Čas:

Komunikácia
Public account
  PRO Zóna
1129 kreditov
Kúpiť kredity
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.

  HokejPortal CUP

ALO
32 tímov
357 kreditov
22 624 010
Skupina:

Skupina 1

Dátum Domáci Hostia Výsledok
08.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 8:1
08.05.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Lotyšsko HC Venta† 6:0
08.05.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ5:1
08.05.2010 Slovensko FK Real Madrid† Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 2:5
09.05.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Rusko HK Nuclear Dream 4:3
09.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 5:4
09.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Slovensko Arthur Dent Nitra† 1:3
09.05.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠSlovensko FK Real Madrid† 8:0
13.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Lotyšsko HC Venta† 4:1
13.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Slovensko TV Yellow Spiders 6:4
13.05.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Slovensko FK Real Madrid† 18:2
13.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ2:3
15.05.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Rusko HK Nuclear Dream 1:6
15.05.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠRumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 1:1
15.05.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 9:0
15.05.2010 Slovensko FK Real Madrid† Lotyšsko HC Venta† 2:6
16.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ7:1
16.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Slovensko Arthur Dent Nitra† 4:6
16.05.2010 Slovensko FK Real Madrid† Slovensko TV Yellow Spiders 2:10
16.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 7:3
20.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Rusko HK Nuclear Dream 3:11
20.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Slovensko FK Real Madrid† 12:1
20.05.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Slovensko TV Yellow Spiders 2:5
20.05.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠLotyšsko HC Venta† 4:2
22.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Slovensko FK Real Madrid† 14:0
22.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 4:3
22.05.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ4:0
22.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Slovensko Arthur Dent Nitra† 3:4
23.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Rusko HK Nuclear Dream 3:6
23.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Slovensko TV Yellow Spiders 1:7
23.05.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠSlovensko Arthur Dent Nitra† 3:5
23.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Slovensko FK Real Madrid† 11:1
27.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Slovensko TV Yellow Spiders 3:4
27.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Lotyšsko HC Venta† 2:2
27.05.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 5:4
27.05.2010 Slovensko FK Real Madrid† Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ1:8
29.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Rusko HK Nuclear Dream 2:5
29.05.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 12:0
29.05.2010 Slovensko FK Real Madrid† Slovensko Arthur Dent Nitra† 3:7
29.05.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠSlovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 3:4
30.05.2010 Rusko HK Nuclear Dream Slovensko Arthur Dent Nitra† 2:2
30.05.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ3:5
30.05.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Slovensko TV Yellow Spiders 0:8
30.05.2010 Lotyšsko HC Venta† Slovensko FK Real Madrid† 6:1
03.06.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠRusko HK Nuclear Dream 3:6
03.06.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 3:2
03.06.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko FK Real Madrid† 10:0
03.06.2010 Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† Lotyšsko HC Venta† 2:3
05.06.2010 Rusko HK Nuclear Dream Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 8:1
05.06.2010 Slovensko FK Real Madrid† Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† 0:7
05.06.2010 Slovensko TV Yellow Spiders Slovensko Arthur Dent Nitra† 2:0
05.06.2010 Lotyšsko HC Venta† Slovensko HC Stará Mysliveckᆠ3:4
06.06.2010 Slovensko FK Real Madrid† Rusko HK Nuclear Dream 0:12
06.06.2010 Rumunsko SZÉKELY HARCOSOK† Slovensko HC RÝCHLE ŠÍPY† 3:1
06.06.2010 Slovensko HC Stará MysliveckᆠSlovensko TV Yellow Spiders 8:5
06.06.2010 Slovensko Arthur Dent Nitra† Lotyšsko HC Venta† 7:6

