Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1265 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Svetovno prvenstvo

975 513 388
Logotip turnirja
Logotip turnirja
Maskota turnirja
Maskota turnirja
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.

Odigrane tekme

  Divizija: Sezona: Krog: Starostna kategorija:

Skupina 1

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Prizorišče in čas
2020-04-25 Rusija Rusija Španija Španija 4:2 Winners Center 21:30
2020-04-25 Belorusija Belorusija Kanada Kanada 2:0 Dračí doupě 21:30
2020-04-26 Kanada Kanada Rusija Rusija 1:5 Winners Center 21:30
2020-04-26 Belorusija Belorusija Španija Španija 3:1 Dračí doupě 21:30
2020-04-27 Rusija Rusija Belorusija Belorusija 2:0 Dračí doupě 21:30
2020-04-27 Španija Španija Kanada Kanada 3:2 Winners Center 21:30

Skupina 2

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Prizorišče in čas
2020-04-25 Francija Francija ZDA ZDA 2:1 Winners Center 21:00
2020-04-25 Finska Finska Švica Švica 3:1 Dračí doupě 21:00
2020-04-26 Švica Švica Francija Francija 1:2 Winners Center 21:00
2020-04-26 Finska Finska ZDA ZDA 2:0 Dračí doupě 21:00
2020-04-27 Francija Francija Finska Finska 4:1 Winners Center 21:00
2020-04-27 ZDA ZDA Švica Švica 1:3 Dračí doupě 21:00

Skupina 3

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Prizorišče in čas
2020-04-25 Slovenija Slovenija Hrvaška Hrvaška 3:1 HVĚZDNÁ ARENA 21:30
2020-04-25 Slovaška Slovaška Latvija Latvija 5:0 Knights Arena 21:30
2020-04-26 Latvija Latvija Slovenija Slovenija 1:4 HVĚZDNÁ ARENA 21:30
2020-04-26 Slovaška Slovaška Hrvaška Hrvaška 9:1 Knights Arena 21:30
2020-04-27 Slovenija Slovenija Slovaška Slovaška 2:1 OTKnights Arena 21:30
2020-04-27 Hrvaška Hrvaška Latvija Latvija 1:2 OTHVĚZDNÁ ARENA 21:30

Skupina 4

Datum Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Prizorišče in čas
2020-04-25 Madžarska Madžarska Portugalska Portugalska 3:2 SOHVĚZDNÁ ARENA 21:00
2020-04-25 Češka Češka Nemčija Nemčija 2:1 SOKnights Arena 21:00
2020-04-26 Nemčija Nemčija Madžarska Madžarska 0:2 HVĚZDNÁ ARENA 21:00
2020-04-26 Češka Češka Portugalska Portugalska 6:1 Knights Arena 21:00
2020-04-27 Madžarska Madžarska Češka Češka 3:1 Knights Arena 21:00
2020-04-27 Portugalska Portugalska Nemčija Nemčija 1:3 HVĚZDNÁ ARENA 21:00