Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

 CSKA Nadezhda

ID: 83575
Бугарија I.1 (Позиција 14)
-650 903
Лого на тимот
Тимски пак
Овој тим нема свој пак!
Генерален спонзор
Јачина на тимот
Бранење 228
Одбрана 307
Напад 294
Шутирање 191
Вкупно 255

2204

256.15

35/15

1

CSKA Nadezhda
Држава Бугарија Бугарија
Регион Sofia
Воспоставен 2013-01-26 (Сезона 13)
Име на стадионот Nadezhda Arena (20000)
Вебстрана на тимот ---


Pеклами

Најнови трофеи

Неодамна собрани пакови

Најнови соопштенија за јавноста
Нема настани во јавноста...
Дрес на тимот
Маска на голман


Медиумски спонзор
Акција