Skupina 2

Dátum Domáci Hostia Výsledok
08.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko Kobra† 5:1
08.05.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko HC Racoons Levice† 4:1
08.05.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 4:2
08.05.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko EBM Team† 3:4
09.05.2010 Slovensko The Exorcist°† Poľsko Solku† 3:1
09.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko Kobra† 2:2
09.05.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 3:1
09.05.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko Wonsters† 8:2
13.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko HC Racoons Levice† 6:4
13.05.2010 Slovensko Kobra† Slovensko The Exorcist°† 0:2
13.05.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko Wonsters† 5:1
13.05.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 3:7
15.05.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Poľsko Solku† 4:2
15.05.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko Kobra† 2:7
15.05.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko EBM Team† 5:1
15.05.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko HC Racoons Levice† 1:11
16.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 5:1
16.05.2010 Slovensko Kobra† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 8:2
16.05.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko The Exorcist°† 0:15
16.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko EBM Team† 5:2
20.05.2010 Slovensko EBM Team† Poľsko Solku† 1:5
20.05.2010 Slovensko Kobra† Slovensko Wonsters† 8:0
20.05.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko The Exorcist°† 2:7
20.05.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko HC Racoons Levice† 1:0
22.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko Wonsters† 8:1
22.05.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko Kobra† 6:4
22.05.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 1:3
22.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 3:3
23.05.2010 Slovensko Kobra† Poľsko Solku† 1:2
23.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko The Exorcist°† 3:5
23.05.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 1:0
23.05.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko Wonsters† 5:1
27.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko The Exorcist°† 2:3
27.05.2010 Slovensko Kobra† Slovensko HC Racoons Levice† 2:1
27.05.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko EBM Team† 3:1
27.05.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 2:4
29.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Poľsko Solku† 2:2
29.05.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko Kobra† 3:7
29.05.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 2:10
29.05.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko EBM Team† 4:2
30.05.2010 Poľsko Solku† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 6:2
30.05.2010 Slovensko Kobra† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 5:1
30.05.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko The Exorcist°† 1:4
30.05.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko Wonsters† 3:1
03.06.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Poľsko Solku† 0:2
03.06.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko Kobra† 1:3
03.06.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko Wonsters† 12:2
03.06.2010 Slovensko EBM Team† Slovensko HC Racoons Levice† 2:5
05.06.2010 Poľsko Solku† Slovensko EBM Team† 3:0
05.06.2010 Slovensko Wonsters† Slovensko Kobra† 3:9
05.06.2010 Slovensko The Exorcist°† Slovensko HK Nobilitas Zniev† 9:1
05.06.2010 Slovensko HC Racoons Levice† Slovensko Hk Dukla Michalovce™† 2:1
06.06.2010 Slovensko Wonsters† Poľsko Solku† 0:7
06.06.2010 Slovensko Kobra† Slovensko EBM Team† 5:3
06.06.2010 Slovensko Hk Dukla Michalovce™† Slovensko The Exorcist°† 0:4
06.06.2010 Slovensko HK Nobilitas Zniev† Slovensko HC Racoons Levice† 3:1

Skupina 3

Dátum Domáci Hostia Výsledok
08.05.2010 Slovensko UFO† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 2:1
08.05.2010 Slovensko HC Red Evil† Lotyšsko EVO Team† 2:3
08.05.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko embe rulez† 3:6
08.05.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko HK Veľký Grob† 2:3
09.05.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko UFO† 8:2
09.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 9:1
09.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 6:0
09.05.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 12:0
13.05.2010 Slovensko UFO† Lotyšsko EVO Team† 3:4
13.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko HC Red Evil† 2:5
13.05.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 8:0
13.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko embe rulez† 2:13
15.05.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko UFO† 5:1
15.05.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 7:2
15.05.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko HK Veľký Grob† 5:4
15.05.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Lotyšsko EVO Team† 1:16
16.05.2010 Slovensko UFO† Slovensko embe rulez† 1:2
16.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 1:6
16.05.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko HC Red Evil† 1:9
16.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko HK Veľký Grob† 7:0
20.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko UFO† 2:2
20.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 6:2
20.05.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko HC Red Evil† 6:2
20.05.2010 Slovensko embe rulez† Lotyšsko EVO Team† 1:4
22.05.2010 Slovensko UFO† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 7:3
22.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 2:4
22.05.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko embe rulez† 4:4
22.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 8:2
23.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko UFO† 3:1
23.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko HC Red Evil† 2:0
23.05.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 0:3
23.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 6:2
27.05.2010 Slovensko UFO† Slovensko HC Red Evil† 1:10
27.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Lotyšsko EVO Team† 2:5
27.05.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko HK Veľký Grob† 8:1
27.05.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko embe rulez† 1:11
29.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko UFO† 6:0
29.05.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 4:1
29.05.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 0:6
29.05.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko HK Veľký Grob† 5:0
30.05.2010 Slovensko UFO† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 0:6
30.05.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko embe rulez† 3:2
30.05.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Slovensko HC Red Evil† 1:8
30.05.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 11:2
03.06.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko UFO† 6:2
03.06.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 9:3
03.06.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko THC Hlinik nad Hronom† 8:0
03.06.2010 Slovensko HK Veľký Grob† Lotyšsko EVO Team† 2:10
05.06.2010 Slovensko UFO† Slovensko HK Veľký Grob† 5:5
05.06.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko FRANTASTARS Trenčín† 0:7
05.06.2010 Slovensko HC Red Evil† Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† 7:2
05.06.2010 Lotyšsko EVO Team† Slovensko embe rulez† 5:4
06.06.2010 Slovensko THC Hlinik nad Hronom† Slovensko UFO† 4:8
06.06.2010 Slovensko FRANTASTARS Trenčín† Slovensko HK Veľký Grob† 6:0
06.06.2010 Slovensko embe rulez† Slovensko HC Red Evil† 3:1
06.06.2010 Slovensko MHK Snickers Devin 2009®† Lotyšsko EVO Team† 2:2

