Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Končnica lige: IV.37 (Češka) - Sezona 35

3 566 142
Dobite zastonj kredite!
Naslednja tekma
Your Nightmare HC
Ligaška tekma
27.1.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Ta možnost je del PRO paketa!      

PRO verzija strani Končnica

PRO verzija te strani prikazuje pregled rezultatov vsake tekme vsake serije s povezavo na povzetek tekme.



Sezona: Država: Liga:

Tekme za mesta od 1-8

Finale Serija
Češka Petelice bombelice (1) vs Češka Alaska Bruins (2) 0:2
Tekma za 3. mesto Serija
Češka HC Letnany Praha (3) vs Češka Ticom Třebíč (5) 0:2
Tekma za 5. mesto Serija
Češka LK Mora Olomouc (4) vs Češka Dark Shadow (6) 0:2
Tekma za 7. mesto Serija
Češka HK Building (7) vs Češka HC Torax Poruba (8) 2:0
Polfinale Serija
Češka Petelice bombelice (1) vs Češka Ticom Třebíč (5) 2:0
Češka Alaska Bruins (2) vs Češka HC Letnany Praha (3) 2:0
Tekme za mesta od 5-8 Serija
Češka LK Mora Olomouc (4) vs Češka HC Torax Poruba (8) 2:1
Češka Dark Shadow (6) vs Češka HK Building (7) 2:0
Četrtfinale Serija
Češka Petelice bombelice (1) vs Češka HC Torax Poruba (8) 2:0
Češka Alaska Bruins (2) vs Češka HK Building (7) 2:0
Češka HC Letnany Praha (3) vs Češka Dark Shadow (6) 2:1
Češka LK Mora Olomouc (4) vs Češka Ticom Třebíč (5) 0:2

Tekme za mesta od 9-16

Tekma za 9. mesto Serija
Češka HC Stošíkovice (9) vs Češka HC Renogum (10) 0:2
Tekma za 11. mesto Serija
Češka KUBELDRACI (11) vs Češka BK Sokol Pěčice (12) 2:0
Tekma za 13. mesto Serija
Češka HC Vysočina Down Town (13) vs Češka HC Pravlov† (14) 2:1
Tekma za 15. mesto Serija
Češka Hc Bílí Kojot† (15) vs Češka HC Vypitý pupky† (16) 2:0
Tekme za mesta od 9-12 Serija
Češka HC Stošíkovice (9) vs Češka BK Sokol Pěčice (12) 2:0
Češka HC Renogum (10) vs Češka KUBELDRACI (11) 2:0
Tekme za mesta od 13-16 Serija
Češka HC Vysočina Down Town (13) vs Češka HC Vypitý pupky† (16) 2:0
Češka HC Pravlov† (14) vs Češka Hc Bílí Kojot† (15) 2:0
Tekme za mesta od 9-16 Serija
Češka HC Stošíkovice (9) vs Češka HC Vypitý pupky† (16) 2:0
Češka HC Renogum (10) vs Češka Hc Bílí Kojot† (15) 2:0
Češka KUBELDRACI (11) vs Češka HC Pravlov† (14) 2:0
Češka BK Sokol Pěčice (12) vs Češka HC Vysočina Down Town (13) 2:1

Tekme za mesta od 17-20

Tekma za 17. mesto Serija
Češka Koalovo (17) vs Češka HC Pupikas (18) 2:0
Tekma za 19. mesto Serija
Češka Dark Sea Monsters (19) vs Češka Bulldogs (20) 0:2
Tekme za mesta od 17-20 Serija
Češka Koalovo (17) vs Češka Bulldogs (20) 2:0
Češka HC Pupikas (18) vs Češka Dark Sea Monsters (19) 2:0