Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1129 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 HK Zemgales Piekūni

ID: 18676
Латвија II.1 (Позиција 2)
23 013 334
Лого на тимот
Тимски пак
Клубот не го дава пакот на противници без свој пак
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Бранење 299
Одбрана 264
Напад 311
Шутирање 144
Вкупно 255

2629

416.97

31/9

6

HK Zemgales Piekūni
Држава Латвија Латвија
Регион Dobele
Воспоставен 2009-04-06 (Сезона 1)
Име на стадионот Sporta centrs - Bauska (20000)
Вебстрана на тимот ---


Pеклами

Најнови трофеи

Неодамна собрани пакови

Најнови соопштенија за јавноста
22.03.2010 21:33:39 - Lai izdodas!!!
05.12.2009 23:39:20 - 3. Sezonas Prognozu konkurss!!!
Дрес на тимот
Маска на голман


Медиумски спонзор
Акција