Skupina 4

Dátum Domáci Hostia Výsledok
08.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko Ice Snipers† 5:7
08.05.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Česká republika HC Medvědi Hrubas† 5:4
08.05.2010 Slovensko HC D3C0Y† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 4:1
08.05.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 5:7
09.05.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Rumunsko Iasi Eagles†† 2:8
09.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko Ice Snipers† 2:2
09.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Slovensko HC D3C0Y† 0:12
09.05.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Slovensko HC Košice-Krásna† 9:1
13.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 4:0
13.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 3:3
13.05.2010 Slovensko HC D3C0Y† Slovensko HC Košice-Krásna† 10:1
13.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 0:5
15.05.2010 Slovensko HC D3C0Y† Rumunsko Iasi Eagles†† 4:1
15.05.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Slovensko Ice Snipers† 2:2
15.05.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 8:3
15.05.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 1:8
16.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 3:1
16.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Slovensko HC D3C0Y† 5:2
16.05.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 1:9
16.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 7:2
20.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Rumunsko Iasi Eagles†† 0:11
20.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Slovensko HC Košice-Krásna† 7:0
20.05.2010 Slovensko HC D3C0Y† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 3:1
20.05.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 1:1
22.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC Košice-Krásna† 9:0
22.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Slovensko Ice Snipers† 1:11
22.05.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 3:0
22.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko HC D3C0Y† 2:4
23.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Rumunsko Iasi Eagles†† 6:6
23.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 2:0
23.05.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Slovensko HC D3C0Y† 5:3
23.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Slovensko HC Košice-Krásna† 8:0
27.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 4:2
27.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 8:3
27.05.2010 Slovensko HC D3C0Y† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 11:0
27.05.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 1:7
29.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Rumunsko Iasi Eagles†† 3:2
29.05.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Slovensko Ice Snipers† 2:3
29.05.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Slovensko HC D3C0Y† 1:10
29.05.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 4:1
30.05.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC D3C0Y† 4:0
30.05.2010 Slovensko Ice Snipers† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 1:2
30.05.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 2:6
30.05.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko HC Košice-Krásna† 8:0
03.06.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Rumunsko Iasi Eagles†† 3:10
03.06.2010 Slovensko HC D3C0Y† Slovensko Ice Snipers† 5:6
03.06.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Slovensko HC Košice-Krásna† 10:0
03.06.2010 Slovensko HC Žralok Nové Zámky† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 3:8
05.06.2010 Rumunsko Iasi Eagles†† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 8:0
05.06.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Slovensko Ice Snipers† 1:12
05.06.2010 Slovensko HC ICE King Kúty™ † Slovensko HC D3C0Y† 2:1
05.06.2010 Česká republika HC Medvědi Hrubas† Slovensko HC 08 Ľadové medvede† 4:0
06.06.2010 Slovensko HC Košice-Krásna† Rumunsko Iasi Eagles†† 0:22
06.06.2010 Slovensko Ice Snipers† Slovensko HC Žralok Nové Zámky† 7:1
06.06.2010 Slovensko HC 08 Ľadové medvede† Slovensko HC ICE King Kúty™ † 3:1
06.06.2010 Slovensko HC D3C0Y† Česká republika HC Medvědi Hrubas† 3:2


Poznámka: Na kontumácie zápasov skupinovej fázy po naplánovaní playoff sa už neberie ohľad. Zápasy playoff sa kontumovať nedajú z technických príčin.