Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1129 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Državni pokal: Slovaška - Sezona 35

15 072 750
PPM Trgovina
Naslednja tekma
Olympia Košice
Ligaška tekma
23.10.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Sezona: - Država: - Krog:

Skupina 2 (Ekipe iz bobna 2 in 3)

Sd Datum Ekipa 1   Sd Ekipa 2 Rezultat
65 15.10.2019 Slovaška Crazy Killers (II.1) vs 157 Slovaška Sarus Devils (III.13) 9:2
66 15.10.2019 Slovaška Cenke buldogy (II.2) vs 165 Slovaška proteins (III.7) 3:4
67 15.10.2019 Slovaška Levarky (II.2) vs 195 Slovaška HK Strážky Junáci (III.14) 3:1
68 15.10.2019 Slovaška ZNIEV EAGLES (II.4) vs 145 Slovaška rukru (III.11) 4:1
69 15.10.2019 Slovaška makacst (II.4) vs 150 Slovaška HC Warriors Kosice (III.7) 3:0
70 15.10.2019 Slovaška HC ŠUNKA (II.3) vs 171 Slovaška Baltimore Blades (III.1) 5:0
71 15.10.2019 Slovaška HC Whatever... (II.4) vs 222 Slovaška SVK SLAYERS 1986 (III.9) 4:0
72 15.10.2019 Slovaška HC Motorové Myši (II.2) vs 163 Slovaška Nordic Club (III.3) 0:3
73 15.10.2019 Slovaška TJ Agro Insemas Krvavnik (II.3) vs 203 Slovaška Kosatky (III.14) 7:0
74 15.10.2019 Slovaška Colorado Avalanche™ (II.4) vs 194 Slovaška HK Nitra Saints (III.4) 13:2
75 15.10.2019 Slovaška Colorado Avalanche® (II.2) vs 223 Slovaška HC Vozíčkari (III.1) 9:1
76 15.10.2019 Slovaška Poprad Angels (II.3) vs 156 Slovaška HC Stropkov Ice-Dogs (III.13) 5:1
77 15.10.2019 Slovaška Lietajuce kone (II.4) vs 164 Slovaška Šaľene Šarkaňe (III.11) 0:1
78 15.10.2019 Slovaška Cabaj Tomcats (II.2) vs 137 Slovaška Eagle 75 Nové Zámky (III.6) 2:1
80 15.10.2019 Slovaška HK Omšenie (II.3) vs 212 Slovaška MHC LegVin (III.15) 8:1
81 15.10.2019 Slovaška smallo (II.3) vs 199 Slovaška HC 74 NMV (III.2) 1:9
82 15.10.2019 Slovaška Slovenská strela (II.4) vs 134 Slovaška HC Rýchle Korčule (III.11) 4:2
83 15.10.2019 Slovaška HC Petržalka Elephants (II.1) vs 167 Slovaška Medvediky (III.5) 8:1
84 15.10.2019 Slovaška HK Orli (II.1) vs 202 Slovaška HK Hunters KOLTA (III.16) 7:2
85 15.10.2019 Slovaška Metly (II.4) vs 154 Slovaška HC Rybar Stropkov (III.5) 3:0
86 15.10.2019 Slovaška Fialové pušky (II.3) vs 169 Slovaška hc atria boner (III.9) 2:4
87 15.10.2019 Slovaška Long Field Wranglers (II.3) vs 206 Slovaška Tatras lake (III.11) 5:1
88 15.10.2019 Slovaška Biely lev (II.2) vs 140 Slovaška HC ATU Kosice LS (III.14) 4:6
89 15.10.2019 Slovaška MAMUTI (II.1) vs 162 Slovaška HC Mušime vyhrac (III.7) 8:0
90 15.10.2019 Slovaška Lassie (II.1) vs 198 Slovaška HC KOMETA (III.16) 9:0
91 15.10.2019 Slovaška HC DENKÁ (II.4) vs 207 Slovaška Strážske Guardians (III.5) 7:3
92 15.10.2019 Slovaška borovi borci (II.4) vs 179 Slovaška JM SPORTS KOSICE (III.4) 10:0
93 15.10.2019 Slovaška HC Tur (II.4) vs 155 Slovaška LHC Lausanne (III.13) 13:1
94 15.10.2019 Slovaška Dukla 38 (II.3) vs 174 Slovaška HC Likier (III.11) 5:1
95 15.10.2019 Slovaška HC Dynamo Moscow (II.1) vs 146 Slovaška HK TJ Kežmarok (III.8) 4:1
