Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes

6 278 269
Valsts: Līga:
Šis izdevums ir atbilde rakstam no komandas Čehija HC Kozlové Velim: Hodnocení sezony a plány do nové sezony

Čehija HC Kozlové Velim - Zhodnocení poloviny sezony

Zdravím všechny čtenáře tiskových zpráv. Myslel jsem púvodně, že v této sezoně budu psát více, ale nechal jsem to "dohrát" až lehce za polovinu sezony. Jdeme si tedy shrnout, co se stalo v první polovině sezony a co nás čeká v druhé části sezony.

Tým, který je posílen díky zkušeným hráčům šlape velmi dobře. Hlavně první útočná formace nahání strach většině obran v lize. Forer, Admidinš a Boyer převyšují celý kádr a táhnou tým v boji o velké Play Off. Ano, stále je cílem uhrát v této sezoně 12. místo, ale zatím plnohodnotně bojujeme o velké PO. Stojí nás to dost sil. První formace dostává hodně času na ledě a je to znát. Pokud by nakonec velké PO nevyšlo, určitě můžeme říct, že jsme pro to udělali dost.

Zatím jsme na 7. místě po 21. kole se 44 body. V souboji o PO hrajeme s Galatasaray Brno, UPC Vienna Capitals, HC Záběhlice 2018 a Wasps Kardašova Řečice.


TOP 5 hráčů kanadského bodování v týmu
1. Mathis Forer (SUI) 57 bodů (28G + 29A)
2. Matthias Boyer (SUI) 56 bodů (23G + 33A)
3. Kaspars Ādmīdiņš (LAT) 50 bodů (19G + 31A)
4. Eižens Mežonīgais (LAT) 36 bodů (19G +17A)
5. Lautaro Matyjas (ARG) 36 bodů (19G + 17A)


Před 22.kolem jsme se rozhodli pro dvě změny. Do sestavy na druhou část sezony nezačne zkušený Jessy Cartier, který nebyl produktivní a tak ho nahradí Michal Miakis. Zároveň nás nepřesvědčil obránce Miloš Elicer, na jeho postu začne hrát Oskar Báča.

Ve čtvrté formaci hrají mladíci, kteří nehrají všechny zápasy, pokud hrajeme na tři formace. Nejlépe se daří zatím centru formace Rufusi Sorensonovi, který má 5 bodů za pět asistencí.

Celá čtvrtá formace, pak hraje přátelské zápasy s B týmem, kde hrají hráči, kteří se nevejdou do A týmu a čekají na svou šanci.


STADION-ZÁZEMÍ

Během pár dní začneme stavět 1x MF3 pro 1000 fanoušků. Cíl výstavby by měl být tak, aby i po dokoneční Sky Boxu jsme stihli nabídky sponzorů příští sezony (Výstavba trvá 100+30 dnů ). Cena 38 mega

PEO - Další level začneme také stavět během pár dnů, aby byl stihnut včas před koncem této sezony. Výdaj 13,3 M

Mezi 70-75 dnem sezony se rozhodneme zda splníme cíl postavit jeden level TP,RP a SA. Celkem výdaj za všechny zázemí 15,3 M


Vstupné - Cíl je získat 60 M. Aktuálně máme za vstupenky zisk 37,2 M. Věříme, že cíl bude splněn.

Finanční situace - Aktuálně v této sezoně máme 76,7 M příjmu a výdaje jsou na 34,3 M. Takže zatím jsme v zisku 42,4 M. Brzy tedy skočíme do záporných čísel za sezonu zhruba na -8,9 M (máme finanční polštář, jedná se pouze o bilanci této sezony, kde je cílem být v zelených číslech. I přes dalších 15-20 M výdajů věříme, že ještě vyděláme více jak 25M.

Konec hlášení. Držte palce Kozlům v boji o velké Play off.

Manažer týmu HC Kozlové Velim
LukasPunk

Lasījumu skaits: 40
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski