Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1197 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

983 078 218
Država: Liga:

Češka HC Minions - INFO týmu HC Minions!

Dobrý den, jsem rád, že vedení je s výkony mého týmu nadmíru spokojeno a dává mi absolutní důvěru.

V průběhu 7.sezóny jsem se dostal do vedení nového týmu HC Minions, který se nacházel téměř na konci tabulky a to na 16.místě. Poté co jsem tým převzal, začali jsme se "drápat" výše a výše až jsme dosáhli na skvělé 8.místo což zaručovalo play off. Tým dokázal vyhrát v neskutečných 15.ligových zápasech za sebou, což je nový rekord týmu, který se v této sezóně budeme snažit prodloužit. V play off jsme narazili na favorita celé ligy, i když jsme statečně vzdorovali, tak nakonec zaslouženě (hlavně za výsledky v lize) postoupily LÁZNĚ BOHDANEČ. Další boje už jsme zvládli a skončili na velmi dobrém 5.místě.
Rozšířili a stále úspěšně rozšiřujeme zázemí, koupili jsme další skvělé hráče, udělali nové logo a dresy. Logo a dresy jsem navrhl já osobně a nechal jsem si je udělat u ThomasHK s jehož práci jsme nadmíru spokojeni.

Cíl v 8.sezóně je jasný a to je postup do vyšší ligy, ačkoli to může vypadat troufale, tak tým který mám hraje skvěle a snad to potvrdí nejen v této sezóně. Ale nadále však zůstává jako velmi důležitý bod rozšiřování našeho zázemí. S posilami do týmu v nejbližší době nepočítám naopak někteří hráči se s námi budou muset rozloučit.

Další informace budou po polovině sezóny, pokud nedojde k nějakým zásadním změnám.


Děkuji našim skvělým fanouškům, kteří nás podporovali a doufám, že nadále podporovat budou!
S pozdravem GM týmu HC Minions, Denial


Edinstveni pogledi: 22
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično