Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

10 706 110
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
Your Nightmare HC
Ligaška tekma
20.11.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Skupina: Sezona:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija Msa Starteam Bosna in Hercegovina GLASINAC 3:1
26.09.2019 Finska Suupan Kiakko Bolgarija Mesemvria 3:1
26.09.2019 Kanada Ontario Maple Leafs Nizozemska Puckers 3:1
03.10.2019 Bosna in Hercegovina GLASINAC Nizozemska Puckers 5:0
03.10.2019 Bolgarija Mesemvria Kanada Ontario Maple Leafs 5:3
03.10.2019 Francija Msa Starteam Finska Suupan Kiakko 4:3 SO
10.10.2019 Finska Suupan Kiakko Bosna in Hercegovina GLASINAC 4:0
10.10.2019 Kanada Ontario Maple Leafs Francija Msa Starteam 1:14
10.10.2019 Nizozemska Puckers Bolgarija Mesemvria 1:6
17.10.2019 Bosna in Hercegovina GLASINAC Bolgarija Mesemvria 1:2 OT
17.10.2019 Francija Msa Starteam Nizozemska Puckers 6:1
17.10.2019 Finska Suupan Kiakko Kanada Ontario Maple Leafs 10:2
24.10.2019 Kanada Ontario Maple Leafs Bosna in Hercegovina GLASINAC 3:1
24.10.2019 Nizozemska Puckers Finska Suupan Kiakko 1:6
24.10.2019 Bolgarija Mesemvria Francija Msa Starteam 5:9
31.10.2019 Bosna in Hercegovina GLASINAC Francija Msa Starteam 2:4
31.10.2019 Bolgarija Mesemvria Finska Suupan Kiakko 4:1
31.10.2019 Nizozemska Puckers Kanada Ontario Maple Leafs 1:4
07.11.2019 Nizozemska Puckers Bosna in Hercegovina GLASINAC 4:1
07.11.2019 Kanada Ontario Maple Leafs Bolgarija Mesemvria 3:2
07.11.2019 Finska Suupan Kiakko Francija Msa Starteam 4:3
14.11.2019 Bosna in Hercegovina GLASINAC Finska Suupan Kiakko 2:12
14.11.2019 Francija Msa Starteam Kanada Ontario Maple Leafs 7:1
14.11.2019 Bolgarija Mesemvria Nizozemska Puckers 4:2
21.11.2019 Bolgarija Mesemvria Bosna in Hercegovina GLASINAC Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska Puckers Francija Msa Starteam Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada Ontario Maple Leafs Finska Suupan Kiakko Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Bosna in Hercegovina GLASINAC Kanada Ontario Maple Leafs Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska Suupan Kiakko Nizozemska Puckers Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija Msa Starteam Bolgarija Mesemvria Dodaj na TV seznam

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija 15837 Turčija TRABZONSPOR 5:0
26.09.2019 Poljska Plon Bodzio Brazilija DUCKS ICE BLOCK 8:0
26.09.2019 Španija Txuribeltz Raiders Argentina Destacamento 49 1:0
03.10.2019 Turčija TRABZONSPOR Argentina Destacamento 49 3:1
03.10.2019 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Španija Txuribeltz Raiders 0:6
03.10.2019 Francija 15837 Poljska Plon Bodzio 2:0
10.10.2019 Poljska Plon Bodzio Turčija TRABZONSPOR 9:0
10.10.2019 Španija Txuribeltz Raiders Francija 15837 3:2 OT
10.10.2019 Argentina Destacamento 49 Brazilija DUCKS ICE BLOCK 5:1
17.10.2019 Turčija TRABZONSPOR Brazilija DUCKS ICE BLOCK 4:2
17.10.2019 Francija 15837 Argentina Destacamento 49 4:1
17.10.2019 Poljska Plon Bodzio Španija Txuribeltz Raiders 0:4
24.10.2019 Španija Txuribeltz Raiders Turčija TRABZONSPOR 12:0
24.10.2019 Argentina Destacamento 49 Poljska Plon Bodzio 2:5
24.10.2019 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Francija 15837 1:2
31.10.2019 Turčija TRABZONSPOR Francija 15837 0:1
31.10.2019 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Poljska Plon Bodzio 1:3
31.10.2019 Argentina Destacamento 49 Španija Txuribeltz Raiders 2:4
07.11.2019 Argentina Destacamento 49 Turčija TRABZONSPOR 7:1
07.11.2019 Španija Txuribeltz Raiders Brazilija DUCKS ICE BLOCK 4:1
07.11.2019 Poljska Plon Bodzio Francija 15837 7:1
14.11.2019 Turčija TRABZONSPOR Poljska Plon Bodzio 0:3
14.11.2019 Francija 15837 Španija Txuribeltz Raiders 3:0
14.11.2019 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Argentina Destacamento 49 4:0
21.11.2019 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Turčija TRABZONSPOR Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina Destacamento 49 Francija 15837 Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija Txuribeltz Raiders Poljska Plon Bodzio Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Turčija TRABZONSPOR Španija Txuribeltz Raiders Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska Plon Bodzio Argentina Destacamento 49 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija 15837 Brazilija DUCKS ICE BLOCK Dodaj na TV seznam

