Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1197 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

982 735 446
Država: Liga:

Češka HC Minions - NOVINKY v týmu HC Minions!

Dobrý den,

vedení týmu HC Minions by Vám rádo představilo nového generálního manažera, kterým byl zvolen Denial.

Dali jsme možnost vést náš tým nezkušenému a velmi mladému muži, který se ovšem hodně rychle učí, je neskutečně energický, má obrovskou chuť něco dokázat a do budoucna je velice perspektivní. Je to sice veliký risk, ale jsme přesvědčeni, že naše rozhodnutí vynese náš tým do boje o vyšší ligy, narozdíl od minulých sezón, kdy jsme se nedokázali vůbec prosazovat.

"Zdravím všechny fanoušky hokeje a hlavně našeho týmu, chtěl bych poděkovat vedení týmu, že jsem dostal důvěru, kterou jim budu chtít vrátit úspěchy našeho týmu. S vedením jsme probrali cíle, kterých chceme dosáhnout v této sezóně. Potom co jsme investovali do zázemí našeho týmu, jsme mírně rozšířili kapacitu naši M-B arény a nakoupil pár posil. To je ode mne zatím vše, děkuji za pozornost."

Cíle v této sezóně:
- nejhorší umístění v lize - 10. místo
- rozšířování zázemí týmu

Další detaily a kroky si necháme pro sebe, aby jsme neohrozili naši konkurenci schopnost v lize.

Děkujeme našim fanouškům za podporu a doufáme, že získáme nové fanoušky, kteří nás budou podporovat nejen v domácích zápasech a vytvoří tak skvělou atmosféru, kdy hlasatel bude moci hlásit "vyprodáno" co nejvícekrát!


Děkujeme, s pozdravem
GM Denial a vedení týmu HC Minions


Edinstveni pogledi: 17
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično