Online: 371
Čas:
Public Account
IV.2
Sezona: 49 (82/112)
Komunikacija
Komunikacija
Pošta
Obvestila
Forumi
Hitri klepet
Public account
Public account
Profil
Nastavitve
Odjava
PRO Cona
1330
kreditov
Kupi kredit
Ekipa
Novice
Informacije o ekipi
Koledar
Izzivi
Finance
Nastavitve
Igralci
Igralci
Pregled
Pogodbe
Poškodbe
Skavti
Statistika
Trening
Sezonski bonusi
Nabor
Dvorana
Dvorana
Objekti
Uslužbenci
Ogledovanje
Izobraževalni center
Športna akademija
Trg
Igralci
Uslužbenci
Vaše prodaje in ponudbe
Vaši prestopi
Sistem oglaševanja
Tekma
Naslednja tekma
Napadi
Taktika
Načrtovanje
Takojšnji izzivi
Liga
Ligaške novice
Rezultati
Lestvica
Končnica
Statistika
All Stars
Denarna nagrada
Info
Sporočila za javnost
Forumi
Turnirji
Državni pokal
Liga prvakov
Pokal pokalnih zmagovalcev
Države
Kreditni turnirji
Reprezentance
Podatki o državi
Svetovno prvenstvo
Rezultati
Lestvica najuspešnejših držav
Turnirji
Volitve
Informacije
Vodič
FAQ
Pravila
PPM ekipa
Pomočniki
Top
Skupnost
Hokejske novice
Priljubljene ekipe
Hitri klepet
PPM TV
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.
Prijava
registracija
URPINNER AUTUMN CHALLENGE CUP
conradi
128 Ekipe
1312 krediti
936 991 462
Logotip turnirja
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Profil
Registrirane ekipe
Lestvica
Odigrane tekme
Končnica
Statistika
Končni vrstni red
Uvrstitev
Ekipa
1
Komarna1
2
Hockey Club Pardubice†
3
Arkrektor HC
4
HC Maestros†
5
Rysy Veľká Lomnica
5
AkelA
5
The Mandalorians
5
ŠK ŠTART BRATISLAVA
9
IceTigers IT†
9
Kamut Oilers
9
Rytíři Kladno 2011
9
Plon Bodzio
9
Västannor Black Wings
9
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
9
HC Litvínov 22
9
zabijácké veverky
17
Ratíškovice "VULLS"
17
Teplice bruins
17
EHC Eisbären 52718 †
17
Hotman Angel†
17
Maromans
17
Rangers™ 50029 †
17
Reālie kuiļi
17
Blue Jackets
17
HK Jazdci Bratislava
17
Waidhofen Lions
17
makacst
17
KLH SPARTAKUS†
17
HC Vlkovice
17
HC Stará Bouleslav†
17
STELKA RED WINGS††
17
Hc Volavky Kolín
33
esc anton†
33
Moroms Ladies
33
Troppau Hockey Club†
33
Kicu Team
33
Hellcats 103468 †
33
KONOHA
33
Lankwitzer Falken
33
HC Dukovce 112880 †
33
HC Dynamo Moscow
33
Bombardér
33
HC Běstovice
33
Lucky Outsiders 2010†
33
HC Albrechtice
33
Dunnville Mudcats
33
HC SLOVAN DÚBRAVKA†
33
---HC ČONTOŠVAĽA---
33
HC Opava Bulls
33
JAMAICA SHOOTERS
33
HC Nový Hradec Králové†
33
Hulk Esporte Clube
33
Sitting-Bull
33
Victory through Harmony†
33
vlciaci
33
Moravské Lieskové
33
HK Vijciems†
33
URKO Fishing Adventures
33
HC ROCK
33
HC Dino Petrov
33
Poprad Angels
33
HC Havran Veltrusy
33
hc atria boner
33
Celebration on Ice†
65
SHC Urpinner
65
HK NHL NITRA 108661 †
65
Black Wolves
65
VILLAGE SHARKS†
65
San Jose Sharks 76
65
HK Polamane Nohy
65
Rollo†
65
Maddog†
65
HK KAPRARI K70 125359 †
65
HC VSS Košice†
65
HC Hokejky Most†
65
HC Plzeň 1929
65
HC Dekýš
65
CowarD†
65
Sporta Hlohovec†
65
Teufelskämpfer
65
IHTYS†
65
GKS Tychy 71'†
65
LHC Lausanne†
65
HC Šajba 116573 †
65
HK Jenkie 116116 †
65
Ice Devils NDF
65
Quebec Nordics
65
HC Banská Bystrica 122774 †
65
HC STAR BOYS†
65
Power-Zekon-Penguins†
65
Antwerp 121467 †
65
Fox's de Québec†
65
Donkeys Alabama†
65
hkm orava†
65
Hc Invalidi 63
65
Detroit Redd Wings†
65
RKI COPY SRL Bîrlad
65
escarton
65
Perles Dresdner Eislöwen
65
SZÉKELY HARCOSOK†
65
ARIS THESSALONIKI†
65
HC Slain Warriors†
65
The Häberlis†
65
Grim Reapers†
65
HC VEVERKY F-M
65