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija Audi-LDV Bosna in Hercegovina BHK ČELIK 8:0
26.09.2019 Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Brazilija Goval Blues 11:2
26.09.2019 Španija Gimnastica Argentina Adrogué Poker Athlétic 3:2
03.10.2019 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Argentina Adrogué Poker Athlétic 0:6
03.10.2019 Brazilija Goval Blues Španija Gimnastica 0:8
03.10.2019 Rusija Audi-LDV Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 4:2
10.10.2019 Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK 9:1
10.10.2019 Španija Gimnastica Rusija Audi-LDV 1:6
10.10.2019 Argentina Adrogué Poker Athlétic Brazilija Goval Blues 7:1
17.10.2019 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Brazilija Goval Blues 2:6
17.10.2019 Rusija Audi-LDV Argentina Adrogué Poker Athlétic 2:1 SO
17.10.2019 Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Španija Gimnastica 1:3
24.10.2019 Španija Gimnastica Bosna in Hercegovina BHK ČELIK 11:0
24.10.2019 Argentina Adrogué Poker Athlétic Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 0:1
24.10.2019 Brazilija Goval Blues Rusija Audi-LDV 0:5
31.10.2019 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Rusija Audi-LDV 1:11
31.10.2019 Brazilija Goval Blues Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 2:6
31.10.2019 Argentina Adrogué Poker Athlétic Španija Gimnastica 4:1
07.11.2019 Argentina Adrogué Poker Athlétic Bosna in Hercegovina BHK ČELIK 6:0
07.11.2019 Španija Gimnastica Brazilija Goval Blues 4:0
07.11.2019 Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Rusija Audi-LDV 2:0
14.11.2019 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 2:5
14.11.2019 Rusija Audi-LDV Španija Gimnastica 1:2 SO
14.11.2019 Brazilija Goval Blues Argentina Adrogué Poker Athlétic 2:7
21.11.2019 Brazilija Goval Blues Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina Adrogué Poker Athlétic Rusija Audi-LDV Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija Gimnastica Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Bosna in Hercegovina BHK ČELIK Španija Gimnastica Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška HK JAKŠIĆ P6 Argentina Adrogué Poker Athlétic Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija Audi-LDV Brazilija Goval Blues Dodaj na TV seznam

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska Derbi SC Portugalska benfica82 8:2
26.09.2019 Ukrajina FREE COSSACS Italija sgampezzo 3:0
26.09.2019 Srbija Ad Fines Romunija Constanţa Mighty Ducks 0:12
03.10.2019 Portugalska benfica82 Romunija Constanţa Mighty Ducks 1:0
03.10.2019 Italija sgampezzo Srbija Ad Fines 3:4
03.10.2019 Madžarska Derbi SC Ukrajina FREE COSSACS 10:0
10.10.2019 Ukrajina FREE COSSACS Portugalska benfica82 6:1
10.10.2019 Srbija Ad Fines Madžarska Derbi SC 4:1
10.10.2019 Romunija Constanţa Mighty Ducks Italija sgampezzo 1:0
17.10.2019 Portugalska benfica82 Italija sgampezzo 1:6
17.10.2019 Madžarska Derbi SC Romunija Constanţa Mighty Ducks 3:1
17.10.2019 Ukrajina FREE COSSACS Srbija Ad Fines 3:5
24.10.2019 Srbija Ad Fines Portugalska benfica82 4:1
24.10.2019 Romunija Constanţa Mighty Ducks Ukrajina FREE COSSACS 3:5
24.10.2019 Italija sgampezzo Madžarska Derbi SC 0:5
31.10.2019 Portugalska benfica82 Madžarska Derbi SC 0:4
31.10.2019 Italija sgampezzo Ukrajina FREE COSSACS 1:4
31.10.2019 Romunija Constanţa Mighty Ducks Srbija Ad Fines 3:1
07.11.2019 Romunija Constanţa Mighty Ducks Portugalska benfica82 3:0
07.11.2019 Srbija Ad Fines Italija sgampezzo 1:2 OT
07.11.2019 Ukrajina FREE COSSACS Madžarska Derbi SC 0:5
14.11.2019 Portugalska benfica82 Ukrajina FREE COSSACS 1:2 OT
14.11.2019 Madžarska Derbi SC Srbija Ad Fines 3:0
14.11.2019 Italija sgampezzo Romunija Constanţa Mighty Ducks 6:1
21.11.2019 Italija sgampezzo Portugalska benfica82 Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija Constanţa Mighty Ducks Madžarska Derbi SC Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Srbija Ad Fines Ukrajina FREE COSSACS Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Portugalska benfica82 Srbija Ad Fines Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina FREE COSSACS Romunija Constanţa Mighty Ducks Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska Derbi SC Italija sgampezzo Dodaj na TV seznam

Skupina 5

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Latvija Rīgas ūdens Norveška Vallby Warriors 2:0
26.09.2019 Srbija HK Darmar Švica HC Rocks 1:9
26.09.2019 Belorusija Rushden and Diamonds Nizozemska VPMC Atlantis 5:0
03.10.2019 Norveška Vallby Warriors Nizozemska VPMC Atlantis 5:1
03.10.2019 Švica HC Rocks Belorusija Rushden and Diamonds 5:1
03.10.2019 Latvija Rīgas ūdens Srbija HK Darmar 9:0
10.10.2019 Srbija HK Darmar Norveška Vallby Warriors 2:4
10.10.2019 Belorusija Rushden and Diamonds Latvija Rīgas ūdens 5:3
10.10.2019 Nizozemska VPMC Atlantis Švica HC Rocks 0:9
17.10.2019 Norveška Vallby Warriors Švica HC Rocks 3:5
17.10.2019 Latvija Rīgas ūdens Nizozemska VPMC Atlantis 12:1
17.10.2019 Srbija HK Darmar Belorusija Rushden and Diamonds 0:1 SO
24.10.2019 Belorusija Rushden and Diamonds Norveška Vallby Warriors 7:2
24.10.2019 Nizozemska VPMC Atlantis Srbija HK Darmar 2:3
24.10.2019 Švica HC Rocks Latvija Rīgas ūdens 1:4
31.10.2019 Norveška Vallby Warriors Latvija Rīgas ūdens 4:0
31.10.2019 Švica HC Rocks Srbija HK Darmar 9:2
31.10.2019 Nizozemska VPMC Atlantis Belorusija Rushden and Diamonds 0:7
07.11.2019 Nizozemska VPMC Atlantis Norveška Vallby Warriors 4:7
07.11.2019 Belorusija Rushden and Diamonds Švica HC Rocks 4:1
07.11.2019 Srbija HK Darmar Latvija Rīgas ūdens 0:3
14.11.2019 Norveška Vallby Warriors Srbija HK Darmar 15:0
14.11.2019 Latvija Rīgas ūdens Belorusija Rushden and Diamonds 5:2
14.11.2019 Švica HC Rocks Nizozemska VPMC Atlantis 10:1
21.11.2019 Švica HC Rocks Norveška Vallby Warriors Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska VPMC Atlantis Latvija Rīgas ūdens Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija Rushden and Diamonds Srbija HK Darmar Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Norveška Vallby Warriors Belorusija Rushden and Diamonds Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Srbija HK Darmar Nizozemska VPMC Atlantis Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija Rīgas ūdens Švica HC Rocks Dodaj na TV seznam

Skupina 6

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Irska HbC TORNADO Sekcov 5:1
26.09.2019 Ukrajina Dnipro Energy Slovenija Lethal Penguins† 12:1
26.09.2019 Grčija ARIS THESSALONIKI Švedska Scorpions HC 2:1
03.10.2019 Irska HbC TORNADO Sekcov Švedska Scorpions HC 4:1
03.10.2019 Slovenija Lethal Penguins† Grčija ARIS THESSALONIKI 5:1
03.10.2019 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Ukrajina Dnipro Energy 5:2
10.10.2019 Ukrajina Dnipro Energy Irska HbC TORNADO Sekcov 3:2 SO
10.10.2019 Grčija ARIS THESSALONIKI Slovaška Rysy Veľká Lomnica 2:6
10.10.2019 Švedska Scorpions HC Slovenija Lethal Penguins† 5:2
17.10.2019 Irska HbC TORNADO Sekcov Slovenija Lethal Penguins† 11:0
17.10.2019 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Švedska Scorpions HC 10:0
17.10.2019 Ukrajina Dnipro Energy Grčija ARIS THESSALONIKI 8:0
24.10.2019 Grčija ARIS THESSALONIKI Irska HbC TORNADO Sekcov 2:11
24.10.2019 Švedska Scorpions HC Ukrajina Dnipro Energy 2:0
24.10.2019 Slovenija Lethal Penguins† Slovaška Rysy Veľká Lomnica 2:5
31.10.2019 Irska HbC TORNADO Sekcov Slovaška Rysy Veľká Lomnica 5:0
31.10.2019 Slovenija Lethal Penguins† Ukrajina Dnipro Energy 5:2
31.10.2019 Švedska Scorpions HC Grčija ARIS THESSALONIKI 5:2
07.11.2019 Švedska Scorpions HC Irska HbC TORNADO Sekcov 0:2
07.11.2019 Grčija ARIS THESSALONIKI Slovenija Lethal Penguins† 2:7
07.11.2019 Ukrajina Dnipro Energy Slovaška Rysy Veľká Lomnica 0:9
14.11.2019 Irska HbC TORNADO Sekcov Ukrajina Dnipro Energy 7:0
14.11.2019 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Grčija ARIS THESSALONIKI 8:0
14.11.2019 Slovenija Lethal Penguins† Švedska Scorpions HC 1:5
21.11.2019 Slovenija Lethal Penguins† Irska HbC TORNADO Sekcov Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska Scorpions HC Slovaška Rysy Veľká Lomnica Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Grčija ARIS THESSALONIKI Ukrajina Dnipro Energy Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Irska HbC TORNADO Sekcov Grčija ARIS THESSALONIKI Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina Dnipro Energy Švedska Scorpions HC Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Slovenija Lethal Penguins† Dodaj na TV seznam

