Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Prestopi: Cash Strapped Stars - Sezona: 35

3 963 270
Dobite zastonj kredite!
Naslednja tekma
HC ŠK SLOVAN BRATISLAVA
Ligaška tekma
22.1.2020 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

<< Sezona: >>

Prestop igralcev

Datum Ime   Liga Ekipa   Vsota GM
2020-01-10 Nemčija Jochim Achatz Češka IV.43 Češka HC Pilsen Knigts 1 737 160  
2020-01-02 Poljska Piotr Siudym Slovaška III.2 Slovaška HC BardouevUFA-I123 456  
2020-01-01 Hrvaška Borna Čohilj Avstrija II.2 Avstrija EC Bohr 2 310 000  
2019-12-29 Argentina Santiago Williams Argentina I.1 Argentina ImbitubaUFA-I12 345  
2019-12-19 Srbija Petar Milinković Finska III.3 Finska theWildcats 4 862 025  
2019-12-18 Slovaška Florián Marčinka Švedska III.2 Švedska Rögle BK 1 105 496  
2019-12-18 Slovaška Ján Gatci Slovaška IV.7 Slovaška Pokemoni 748 243  
2019-12-18 Bolgarija Valentin Bonev Švedska III.2 Švedska Rögle BK 709 045  
2019-12-18 Nemčija Christian Wein Češka IV.23 Češka HC Slovan Brno-Černovice 3 150 000  
2019-12-11 Poljska Karol Bezaniuk Češka IV.40 Češka HC Dragons Ústí nad Labem 1 000 000  
2019-12-09 Španija Adolfo Barceló Češka IV.42 Češka SK Sudoměřice 143 456  
2019-12-09 Nemčija Helmar Johannsen Češka III.16 Češka U-GANG České BudějoviceUFA-II10 000  
2019-12-09 Slovaška Ondrej Buchler Romunija II.1 Romunija Csikszereda SKUFA-II27 500  
2019-12-08 Hrvaška Ratko Božulić Slovaška IV.35 Slovaška HC 1987 Košice 1 579 137  
2019-12-08 Argentina Emanuel Paredes Češka IV.32 Češka HC Kolštejn 750 000  
2019-12-08 Slovaška Imrich Purdeš Finska III.5 Finska Vanitas 123007 †UFA-II27 500  
2019-12-06 Slovaška Pavol Haraga Slovaška IV.19 Slovaška OHK Žaškov 4 000 000  
2019-12-06 Kenija Iregi Odhieng Slovaška IV.19 Slovaška OHK Žaškov 1 296 295  
2019-12-06 Grčija Ray Spackman Švedska II.2 Švedska Bajenby Tigers 1 653 750  
2019-12-06 Poljska Andrzej Dragunowicz Češka IV.37 Češka Ticom TřebíčUFA-I27 500  
2019-12-05 Nemčija Mirko Thomann Nemčija III.8 Nemčija EC WindhosenUFA-I12 345  
2019-12-05 Hrvaška Dragutin Hajduk Latvija III.1 Latvija Young RussiansUFA-I10 000  
2019-12-05 Nepal Tarif Suryakant Ostali svet I.1 Ostali svet Three StarUFA-II10 000  
2019-12-05 Nemčija Hektor Scheideler Francija II.1 Francija val de saoneUFA-II10 000  
2019-12-05 Madžarska Demeter Kupisz Poljska II.4 Poljska Polonia Bytomska†UFA-II10 000  
2019-12-05 Avstrija Werner Schilling Madžarska I.1 Madžarska HC BegbieUFA-II10 000  
2019-12-04 Norveška Rune Grebstad Francija II.1 Francija RHE76 70 000  
2019-12-04 Nemčija Paulus Blaschke Slovaška I.1 Slovaška Wai-kiki 500 000  
2019-12-04 Švica Thomas Anselmi Romunija II.2 Romunija olimpia ploiesti 400 000  
2019-11-30 Danska Feodor Høst Avstrija II.1 Avstrija Graz 99ersUFA-I10 000  
2019-11-30 Madžarska Ignác Kazinczy Srbija I.1 Srbija Sparta HofmanUFA-II10 000  
2019-11-30 Švica Herbert Heeb Švica I.1 Švica Dinamo LuganoUFA-II12 345  
2019-11-30 Francija Stephan Mouche Švedska II.2 Švedska HC Lucky LosersUFA-I10 000  
2019-11-30 Madžarska Andor Krizsán Madžarska II.1 Madžarska Kisalföldi RétisasokUFA-II11 111  
2019-11-30 Češka Oldřich Bejšovec Slovaška II.2 Slovaška Cabaj TomcatsUFA-II10 000  
2019-11-29 Ukrajina Mykhailo Zotov Finska II.1 Finska HC JutkuRFA11 111  
2019-11-27 Latvija Ingus Purngals Poljska III.6 Poljska Ks Janików 12 345  
2019-11-20 Latvija Antris Pufs Slovaška III.11 Slovaška Goral Knights 1 234 567  
2019-11-20 Francija Gregory Golfier Češka IV.42 Češka SK Sudoměřice 600 000  
2019-11-20 Nemčija Manfred Ranner Slovaška III.11 Slovaška Goral Knights 1 736 438  
2019-11-17 Romunija Costian Bacalu Slovaška III.11 Slovaška Tatras lake 1 823 260  
2019-11-17 Latvija Gatis Brāzmanis Slovaška IV.4 Slovaška HC lewoparde 123 456  
2019-11-07 Avstrija Sebastian Lutz Francija II.4 Francija CypTeamUFA-I123 456  
2019-11-05 Slovaška Anton Grom Nizozemska II.1 Nizozemska Magpies 2.0 143 456  
2019-11-05 Velika Britanija Billy Plummer Poljska III.2 Poljska GKS Victoria 1 312 500  
2019-11-04 Švica Luca Bègue Slovaška IV.8 Slovaška winetnz 1 080 488  
2019-11-04 Rusija Alexander Borovkov Nemčija III.2 Nemčija Schaumburg Eagles 123 456  
2019-11-04 Švica Nicolo Dugerdil Švica II.4 Švica Hollywood HCUFA-I12 345  
