Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1283 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

969 199 534
Država: Liga:

Ukrajina ODE Team - Пісумки ночі кар'єрного жаху

Першого ранку нового сезону одним з перших діл менеджер команди глянув на зміну ТК у ній. Змінилася вона у 9 гравців із 36 (тобто рівно у 25%).

Серед жертв:
- Основний воротар Yakushin — відтепер 21 рік і 4/6. Але немає ніяких підстав думати, що через це він втратить свою позицію, бо другий воротар — 22-річний і також має 4/6,
- Перспективний захисник Sybilev, який минулий, перший такий активний у своїй кар'єрі сезон відіграв у 4-й ланці. Відтепер йому 19 років і 4/6. Найприкріше падіння. Такий молодий... Хоча от Мілевський 4/6 у 18 років отримав і живе, і навіть постійно нарощує свою перевагу у ЗР над партнерами по команді.
- Досвідчений захисник (2-ї ланки у минулому сезоні) Rudyk — 22 і 4/6.
- Ще один досвідчений захисник Lazarev — 24 і 3/6. Але у попередньому сезоні він уже досить надійно випав із основи, а тому йому не лишається чекати ні на що інше, окрім як на трансфер. Шкода трішки, це один із двох гравців ще аж історично першого складу ODE Team, кі ще залишаються у клубі.
- Перспективний центрфорвард Velychko — 19 і 5/6. Не найстрашніший випадок. Він виграв місце у 4-й ланці основи у минулому сезоні і напевне продовжить підйом у цьому.

Ще 4 гравці з погляду перспективи команди призначені щонайбільше для гри в дублі, тому втрата їх ТК вагомої проблеми не становить.Edinstveni pogledi: 44
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično