Sezóna | Dátum | Udalosť |
30 (79/112) | 2018-05-29 | Tím bol pridelený manažérovi - tonyas |
31 (9/112) | 2018-07-10 | Tím zanikol - tonyas |
31 (17/112) | 2018-07-18 | Tím bol pridelený manažérovi - mostafa11emad |
31 (39/112) | 2018-08-09 | Tím zanikol - mostafa11emad |
31 (51/112) | 2018-08-21 | Tím bol pridelený manažérovi - Birmohangoyary |
31 (92/112) | 2018-10-01 | Tím zanikol - Birmohangoyary |
31 (103/112) | 2018-10-12 | Tím bol pridelený manažérovi - shams addine |
32 (13/112) | 2018-11-03 | Tím zanikol - shams addine |
32 (64/112) | 2018-12-24 | Tím bol pridelený manažérovi - Xolida |
32 (67/112) | 2018-12-27 | Tím zanikol - Xolida |
32 (67/112) | 2018-12-27 | Tím bol pridelený manažérovi - Xolida |
32 (81/112) | 2019-01-10 | Tím zanikol - Xolida |
33 (19/112) | 2019-03-01 | Tím bol pridelený manažérovi - luisito41 |
33 (41/112) | 2019-03-23 | Tím zanikol - luisito41 |
33 (52/112) | 2019-04-03 | Tím bol pridelený manažérovi - bychok55 |
33 (74/112) | 2019-04-25 | Tím zanikol - bychok55 |
35 (91/112) | 2019-12-22 | Tím bol pridelený manažérovi - hosseinbaba7878 |
36 (1/112) | 2020-01-13 | Tím zanikol - hosseinbaba7878 |
38 (112/112) | 2020-12-13 | Tím bol pridelený manažérovi - Baku35 |
40 (29/112) | 2021-05-03 | Tím zanikol - Baku35 |
Sezóna | Názov tímu | Výsledky |
40 | Neftçi PXK† |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
18. miesto v play-off ligy II.4. |
||
18. miesto v základnej časti ligy II.4. |
||
39 | Neftçi PXK |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím postúpil do ligy II.4. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.4. |
||
2. miesto v play-off ligy III.4. |
||
5. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
38 | babakhaniya† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy III.4. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
37 | babakhaniya† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.4. |
||
11. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
36 | babakhaniya† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
13. miesto v play-off ligy III.4. |
||
15. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
35 | TRP2008† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
9. miesto v play-off ligy III.4. |
||
10. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
34 | TRP2008† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
10. miesto v play-off ligy III.4. |
||
16. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
33 | TRP2008† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
15. miesto v play-off ligy III.4. |
||
13. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
32 | Xolida† |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
12. miesto v play-off ligy III.4. |
||
15. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
31 | AS GUWAHATI |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
15. miesto v play-off ligy III.4. |
||
14. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
30 | La Piovra |
Tím vypadol v 2. kole Národného pohára. |
14. miesto v play-off ligy III.4. |
||
16. miesto v základnej časti ligy III.4. |
||
29 | Team noname 123836 |
Tím vypadol v 1. kole Národného pohára. |
Tím vypadol do ligy III.4. |
||
20. miesto v play-off ligy II.4. |
||
20. miesto v základnej časti ligy II.4. |