2019-11-03 Nemčija Kurt Eisenbeis ZDA II.1 ZDA Grizzlies 153 456  
2019-11-03 Madžarska Apolló Böröcz Slovaška IV.8 Slovaška winetnz 123 456  
2019-10-30 Hrvaška Borna Čohilj Slovaška III.8 Slovaška Asteroids PrievidzaUFA-I11 111  
2019-10-27 Latvija Elvis Meļķis Nemčija III.9 Nemčija Kings of Metal 486 203  
2019-10-27 Belorusija Uladzimier Dabražanski Češka II.2 Češka HC KOCOURKOV 1 050 000  
2019-10-25 Bolgarija Valentin Bonev Bolgarija I.1 Bolgarija denis kahraman 281 420  
2019-10-24 Češka Jiří Prusík Rusija III.1 Rusija Rambov 37 500  
2019-10-24 Švica Dylan Zenhäusern Finska III.4 Finska Erkansilmä 57 500  
2019-10-24 Nemčija Christian Wein Češka III.4 Češka HC Sharks ZlínUFA-I123 456  
2019-10-22 Češka Jindřich Cincibus Češka IV.2 Češka HC Lišky Neratovice 42 345  
2019-10-20 Švedska Joel Lundh Poljska III.1 Poljska Quintessential Quintet 499 406  
2019-10-18 Češka Arnošt Čekan Češka IV.6 Češka JV Slaný 210 000  
2019-10-18 Hrvaška Stipan Kožulj Švica III.2 Švica Les gros phoques 12 345  
2019-10-17 Španija Adolfo Barceló Francija II.4 Francija Marionnettes GivréesUFA-I123 456  
2019-10-17 Poljska Karol Bezaniuk Slovaška III.9 Slovaška HC BattleWoWUFA-I123 456  
2019-10-16 Nemčija Michael Boden Češka IV.44 Češka HC Strong Team Gulasek 472 499  
2019-10-15 Danska Morten Prahl Slovaška IV.8 Slovaška HC Pohodaci 27 500  
2019-10-15 Francija Andy Brossard Latvija III.1 Latvija Hello Titties 52 345  
2019-10-13 Slovaška Štefan Rajník Slovaška III.1 Slovaška HC Furča Košice 12 345  
2019-10-09 Češka Daniel Babulík Velika Britanija II.1 Velika Britanija Middlesbrough Boys 42 345  
2019-10-08 Grčija Ray Spackman Slovaška III.1 Slovaška Larvy 11 111  
2019-10-06 Hrvaška Ratko Božulić Hrvaška II.2 Hrvaška HlevnicaRFA10 000  
2019-10-04 Belgija Bart Boucher Slovaška IV.10 Slovaška HC Ružinov 12 345  
2019-10-04 Rusija German Trofimov Slovaška IV.7 Slovaška Raving Men In Fur Coats 12 345  
2019-10-02 Hrvaška Slavko Galeb Hrvaška II.1 Hrvaška trabant601 12 345  
2019-09-28 Argentina Emanuel Paredes Češka IV.24 Češka Temeria† 10 000  
2019-09-28 Nemčija Manfred Ranner Nemčija II.1 Nemčija Gibs Adler 10 000  
2019-09-27 Poljska Dariusz Czernikiewicz Slovenija II.1 Slovenija hk dajdam 27 500  
2019-09-27 Češka Tomáš Zbořil Bolgarija I.1 Bolgarija HC Atlas - Ahtopol 160 000  
2019-09-27 Belorusija Vadzim Kamiejša Velika Britanija II.3 Velika Britanija Atlantic krakens 27 500  
2019-09-27 Slovaška Adam Florenc Ostali svet III.2 Ostali svet New York Rangers 22 345  
2019-09-26 Češka Jaroslav Šariška Nizozemska II.1 Nizozemska H.C.Wormer 27 500  
2019-09-26 Španija Jaime León Češka IV.11 Češka Zabiny 143 456  
2019-09-26 Bolgarija Velko Plochev Rusija III.9 Rusija ParadistО 120 000  
2019-09-26 Švica Franz Marending Francija III.5 Francija les St Bonnais Savoisiens 67 500  
2019-09-26 Kenija Iregi Odhieng Slovaška III.15 Slovaška Tatran Tiger 10 000  
2019-09-26 Latvija Antris Pufs Latvija II.3 Latvija Kailcirte 10 000  
2019-09-25 Latvija Gatis Brāzmanis Latvija II.1 Latvija HK Spartieshi 30 000  
2019-09-25 Latvija Ingus Purngals Latvija II.1 Latvija HK Spartieshi 50 000  
2019-09-25 Švica Thomas Anselmi Češka III.10 Češka Designo Magia 376 807  
2019-09-25 Finska Keijo Broman Finska III.2 Finska Varissuo Crows 288 750  
2019-09-25 Slovaška Dušan Belasta Slovaška IV.8 Slovaška DRAGON TEAM 27 500  
2019-09-25 Švica Thomas Gagnebin-de-Bons Češka IV.11 Češka Zabiny 12 345  
2019-09-25 Latvija Uģis Sētnieks Češka IV.11 Češka Zabiny 163 456  
2019-09-25 Finska Aulis Syvähuoko Češka IV.11 Češka Zabiny 22 345  
2019-09-25 Češka Vladimír Rudl Češka IV.11 Češka Zabiny 12 345  
2019-09-25 Francija Karim Peron Češka IV.11 Češka Zabiny 22 345  
2019-09-25 Slovaška Ján Gatci Slovaška III.4 Slovaška HC Hockey 10 000  
2019-09-25 Srbija Petar Milinković Slovaška III.11 Slovaška Jarok Penguins@Lemieux#66 10 000  
2019-09-24 Slovaška Pavol Haraga Češka III.7 Češka NK Pražská republika 10 000  
2019-09-23 Slovaška Tomáš Ondovčík Romunija II.1 Romunija HALÁLOSZTÓK 123 456  
2019-09-23 Rusija Andrey Poloskov Slovaška III.16 Slovaška HC Dukla Revimot 10 000  
2019-09-23 Poljska Radosław Fabiański Velika Britanija I.1 Velika Britanija Woolmer Hill Wyverns 10 000  
2019-09-23 Slovaška Florián Marčinka Nemčija III.3 Nemčija Eis-Haie 10 000  

