Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Ekipe iz vaše države v mednarodnih pokalih

11 109 329
Uradna PPM stran na Facebooku
Pritisnite Všeč mi je na naši Facebook strani in dostopajte do novic pred vsemi ostalimi.
Naslednja tekma
HC Sulini
Ligaška tekma
15.11.2019 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Država:

Čisto zadnje tekme

Turnir Igralni dan Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Skupina
LP 8 Slovaška Moroms Ladies Kanada Qc Nordiques 2:3 Skupina 13
LP 8 Slovaška ružový Slovan Kanada Royal City Redshift 15:0 Skupina 9
LP 8 Slovaška Diablitos Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 6:0 Skupina 7
LP 8 Slovaška MHC Torpédo Martin Srbija Bonjito 7:1 Skupina 2
PPZ 8 Slovaška HK Michalkovo Španija PLAY FOR FREEDOM 5:0 Skupina 13
PPZ 8 Slovaška HC Rychle Krpce Srbija HK LORIS 4:1 Skupina 7
PPZ 8 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Grčija ARIS THESSALONIKI 8:0 Skupina 6

Naslednje tekme

Turnir Igralni dan Domače moštvo Gostujoče moštvo Rezultat Skupina
LP 8 Slovaška Moroms Ladies Kanada Qc Nordiques 2:3 Skupina 13
LP 8 Slovaška ružový Slovan Kanada Royal City Redshift 15:0 Skupina 9
LP 8 Slovaška Diablitos Nemčija Wyld Stallyns Langenhagen 6:0 Skupina 7
LP 8 Slovaška MHC Torpédo Martin Srbija Bonjito 7:1 Skupina 2
PPZ 8 Slovaška HK Michalkovo Španija PLAY FOR FREEDOM 5:0 Skupina 13
PPZ 8 Slovaška HC Rychle Krpce Srbija HK LORIS 4:1 Skupina 7
PPZ 8 Slovaška Rysy Veľká Lomnica Grčija ARIS THESSALONIKI 8:0 Skupina 6
LP 9 Švedska Västannor Black Wings Slovaška Moroms Ladies Dodaj na TV seznam Skupina 13
LP 9 Romunija Sepsi Bikak Slovaška ružový Slovan Dodaj na TV seznam Skupina 9
LP 9 Tajvan Typhoons Slovaška Diablitos Dodaj na TV seznam Skupina 7
LP 9 Romunija Hashixem Invictus Slovaška MHC Torpédo Martin Dodaj na TV seznam Skupina 2
PPZ 9 Argentina Imbituba Slovaška HK Michalkovo Dodaj na TV seznam Skupina 13
PPZ 9 ZDA Smart People† Slovaška HC Rychle Krpce Dodaj na TV seznam Skupina 7
PPZ 9 Švedska Scorpions HC Slovaška Rysy Veľká Lomnica Dodaj na TV seznam Skupina 6