Skupina 7

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška HC Rychle Krpce Norveška Sarpsborg Sharks 9:3
26.09.2019 Hrvaška hhk dalma Švica Swiss Patriots 7:4
26.09.2019 Srbija HK LORIS ZDA Smart People† 5:0
03.10.2019 Norveška Sarpsborg Sharks ZDA Smart People† 0:6
03.10.2019 Švica Swiss Patriots Srbija HK LORIS 2:1 OT
03.10.2019 Slovaška HC Rychle Krpce Hrvaška hhk dalma 5:0
10.10.2019 Hrvaška hhk dalma Norveška Sarpsborg Sharks 13:3
10.10.2019 Srbija HK LORIS Slovaška HC Rychle Krpce 3:4 SO
10.10.2019 ZDA Smart People† Švica Swiss Patriots 2:3 SO
17.10.2019 Norveška Sarpsborg Sharks Švica Swiss Patriots 1:7
17.10.2019 Slovaška HC Rychle Krpce ZDA Smart People† 6:3
17.10.2019 Hrvaška hhk dalma Srbija HK LORIS 3:1
24.10.2019 Srbija HK LORIS Norveška Sarpsborg Sharks 8:0
24.10.2019 ZDA Smart People† Hrvaška hhk dalma 6:3
24.10.2019 Švica Swiss Patriots Slovaška HC Rychle Krpce 2:1 SO
31.10.2019 Norveška Sarpsborg Sharks Slovaška HC Rychle Krpce 3:5
31.10.2019 Švica Swiss Patriots Hrvaška hhk dalma 4:1
31.10.2019 ZDA Smart People† Srbija HK LORIS 3:1
07.11.2019 ZDA Smart People† Norveška Sarpsborg Sharks 4:1
07.11.2019 Srbija HK LORIS Švica Swiss Patriots 3:5
07.11.2019 Hrvaška hhk dalma Slovaška HC Rychle Krpce 2:1
14.11.2019 Norveška Sarpsborg Sharks Hrvaška hhk dalma 2:4
14.11.2019 Slovaška HC Rychle Krpce Srbija HK LORIS 4:1
14.11.2019 Švica Swiss Patriots ZDA Smart People† 6:0
21.11.2019 Švica Swiss Patriots Norveška Sarpsborg Sharks Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Smart People† Slovaška HC Rychle Krpce Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Srbija HK LORIS Hrvaška hhk dalma Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Norveška Sarpsborg Sharks Srbija HK LORIS Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška hhk dalma ZDA Smart People† Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška HC Rychle Krpce Švica Swiss Patriots Dodaj na TV seznam

Skupina 8

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska Preczol HC Litva CHAos Club 4:1
26.09.2019 Hrvaška dugave 2011 Slovenija calimero73 6:2
26.09.2019 Kanada Fleur de Lys Nizozemska Red Titans 5:1
03.10.2019 Litva CHAos Club Nizozemska Red Titans 4:8
03.10.2019 Slovenija calimero73 Kanada Fleur de Lys 2:7
03.10.2019 Madžarska Preczol HC Hrvaška dugave 2011 6:1
10.10.2019 Hrvaška dugave 2011 Litva CHAos Club 6:0
10.10.2019 Kanada Fleur de Lys Madžarska Preczol HC 5:2
10.10.2019 Nizozemska Red Titans Slovenija calimero73 2:1
17.10.2019 Litva CHAos Club Slovenija calimero73 4:0
17.10.2019 Madžarska Preczol HC Nizozemska Red Titans 4:2
17.10.2019 Hrvaška dugave 2011 Kanada Fleur de Lys 6:2
24.10.2019 Kanada Fleur de Lys Litva CHAos Club 4:0
24.10.2019 Nizozemska Red Titans Hrvaška dugave 2011 3:2
24.10.2019 Slovenija calimero73 Madžarska Preczol HC 0:6
31.10.2019 Litva CHAos Club Madžarska Preczol HC 2:5
31.10.2019 Slovenija calimero73 Hrvaška dugave 2011 2:3
31.10.2019 Nizozemska Red Titans Kanada Fleur de Lys 1:6
07.11.2019 Nizozemska Red Titans Litva CHAos Club 7:1
07.11.2019 Kanada Fleur de Lys Slovenija calimero73 12:4
07.11.2019 Hrvaška dugave 2011 Madžarska Preczol HC 3:1
14.11.2019 Litva CHAos Club Hrvaška dugave 2011 4:2
14.11.2019 Madžarska Preczol HC Kanada Fleur de Lys 3:1
14.11.2019 Slovenija calimero73 Nizozemska Red Titans 1:4
21.11.2019 Slovenija calimero73 Litva CHAos Club Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nizozemska Red Titans Madžarska Preczol HC Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada Fleur de Lys Hrvaška dugave 2011 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Litva CHAos Club Kanada Fleur de Lys Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška dugave 2011 Nizozemska Red Titans Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska Preczol HC Slovenija calimero73 Dodaj na TV seznam