Prestop uslužbencev

Datum Ime   Liga Ekipa Vsota GM
2019-11-24 Finska Timo Sarhemaa Nemčija III.2 Nemčija Schaumburg Twins 12 345  
2019-11-22 Slovaška Andrej Galet Ostali svet III.1 Ostali svet LUKAS 12 345  
2019-11-22 Finska Juhani Mäsä Slovaška III.11 Slovaška Goral Knights 22 345  
2019-11-22 Finska Juha Frid Estonija I.1 Estonija Vancouver Canucks HC 52 345  
2019-10-15 Finska Matti Salminoja Slovaška IV.11 Slovaška HK DRUZSTEVNIK LADIČKOVCE 12 345  
2019-10-15 Finska Janne Fjällström Slovaška IV.11 Slovaška HK DRUZSTEVNIK LADIČKOVCE 12 345  
2019-10-13 Finska Markus Mäkinen Bolgarija II.2 Bolgarija outsider 11 111  
2019-10-13 Finska Markus Larikka Bolgarija II.2 Bolgarija outsider 11 111  
2019-10-13 Finska Mikael Tuorila Češka III.13 Češka Hyeny 11 111  
2019-10-09 Madžarska András Péter Slovaška IV.2 Slovaška HC 91 HRTN 22 345  
2019-10-09 Finska Yrjö Halmetoja Slovaška IV.2 Slovaška HC 91 HRTN 12 345  
2019-10-09 Slovaška Peter Samer Madžarska III.4 Madžarska Szegedi Nyulak HC 12 345  
2019-10-09 Poljska Wiesław Mitrus Madžarska III.4 Madžarska Szegedi Nyulak HC 12 345  
2019-10-04 Srbija Đorđe Nedeljković Nizozemska I.1 Nizozemska Dinamo Amsterdam 72 345  
2019-10-04 Ukrajina Oleksandr Berezhnoy Slovaška IV.24 Slovaška HC Poniky 242 345  
2019-10-02 Poljska Damian Dryło Češka IV.6 Češka HC Žraloci Chodov 12 345  
2019-10-02 Portugalska Luis Gouveia Ostali svet II.2 Ostali svet Valparaíso Violence HC 12 345  
2019-09-30 Češka Petr Šlégr Švica II.1 Švica Min EVZ 12 345  
2019-09-30 Slovaška Igor Biban Slovaška III.13 Slovaška AK8 Trnava 32 345  
2019-09-30 Belgija Nicolas Massart Rusija I.1 Rusija Spartak Ufa 500 000  
2019-09-30 Češka Matěj Fianta Češka IV.33 Češka HC Pustá Polom 22 345  
2019-09-30 Švica Max Herlig Češka IV.2 Češka HC Zevl KV 12 345  
2019-09-30 Švedska Marco Salomonsson Češka IV.2 Češka HC Zevl KV 22 345