Čas:

Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1129 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  HokejPortal CUP

ALO
32 tímov
357 kreditov
15 855 004

Konečné poradie

Poradie Tím
1Rumunsko Iasi Eagles††
2Slovensko HC D3C0Y†
3Lotyšsko EVO Team†
4Slovensko Arthur Dent Nitra†
5Česká republika HC Medvědi Hrubas†
5Slovensko TV Yellow Spiders
5Poľsko Solku†
5Slovensko Ice Snipers†
9Slovensko HC Red Evil†
9Rusko HK Nuclear Dream
9Slovensko Kobra†
9Slovensko The Exorcist°†
9Slovensko Hk Dukla Michalovce™†
9Slovensko MHK Snickers Devin 2009®†
9Slovensko HC Stará Myslivecká†
9Slovensko embe rulez†
17Slovensko HC 08 Ľadové medvede†
17Slovensko FK Real Madrid†
17Slovensko HC Žralok Nové Zámky†
17Slovensko THC Hlinik nad Hronom†
17Slovensko Wonsters†
17Slovensko EBM Team†
17Slovensko HK Nobilitas Zniev†
17Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK†
17Slovensko HK Veľký Grob†
17Slovensko FRANTASTARS Trenčín†
17Slovensko HC ICE King Kúty™ †
17Slovensko UFO†
17Slovensko HC Košice-Krásna†
17Slovensko HC Racoons Levice†
17Lotyšsko HC Venta†
17Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY†

Fáza Domáci Hostia Výsledok
Osemfinále Lotyšsko EVO Team† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 3:1
Osemfinále Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ8:1
Osemfinále Slovensko The Exorcist°† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 2:3
Osemfinále Slovensko Ice Snipers† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 6:1
Osemfinále Rusko HK Nuclear Dream Slovensko HC D3C0Y† 2:5
Osemfinále Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko Kobra† 9:3
Osemfinále Poľsko Solku† Slovensko HC Red Evil† 4:3
Osemfinále Slovensko embe rulez† Slovensko Arthur Dent Nitra† 5:6
Štvrťfinále Lotyšsko EVO Team† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 5:3
Štvrťfinále Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko HC D3C0Y† 1:3
Štvrťfinále Slovensko Ice Snipers† Slovensko Arthur Dent Nitra† 2:3
Štvrťfinále Rumunsko Iasi Eagles†† Poľsko Solku† 3:0
Semifinále Lotyšsko EVO Team† Slovensko HC D3C0Y† 4:6
Semifinále Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko Arthur Dent Nitra† 9:2
O tretie miesto Lotyšsko EVO Team† Slovensko Arthur Dent Nitra† 8:4
Finále Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC D3C0Y† 5:1