Skupina 9

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Madžarska HC Begbie Turčija Ağrı Dağı 11:0
26.09.2019 Latvija Maromans Avstrija Seahawks Carinthia 4:2
26.09.2019 Belorusija HC Zank Švedska Knutsbo 2:4
03.10.2019 Turčija Ağrı Dağı Švedska Knutsbo 0:3
03.10.2019 Avstrija Seahawks Carinthia Belorusija HC Zank 6:0
03.10.2019 Madžarska HC Begbie Latvija Maromans 3:4 SO
10.10.2019 Latvija Maromans Turčija Ağrı Dağı 4:1
10.10.2019 Belorusija HC Zank Madžarska HC Begbie 2:6
10.10.2019 Švedska Knutsbo Avstrija Seahawks Carinthia 5:3
17.10.2019 Turčija Ağrı Dağı Avstrija Seahawks Carinthia 1:2
17.10.2019 Madžarska HC Begbie Švedska Knutsbo 9:2
17.10.2019 Latvija Maromans Belorusija HC Zank 8:2
24.10.2019 Belorusija HC Zank Turčija Ağrı Dağı 5:0
24.10.2019 Švedska Knutsbo Latvija Maromans 3:1
24.10.2019 Avstrija Seahawks Carinthia Madžarska HC Begbie 2:4
31.10.2019 Turčija Ağrı Dağı Madžarska HC Begbie 0:7
31.10.2019 Avstrija Seahawks Carinthia Latvija Maromans 1:6
31.10.2019 Švedska Knutsbo Belorusija HC Zank 6:0
07.11.2019 Švedska Knutsbo Turčija Ağrı Dağı 6:0
07.11.2019 Belorusija HC Zank Avstrija Seahawks Carinthia 2:4
07.11.2019 Latvija Maromans Madžarska HC Begbie 4:1
14.11.2019 Turčija Ağrı Dağı Latvija Maromans 0:5
14.11.2019 Madžarska HC Begbie Belorusija HC Zank 9:0
14.11.2019 Avstrija Seahawks Carinthia Švedska Knutsbo 5:1
21.11.2019 Avstrija Seahawks Carinthia Turčija Ağrı Dağı Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska Knutsbo Madžarska HC Begbie Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija HC Zank Latvija Maromans Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Turčija Ağrı Dağı Belorusija HC Zank Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija Maromans Švedska Knutsbo Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Madžarska HC Begbie Avstrija Seahawks Carinthia Dodaj na TV seznam

Skupina 10

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija 11111111 Litva Jonavos Gulbes 2:0
26.09.2019 Hrvaška CroteamPP1974 Danska Mallum Coyotes 0:5
26.09.2019 Venezuela Caracas Dragons HC Švedska Gråbo Indians 6:5 SO
03.10.2019 Litva Jonavos Gulbes Švedska Gråbo Indians 6:1
03.10.2019 Danska Mallum Coyotes Venezuela Caracas Dragons HC 14:0
03.10.2019 Rusija 11111111 Hrvaška CroteamPP1974 3:1
10.10.2019 Hrvaška CroteamPP1974 Litva Jonavos Gulbes 1:8
10.10.2019 Venezuela Caracas Dragons HC Rusija 11111111 8:0
10.10.2019 Švedska Gråbo Indians Danska Mallum Coyotes 1:3
17.10.2019 Litva Jonavos Gulbes Danska Mallum Coyotes 2:5
17.10.2019 Rusija 11111111 Švedska Gråbo Indians 1:14
17.10.2019 Hrvaška CroteamPP1974 Venezuela Caracas Dragons HC 1:5
24.10.2019 Venezuela Caracas Dragons HC Litva Jonavos Gulbes 0:2
24.10.2019 Švedska Gråbo Indians Hrvaška CroteamPP1974 9:1
24.10.2019 Danska Mallum Coyotes Rusija 11111111 8:4
31.10.2019 Litva Jonavos Gulbes Rusija 11111111 13:1
31.10.2019 Danska Mallum Coyotes Hrvaška CroteamPP1974 10:0
31.10.2019 Švedska Gråbo Indians Venezuela Caracas Dragons HC 4:2
07.11.2019 Švedska Gråbo Indians Litva Jonavos Gulbes 3:2
07.11.2019 Venezuela Caracas Dragons HC Danska Mallum Coyotes 4:6
07.11.2019 Hrvaška CroteamPP1974 Rusija 11111111 2:1
14.11.2019 Litva Jonavos Gulbes Hrvaška CroteamPP1974 7:1
14.11.2019 Rusija 11111111 Venezuela Caracas Dragons HC 0:4
14.11.2019 Danska Mallum Coyotes Švedska Gråbo Indians 0:1
21.11.2019 Danska Mallum Coyotes Litva Jonavos Gulbes Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Švedska Gråbo Indians Rusija 11111111 Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Venezuela Caracas Dragons HC Hrvaška CroteamPP1974 Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Litva Jonavos Gulbes Venezuela Caracas Dragons HC Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Hrvaška CroteamPP1974 Švedska Gråbo Indians Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija 11111111 Danska Mallum Coyotes Dodaj na TV seznam

Skupina 11

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Rusija Omsk WhiteBoys Gang Belgija Los Brutusfuratos† 6:0
26.09.2019 Finska Lähteelä Xpress Italija Nottua 4:0
26.09.2019 Nemčija Cerebral Assassins ZDA Rockland Rage 5:2
03.10.2019 Belgija Los Brutusfuratos† ZDA Rockland Rage 1:2
03.10.2019 Italija Nottua Nemčija Cerebral Assassins 0:1 SO
03.10.2019 Rusija Omsk WhiteBoys Gang Finska Lähteelä Xpress 2:3 SO
10.10.2019 Finska Lähteelä Xpress Belgija Los Brutusfuratos† 5:0
10.10.2019 Nemčija Cerebral Assassins Rusija Omsk WhiteBoys Gang 3:0
10.10.2019 ZDA Rockland Rage Italija Nottua 4:3
17.10.2019 Belgija Los Brutusfuratos† Italija Nottua 3:1
17.10.2019 Rusija Omsk WhiteBoys Gang ZDA Rockland Rage 5:0
17.10.2019 Finska Lähteelä Xpress Nemčija Cerebral Assassins 3:4 SO
24.10.2019 Nemčija Cerebral Assassins Belgija Los Brutusfuratos† 4:1
24.10.2019 ZDA Rockland Rage Finska Lähteelä Xpress 0:10
24.10.2019 Italija Nottua Rusija Omsk WhiteBoys Gang 3:5
31.10.2019 Belgija Los Brutusfuratos† Rusija Omsk WhiteBoys Gang 1:2
31.10.2019 Italija Nottua Finska Lähteelä Xpress 0:9
31.10.2019 ZDA Rockland Rage Nemčija Cerebral Assassins 1:8
07.11.2019 ZDA Rockland Rage Belgija Los Brutusfuratos† 1:4
07.11.2019 Nemčija Cerebral Assassins Italija Nottua 3:1
07.11.2019 Finska Lähteelä Xpress Rusija Omsk WhiteBoys Gang 4:2
14.11.2019 Belgija Los Brutusfuratos† Finska Lähteelä Xpress 1:4
14.11.2019 Rusija Omsk WhiteBoys Gang Nemčija Cerebral Assassins 3:1
14.11.2019 Italija Nottua ZDA Rockland Rage 6:0
21.11.2019 Italija Nottua Belgija Los Brutusfuratos† Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Rockland Rage Rusija Omsk WhiteBoys Gang Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija Cerebral Assassins Finska Lähteelä Xpress Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Belgija Los Brutusfuratos† Nemčija Cerebral Assassins Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska Lähteelä Xpress ZDA Rockland Rage Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Rusija Omsk WhiteBoys Gang Italija Nottua Dodaj na TV seznam

Skupina 12

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka Ratíškovice "VULLS" Portugalska Sampaio Flyers 6:2
26.09.2019 Finska HC Young Guns Velika Britanija HC Hošťálková flames 11:1
26.09.2019 Nemčija TSV Nittenau Iran palermo 7:2
03.10.2019 Portugalska Sampaio Flyers Iran palermo 1:2
03.10.2019 Velika Britanija HC Hošťálková flames Nemčija TSV Nittenau 1:10
03.10.2019 Češka Ratíškovice "VULLS" Finska HC Young Guns 4:1
10.10.2019 Finska HC Young Guns Portugalska Sampaio Flyers 0:3
10.10.2019 Nemčija TSV Nittenau Češka Ratíškovice "VULLS" 3:0
10.10.2019 Iran palermo Velika Britanija HC Hošťálková flames 11:2
17.10.2019 Portugalska Sampaio Flyers Velika Britanija HC Hošťálková flames 9:1
17.10.2019 Češka Ratíškovice "VULLS" Iran palermo 5:1
17.10.2019 Finska HC Young Guns Nemčija TSV Nittenau 0:4
24.10.2019 Nemčija TSV Nittenau Portugalska Sampaio Flyers 4:0
24.10.2019 Iran palermo Finska HC Young Guns 0:1
24.10.2019 Velika Britanija HC Hošťálková flames Češka Ratíškovice "VULLS" 0:13
31.10.2019 Portugalska Sampaio Flyers Češka Ratíškovice "VULLS" 0:4
31.10.2019 Velika Britanija HC Hošťálková flames Finska HC Young Guns 2:1 SO
31.10.2019 Iran palermo Nemčija TSV Nittenau 1:2
07.11.2019 Iran palermo Portugalska Sampaio Flyers 6:3
07.11.2019 Nemčija TSV Nittenau Velika Britanija HC Hošťálková flames 15:0
07.11.2019 Finska HC Young Guns Češka Ratíškovice "VULLS" 2:3 SO
14.11.2019 Portugalska Sampaio Flyers Finska HC Young Guns 4:0
14.11.2019 Češka Ratíškovice "VULLS" Nemčija TSV Nittenau 4:3
14.11.2019 Velika Britanija HC Hošťálková flames Iran palermo 4:0
21.11.2019 Velika Britanija HC Hošťálková flames Portugalska Sampaio Flyers Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Iran palermo Češka Ratíškovice "VULLS" Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija TSV Nittenau Finska HC Young Guns Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Portugalska Sampaio Flyers Nemčija TSV Nittenau Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Finska HC Young Guns Iran palermo Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka Ratíškovice "VULLS" Velika Britanija HC Hošťálková flames Dodaj na TV seznam