96 15.10.2019 Slovaška Queens Flames (II.2) vs 160 Slovaška HC Bardouev (III.2) 9:0
97 15.10.2019 Slovaška HK "Fero" Humenné (II.1) vs 153 Slovaška BK Villagers (III.15) 2:1
98 15.10.2019 Slovaška Dukla Košeca (II.1) vs 166 Slovaška Heroes of Newerth (III.16) 5:3
99 15.10.2019 Slovaška SlovakMasters (II.2) vs 214 Slovaška HK Sypači (III.4) 6:2
100 15.10.2019 Slovaška hc spartak 1923 (II.1) vs 148 Slovaška Modra Borovičkars (III.8) 5:2
101 15.10.2019 Slovaška HC AMSTAFF (III.16) vs 135 Slovaška OHC Hadviga (III.6) 3:1
102 15.10.2019 Slovaška HC Dúbrafka Hurricanes (III.2) vs 201 Slovaška TJ GRAPKA DULOV (III.3) 3:5
103 15.10.2019 Slovaška Ohniví Draci (III.11) vs 208 Slovaška MHK Kubínske Medvede (III.2) 3:2
104 15.10.2019 Slovaška RealVK (III.14) vs 186 Slovaška Fackovaci panaci (III.16) 4:2
105 15.10.2019 Slovaška HC Matko (III.14) vs 172 Slovaška Green Mantises (III.12) 7:0
106 15.10.2019 Slovaška HK Straky Stropkov (III.16) vs 219 Slovaška hc mikeska (III.6) 5:0
107 15.10.2019 Slovaška hk smolnik (III.3) vs 193 Slovaška HK ZHULENE KOBRY (III.15) 8:0
108 15.10.2019 Slovaška PJ Kosice (III.15) vs 168 Slovaška HC Sečovce (III.1) 8:3
109 15.10.2019 Slovaška Zvolen Kings (III.5) vs 184 Slovaška Bonzai team (III.15) 7:2
110 15.10.2019 Slovaška Jedi Knights (III.8) vs 149 Slovaška HC Academic Kosice (III.10) 7:0
111 15.10.2019 Slovaška marosko72 (III.12) vs 213 Slovaška HC Starý Háj (III.8) 6:0
112 15.10.2019 Slovaška Vancouver Vikings (III.10) vs 177 Slovaška HK Devils Lipovník (III.15) 4:2
113 15.10.2019 Slovaška Dukla Košice (III.16) vs 133 Slovaška HK Michalovce (III.2) 4:3
115 15.10.2019 Slovaška Laciho Babety (III.6) vs 180 Slovaška HC Dynamo Detva (III.7) 3:5
116 15.10.2019 Slovaška HC POndelok (III.5) vs 138 Slovaška Ovsištskí Vlkodlaci (III.9) 2:1
117 15.10.2019 Slovaška Žilina Golden Knights (III.12) vs 143 Slovaška Bratislava Senators™ (III.8) 13:0
119 15.10.2019 Slovaška HK Košickí Vlci (III.10) vs 188 Slovaška PedroZA BMW (III.2) 4:5
120 15.10.2019 Slovaška Judges (III.14) vs 189 Slovaška vodnik (III.10) 3:0
121 15.10.2019 Slovaška JB Svit (III.13) vs 173 Slovaška HC Divín stars (III.11) 14:2
122 15.10.2019 Slovaška Team SMC SD (III.9) vs 142 Slovaška HC Dafic (III.5) 2:3
123 15.10.2019 Slovaška HK Loky Nové Zámky (III.10) vs 136 Slovaška HC Hockey (III.4) 0:1
124 15.10.2019 Slovaška Jarok Penguins@Lemieux#66 (III.11) vs 170 Slovaška HC 46 Bardejov (III.12) 3:1
125 15.10.2019 Slovaška ZEPHON (III.9) vs 220 Slovaška SVK "A" (III.8) 4:1
126 15.10.2019 Slovaška HC Eagles (III.8) vs 197 Slovaška FERO GLADIATORS (III.7) 3:1
128 15.10.2019 Slovaška fuladinier (III.10) vs 182 Slovaška Žilina (III.7) 2:3
129 15.10.2019 Slovaška CHILLI PEPPERS BRATISLAVA (III.4) vs 185 Slovaška HC Davos (III.8) 3:0
130 15.10.2019 Slovaška HC- 05 Banská Bystrica (III.5) vs 144 Slovaška HK Jazdci Bratislava (III.6) 2:1
131 15.10.2019 Slovaška Hartford (III.10) vs 187 Slovaška Nitrianski Corgoni (III.3) 2:3
132 15.10.2019 Slovaška Slovinky Knights (III.4) vs 151 Slovaška MF Team (III.8) 1:4