Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1227 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Pokal pokalnih zmagovalcev

981 228 213
Dobite zastonj kredite!
Naslednja tekma
Lokomotiv Režinka
Tekma za razvrstitev v končnici
3.8.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Igralci

Uvr Ime Ekipa GP G A TP +/- PIM DS S S% G/G A/G P/G ITZ
1 Češka Vincent Syrovátka Češka SLZA Přibyslavi 11 12 16 28 21 4 - 59 20.3 1.1 1.5 2.5 4
2 Češka Miloš Merunka Slovaška Diablitos 12 10 18 28 18 2 - 56 17.9 0.8 1.5 2.3 4
3 Češka Tomáš Knýbel Češka SLZA Přibyslavi 11 11 15 26 24 6 - 42 26.2 1.0 1.4 2.4 3
4 Italija Manuele Manenti Slovaška Diablitos 12 9 17 26 18 2 - 60 15.0 0.8 1.4 2.2 4
5 Češka Dominik Plotěný Češka SLZA Přibyslavi 11 11 14 25 21 2 - 37 29.7 1.0 1.3 2.3 3
6 Madžarska Antal Baltár Češka SLZA Přibyslavi 11 10 14 24 24 2 - 47 21.3 0.9 1.3 2.2 3
7 Španija Víctor Muñoz Španija A Esmorga Hócke 10 12 11 23 9 0 - 35 34.3 1.2 1.1 2.3 3
8 Francija Bastien Lizeroux Češka SLZA Přibyslavi 11 11 12 23 21 4 - 50 22.0 1.0 1.1 2.1 1
9 Bosna in Hercegovina Jože Kuljanac Slovaška Diablitos 12 11 12 23 17 2 - 67 16.4 0.9 1.0 1.9 4
10 Italija Cesare Vendettuoli Slovaška Diablitos 12 9 14 23 18 6 - 62 14.5 0.8 1.2 1.9 5
11 Švica Pascal Hartmeyer Latvija Crystal Diamond 11 5 18 23 18 2 - 39 12.8 0.5 1.6 2.1 6
12 Češka Ondřej Sedlecký Češka SLZA Přibyslavi 11 4 19 23 21 2 23 35 11.4 0.4 1.7 2.1 3
13 Srbija Nebojša Gavranović Poljska Sharks Raba Wyż 11 12 10 22 16 4 - 30 40.0 1.1 0.9 2.0 5
14 Španija Agustín Bretendona Slovaška Diablitos 12 11 11 22 18 2 - 47 23.4 0.9 0.9 1.8 3
15 Francija Flavien Pedrix Francija Msa Starteam 10 9 13 22 17 8 - 42 21.4 0.9 1.3 2.2 4
16 Latvija Juris Klāss Slovaška Stakčín Dragons 10 9 13 22 17 4 - 56 16.1 0.9 1.3 2.2 5
17 Češka Vladislav Šimerda Češka SLZA Přibyslavi 11 5 17 22 21 2 22 20 25.0 0.5 1.5 2.0 2
18 Rusija Sergey Lobachev Slovaška Moroms Ladies 12 11 10 21 17 0 - 62 17.7 0.9 0.8 1.8 6
19 Finska Mikael Keronen Češka SLZA Přibyslavi 11 10 11 21 24 2 - 41 24.4 0.9 1.0 1.9 3
20 Španija Néstor Marín Španija A Esmorga Hócke 10 12 8 20 10 4 - 40 30.0 1.2 0.8 2.0 3
21 Srbija Tomislav Đurković Bolgarija HC BLUE POWER 11 10 10 20 19 2 - 70 14.3 0.9 0.9 1.8 6
22 Švedska Måns Sandström Kanada Qc Nordiques 12 10 10 20 13 4 - 54 18.5 0.8 0.8 1.7 4
23 Slovenija Marjan Potrč Slovaška Moroms Ladies 12 8 12 20 16 2 - 42 19.1 0.7 1.0 1.7 5
24 Finska Jussi Merger Bolgarija HC BLUE POWER 11 7 13 20 19 4 - 44 15.9 0.6 1.2 1.8 3
25 Latvija Marģers Mošķis Latvija Maromans 10 10 9 19 8 4 - 48 20.8 1.0 0.9 1.9 2
26 Finska Tapani Majankallio Poljska Sharks Raba Wyż 11 10 9 19 16 4 - 31 32.3 0.9 0.8 1.7 3
27 Avstrija Steve Klein Kanada Qc Nordiques 12 8 11 19 19 4 - 51 15.7 0.7 0.9 1.6 4
28 Brazilija Brito Quixote Slovaška Diablitos 12 7 12 19 18 6 - 42 16.7 0.6 1.0 1.6 3
29 Francija Damien Farre Francija Msa Starteam 9 7 11 18 16 0 - 31 22.6 0.8 1.2 2.0 1
30 Slovaška Erik Paces Kanada Qc Nordiques 12 7 11 18 13 0 - 36 19.4 0.6 0.9 1.5 4
31 Rusija Anatoliy Besedin Rusija TRIUMPH 13 10 7 17 9 10 - 56 17.9 0.8 0.5 1.3 4
32 Litva Vaitiekas Stabrauska... Kanada Qc Nordiques 12 9 8 17 19 4 - 57 15.8 0.8 0.7 1.4 4
33 Češka Roman Hořava Kanada Reflex de Montr 10 7 10 17 6 2 - 42 16.7 0.7 1.0 1.7 4
34 Bosna in Hercegovina Anel Kodro Hrvaška Delta Quadrant 13 7 10 17 6 8 - 56 12.5 0.5 0.8 1.3 5
35 Češka Tibor Plonka Nemčija Torpedo Halle 11 6 11 17 14 10 - 28 21.4 0.5 1.0 1.5 6
36 Slovenija Alojzij Hiti Belorusija Rushden and Dia 12 6 11 17 8 2 - 32 18.8 0.5 0.9 1.4 4
37 Slovaška Adrián Červák Izrael TRAKTOR(Chelyab 12 5 12 17 13 0 - 55 9.1 0.4 1.0 1.4 4
38 Nemčija Michel Perez Nemčija Torpedo Halle 11 3 14 17 14 2 - 36 8.3 0.3 1.3 1.5 3
39 Češka David Košut Nemčija Torpedo Halle 11 10 6 16 15 6 - 31 32.3 0.9 0.5 1.5 5
40 Latvija Rodžers Trušļipa Latvija Crystal Diamond 11 10 6 16 12 0 - 28 35.7 0.9 0.5 1.5 5
41 Irska Finbar Hanlon Irska HC Bohemians Du 12 10 6 16 11 4 - 68 14.7 0.8 0.5 1.3 5
42 Slovaška Karol Jankovič Nemčija Powerplay Südsa 11 9 7 16 15 4 - 39 23.1 0.8 0.6 1.5 4
43 Češka Marek Loos Češka Ratíškovice "VU 13 9 7 16 11 0 - 56 16.1 0.7 0.5 1.2 7
44 Češka Rudolf Rupert Švica Vancouver Rocke 9 8 8 16 9 2 - 46 17.4 0.9 0.9 1.8 4
45 Češka Slávek Hynšt Romunija HC Pârjol 11 8 8 16 8 2 - 34 23.5 0.7 0.7 1.5 5
46 Madžarska Sándor Szigeti Madžarska R-Pens 11 7 9 16 4 4 - 45 15.6 0.6 0.8 1.5 3
47 Latvija Rons Guldzis Slovaška HC Ivan IV 13 7 9 16 11 4 - 45 15.6 0.5 0.7 1.2 3
48 Madžarska János Dobosi Bolgarija HC BLUE POWER 9 6 10 16 15 2 - 41 14.6 0.7 1.1 1.8 3
49 Češka Roman Hromas Nizozemska Shooting Stars 9 5 11 16 6 0 - 28 17.9 0.6 1.2 1.8 3
50 Švica Ivan Roch Nemčija Powerplay Südsa 12 5 11 16 13 2 - 32 15.6 0.4 0.9 1.3 2

Vratarji

Uvr Ime Ekipa GP TOI SA GA GAA Sv% SO A TP ITZ
1 Slovaška Stanislav Částečka Slovaška Moroms Ladies 1 60 10 0 0.00 100.00 1 0 0 0
2 Poljska Michał Domin Slovaška HC Rychle Krpce 1 20 5 0 0.00 100.00 0 0 0 0
3 Latvija Dāvids Vēzītis Latvija Maromans 1 20 5 0 0.00 100.00 0 0 0 0
4 Danska Uve Lindholst Hrvaška dugave 2011 2 40 12 0 0.00 100.00 0 0 0 0
5 Srbija Dragan Leković Ukrajina Orzhiv 2 60 16 0 0.00 100.00 0 0 0 0
6 ZDA Axel Middleton ZDA Medveščak 1983 3 125 48 1 0.48 97.92 1 0 0 0
7 Švedska Robert Broberg Švedska Tving HK 2 125 38 1 0.48 97.37 1 0 0 2
8 Brazilija Walter Itatiaia Slovaška HC Rychle Krpce 2 80 35 1 0.75 97.14 0 0 0 0
9 Češka Vojtěch Gronych Češka Ratíškovice "VU 11 558 172 5 0.54 97.09 3 0 0 3
10 Švica Matteo Mader Nemčija Bajuwaren 2 100 50 2 1.20 96.00 1 1 1 1
11 Latvija Anžs Bertolds Nemčija Eisfüchse 2010 9 540 170 7 0.78 95.88 4 1 1 1
12 Poljska Michał Domin Slovaška HC Rychle Krpce 1 58 47 2 2.07 95.74 0 0 0 1
13 Slovenija Bojan Borovnik Slovaška Diablitos 10 565 178 8 0.85 95.51 6 0 0 4
14 Slovaška Radoslav Mladý Madžarska LIGET UTCAI BIT 6 125 44 2 0.96 95.45 0 0 0 0
15 Francija Robert Pioline Francija loudia hockey 9 338 129 6 1.07 95.35 1 0 0 0
16 Češka Jaromír Kühn Nizozemska Shooting Stars 5 140 64 3 1.29 95.31 0 0 0 0
17 Češka Lubor Jůzek Češka SLZA Přibyslavi 9 378 106 5 0.79 95.28 2 0 0 2
18 Latvija Sigmunds Reģenieks Nemčija Powerplay Südsa 11 656 224 11 1.01 95.09 6 1 1 6
19 ZDA Mack Gaudreau Češka MM Litomerice 5 300 122 6 1.20 95.08 3 0 0 3
20 Bolgarija Nikolay Dimovski Slovaška Moroms Ladies 10 600 161 8 0.80 95.03 4 0 0 1