Skupina 13

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Slovaška HK Michalkovo Belgija trapper123 10:0
26.09.2019 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Bolgarija Коларски 5:1
26.09.2019 Španija PLAY FOR FREEDOM Argentina Imbituba 5:1
03.10.2019 Belgija trapper123 Argentina Imbituba 4:3
03.10.2019 Bolgarija Коларски Španija PLAY FOR FREEDOM 11:0
03.10.2019 Slovaška HK Michalkovo Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB 0:2
10.10.2019 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Belgija trapper123 2:0
10.10.2019 Španija PLAY FOR FREEDOM Slovaška HK Michalkovo 0:3
10.10.2019 Argentina Imbituba Bolgarija Коларски 1:4
17.10.2019 Belgija trapper123 Bolgarija Коларски 2:1 OT
17.10.2019 Slovaška HK Michalkovo Argentina Imbituba 6:1
17.10.2019 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Španija PLAY FOR FREEDOM 10:1
24.10.2019 Španija PLAY FOR FREEDOM Belgija trapper123 2:3 SO
24.10.2019 Argentina Imbituba Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB 4:5
24.10.2019 Bolgarija Коларски Slovaška HK Michalkovo 0:2
31.10.2019 Belgija trapper123 Slovaška HK Michalkovo 0:12
31.10.2019 Bolgarija Коларски Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB 3:2
31.10.2019 Argentina Imbituba Španija PLAY FOR FREEDOM 2:4
07.11.2019 Argentina Imbituba Belgija trapper123 5:3
07.11.2019 Španija PLAY FOR FREEDOM Bolgarija Коларски 1:5
07.11.2019 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Slovaška HK Michalkovo 6:2
14.11.2019 Belgija trapper123 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB 3:5
14.11.2019 Slovaška HK Michalkovo Španija PLAY FOR FREEDOM 5:0
14.11.2019 Bolgarija Коларски Argentina Imbituba 5:1
21.11.2019 Bolgarija Коларски Belgija trapper123 Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Argentina Imbituba Slovaška HK Michalkovo Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Španija PLAY FOR FREEDOM Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Belgija trapper123 Španija PLAY FOR FREEDOM Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska POWER GRANDE ELITE CLUB Argentina Imbituba Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Slovaška HK Michalkovo Bolgarija Коларски Dodaj na TV seznam

Skupina 14

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka Ice_Hornets Estonija HC Wildcats 4:1
26.09.2019 Ukrajina Orzhiv Avstrija BIRD OF PREY 1:2
26.09.2019 Kanada The Mandalorians Romunija U Cluj 9:3
03.10.2019 Estonija HC Wildcats Romunija U Cluj 1:5
03.10.2019 Avstrija BIRD OF PREY Kanada The Mandalorians 4:2
03.10.2019 Češka Ice_Hornets Ukrajina Orzhiv 7:4
10.10.2019 Ukrajina Orzhiv Estonija HC Wildcats 7:0
10.10.2019 Kanada The Mandalorians Češka Ice_Hornets 1:7
10.10.2019 Romunija U Cluj Avstrija BIRD OF PREY 2:3
17.10.2019 Estonija HC Wildcats Avstrija BIRD OF PREY 1:7
17.10.2019 Češka Ice_Hornets Romunija U Cluj 6:1
17.10.2019 Ukrajina Orzhiv Kanada The Mandalorians 0:2
24.10.2019 Kanada The Mandalorians Estonija HC Wildcats 8:1
24.10.2019 Romunija U Cluj Ukrajina Orzhiv 3:4 SO
24.10.2019 Avstrija BIRD OF PREY Češka Ice_Hornets 1:15
31.10.2019 Estonija HC Wildcats Češka Ice_Hornets 1:6
31.10.2019 Avstrija BIRD OF PREY Ukrajina Orzhiv 0:8
31.10.2019 Romunija U Cluj Kanada The Mandalorians 2:4
07.11.2019 Romunija U Cluj Estonija HC Wildcats 8:0
07.11.2019 Kanada The Mandalorians Avstrija BIRD OF PREY 2:1 OT
07.11.2019 Ukrajina Orzhiv Češka Ice_Hornets 1:4
14.11.2019 Estonija HC Wildcats Ukrajina Orzhiv 1:2
14.11.2019 Češka Ice_Hornets Kanada The Mandalorians 8:2
14.11.2019 Avstrija BIRD OF PREY Romunija U Cluj 3:0
21.11.2019 Avstrija BIRD OF PREY Estonija HC Wildcats Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija U Cluj Češka Ice_Hornets Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Kanada The Mandalorians Ukrajina Orzhiv Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Estonija HC Wildcats Kanada The Mandalorians Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Ukrajina Orzhiv Romunija U Cluj Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka Ice_Hornets Avstrija BIRD OF PREY Dodaj na TV seznam

Skupina 15

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Francija les crosses cassées Estonija Hullud Lehmad 8:1
26.09.2019 Latvija varoņī† Danska Stokken HC 0:5
26.09.2019 Belorusija Malinowka Romunija AkelA 0:1
03.10.2019 Estonija Hullud Lehmad Romunija AkelA 2:5
03.10.2019 Danska Stokken HC Belorusija Malinowka 1:3
03.10.2019 Francija les crosses cassées Latvija varoņī† 5:0
10.10.2019 Latvija varoņī† Estonija Hullud Lehmad 2:1
10.10.2019 Belorusija Malinowka Francija les crosses cassées 8:4
10.10.2019 Romunija AkelA Danska Stokken HC 2:0
17.10.2019 Estonija Hullud Lehmad Danska Stokken HC 0:2
17.10.2019 Francija les crosses cassées Romunija AkelA 5:1
17.10.2019 Latvija varoņī† Belorusija Malinowka 0:4
24.10.2019 Belorusija Malinowka Estonija Hullud Lehmad 4:0
24.10.2019 Romunija AkelA Latvija varoņī† 7:0
24.10.2019 Danska Stokken HC Francija les crosses cassées 3:0
31.10.2019 Estonija Hullud Lehmad Francija les crosses cassées 1:4
31.10.2019 Danska Stokken HC Latvija varoņī† 1:2
31.10.2019 Romunija AkelA Belorusija Malinowka 4:2
07.11.2019 Romunija AkelA Estonija Hullud Lehmad 7:0
07.11.2019 Belorusija Malinowka Danska Stokken HC 6:1
07.11.2019 Latvija varoņī† Francija les crosses cassées 1:8
14.11.2019 Estonija Hullud Lehmad Latvija varoņī† 1:5
14.11.2019 Francija les crosses cassées Belorusija Malinowka 2:0
14.11.2019 Danska Stokken HC Romunija AkelA 3:7
21.11.2019 Danska Stokken HC Estonija Hullud Lehmad Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Romunija AkelA Francija les crosses cassées Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Belorusija Malinowka Latvija varoņī† Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Estonija Hullud Lehmad Belorusija Malinowka Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Latvija varoņī† Romunija AkelA Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Francija les crosses cassées Danska Stokken HC Dodaj na TV seznam

Skupina 16

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat
26.09.2019 Češka HC Energie K. Vary Irska Mullingar LIONS 10:1
26.09.2019 Poljska Sharks Raba Wyżna Velika Britanija PRESHOW RAZORS 2:0
26.09.2019 Nemčija Metropolis Knights ZDA Montana Miners 1:15
03.10.2019 Irska Mullingar LIONS ZDA Montana Miners 3:4 SO
03.10.2019 Velika Britanija PRESHOW RAZORS Nemčija Metropolis Knights 19:1
03.10.2019 Češka HC Energie K. Vary Poljska Sharks Raba Wyżna 4:1
10.10.2019 Poljska Sharks Raba Wyżna Irska Mullingar LIONS 3:1
10.10.2019 Nemčija Metropolis Knights Češka HC Energie K. Vary 0:10
10.10.2019 ZDA Montana Miners Velika Britanija PRESHOW RAZORS 6:2
17.10.2019 Irska Mullingar LIONS Velika Britanija PRESHOW RAZORS 1:2 SO
17.10.2019 Češka HC Energie K. Vary ZDA Montana Miners 4:2
17.10.2019 Poljska Sharks Raba Wyżna Nemčija Metropolis Knights 27:0
24.10.2019 Nemčija Metropolis Knights Irska Mullingar LIONS 0:26
24.10.2019 ZDA Montana Miners Poljska Sharks Raba Wyżna 4:0
24.10.2019 Velika Britanija PRESHOW RAZORS Češka HC Energie K. Vary 2:6
31.10.2019 Irska Mullingar LIONS Češka HC Energie K. Vary 3:4
31.10.2019 Velika Britanija PRESHOW RAZORS Poljska Sharks Raba Wyżna 0:2
31.10.2019 ZDA Montana Miners Nemčija Metropolis Knights 21:0
07.11.2019 ZDA Montana Miners Irska Mullingar LIONS 7:1
07.11.2019 Nemčija Metropolis Knights Velika Britanija PRESHOW RAZORS 0:17
07.11.2019 Poljska Sharks Raba Wyżna Češka HC Energie K. Vary 4:0
14.11.2019 Irska Mullingar LIONS Poljska Sharks Raba Wyżna 0:6
14.11.2019 Češka HC Energie K. Vary Nemčija Metropolis Knights 22:0
14.11.2019 Velika Britanija PRESHOW RAZORS ZDA Montana Miners 1:2 SO
21.11.2019 Velika Britanija PRESHOW RAZORS Irska Mullingar LIONS Dodaj na TV seznam
21.11.2019 ZDA Montana Miners Češka HC Energie K. Vary Dodaj na TV seznam
21.11.2019 Nemčija Metropolis Knights Poljska Sharks Raba Wyżna Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Irska Mullingar LIONS Nemčija Metropolis Knights Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Poljska Sharks Raba Wyżna ZDA Montana Miners Dodaj na TV seznam
28.11.2019 Češka HC Energie K. Vary Velika Britanija PRESHOW RAZORS Dodaj na TV seznam


Opomba: Odpovedi tekem uvodnega kroga po tem, ko je bil razpored končnice že narejen, ne bodo upoštevane. Tekem končnice zaradi tehničnih razlogov ni mogoče odpovedati.