HC HappyTeam†
65
HC NETHER LUKY
65
HC Argyle
65
HC Alfast Most†
65
HC MEDZEV PANTHERS†
65
Divoké Surikaty HK†
65
CHILLI PEPPERS BRATISLAVA†
65
HC Roučkovice†
65
Langenhagen Blackhawks†
65
Oinacu Ice Gladiators
65
ForFun
65
LVZaurs99
65
Les Guépards
65
Big Carp
65
HC Bluess
65
Baltimore Blades
65
Black Horses 67588 †
65
TJ HK Trhoviste†
65
Hc Kocperky 62918 †
65
Gillets Brno
65
HC Slagskott†
65
HC Nová Paka
65
Garmin2009 ŽILINA
Krog
Domače moštvo
Gostujoče moštvo
Rezultat
Krog 1
Komarna1
HC ROCK
12:0
Krog 1
Maromans
HC Dukovce 112880 †
12:0
Krog 1
Victory through Harmony†
HK Jazdci Bratislava
2:9
Krog 1
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
Lucky Outsiders 2010†
8:0
Krog 1
HC Maestros†
---HC ČONTOŠVAĽA---
5:0
Krog 1
zabijácké veverky
HC Havran Veltrusy
6:2
Krog 1
Rytíři Kladno 2011
KONOHA
8:2
Krog 1
Rysy Veľká Lomnica
HC SLOVAN DÚBRAVKA†
4:2
Krog 1
Västannor Black Wings
Hellcats 103468 †
5:1
Krog 1
IceTigers IT†
URKO Fishing Adventures
11:1
Krog 1
Hockey Club Pardubice†
HC Dino Petrov
5:0
Krog 1
AkelA
HC Dynamo Moscow
4:0
Krog 1
Kamut Oilers
Moravské Lieskové
21:1
Krog 1
Arkrektor HC
Moroms Ladies
5:2
Krog 1
The Mandalorians
esc anton†
3:2
Krog 1
HC Litvínov 22
Poprad Angels
3:0
Krog 1
ŠK ŠTART BRATISLAVA
hc atria boner
8:0
Krog 1
Rangers™ 50029 †
Bombardér
5:2
Krog 1
KLH SPARTAKUS†
Dunnville Mudcats
5:3
Krog 1
HC Stará Bouleslav†
Troppau Hockey Club†
2:0
Krog 1
Blue Jackets
JAMAICA SHOOTERS
3:1
Krog 1
Waidhofen Lions
Kicu Team
3:2
Krog 1
Reālie kuiļi
Celebration on Ice†
4:0
Krog 1
Hc Volavky Kolín
HK Vijciems†
3:1
Krog 1
vlciaci
Plon Bodzio
0:15
Krog 1
STELKA RED WINGS††
Lankwitzer Falken
9:2
Krog 1
Hotman Angel†
Sitting-Bull
3:1
Krog 1
Ratíškovice "VULLS"
HC Běstovice
18:0
Krog 1
Hulk Esporte Clube
EHC Eisbären 52718 †
2:5
Krog 1
Teplice bruins
HC Nový Hradec Králové†
3:0
Krog 1
HC Albrechtice
makacst
1:4
Krog 1
HC Vlkovice
HC Opava Bulls
5:1
Krog 2
Komarna1
HK Jazdci Bratislava
20:1
Krog 2
Maromans
Plon Bodzio
0:4
Krog 2
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
EHC Eisbären 52718 †
2:1
Krog 2
HC Maestros†
makacst
3:1
Krog 2
zabijácké veverky
HC Vlkovice
4:3
Krog 2
Rytíři Kladno 2011
Teplice bruins
5:0
Krog 2
Rysy Veľká Lomnica
Ratíškovice "VULLS"
1:0
Krog 2
Västannor Black Wings
Hotman Angel†
2:0
Krog 2
IceTigers IT†
STELKA RED WINGS††
2:0
Krog 2
Hockey Club Pardubice†
Hc Volavky Kolín
6:0
Krog 2
AkelA
Reālie kuiļi
2:1
Krog 2
Kamut Oilers
Waidhofen Lions
5:1
Krog 2
Arkrektor HC
Blue Jackets
10:0
Krog 2
The Mandalorians
HC Stará Bouleslav†
1:0
Krog 2
HC Litvínov 22
KLH SPARTAKUS†
5:4
Krog 2
ŠK ŠTART BRATISLAVA
Rangers™ 50029 †
4:1
Osmina finala
Komarna1
Plon Bodzio
4:2
Osmina finala
1.FC PATIKY Nová Ľubovňa
ŠK ŠTART BRATISLAVA
0:7
Osmina finala
HC Maestros†
HC Litvínov 22
10:1
Osmina finala
zabijácké veverky
The Mandalorians
3:4
Osmina finala
Rytíři Kladno 2011
Arkrektor HC
3:6
Osmina finala
Rysy Veľká Lomnica
Kamut Oilers
3:0
Osmina finala
Västannor Black Wings
AkelA
1:3
Osmina finala
IceTigers IT†
Hockey Club Pardubice†
0:8
Četrtfinale
Komarna1
ŠK ŠTART BRATISLAVA
3:0
Četrtfinale
HC Maestros†
The Mandalorians
2:1
Četrtfinale
Rysy Veľká Lomnica
Arkrektor HC
0:5
Četrtfinale
Hockey Club Pardubice†
AkelA
3:2
Polfinale
Komarna1
Arkrektor HC
3:2
Polfinale
HC Maestros†
Hockey Club Pardubice†
0:2
Tekma za tretje mesto
HC Maestros†
Arkrektor HC
0:2
Finale
Komarna1
Hockey Club Pardubice†
7:1