude jistě patřit k oporám v příští sezoně a je dobře, že se od dnešního dne zapojí do zápasového tempa a nabere sehranost s týmem již v aktuální sezoně. Jeho přestup nás stál 100 000 a přichází ze Slovenska. Tým opustil Lubomír Cápek.

Prozatím posledním příchodem je obránce Juris Gulbinskis. Tento hráč posílí obranu na pravém postu, kde nás nejvíce tlačila bota v aktuální sezoně. Jeho přestup nás stál 75 000. Doufáme, že u něj bude platit heslo - za málo peněz hodně muziky. Klub opustil Radek Vozdecký

I v další dnech naše aktivita na trhu bude větší. Chceme přivést ještě dva tři starší hráče a čtyři mladíky.

Sledujte Kozlovské tiskovky.

S pozdravem manažer HC Kozlové Velim
LukasPunk
Lasījumu skaits: 26
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski