Zdobądź darmowe kredyty!
Następny mecz
Ultimate Underdogs HC
Mecz ligowy
3.7.2024 18:00
3.7.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Ta opcja jest częścią pakietu PRO!  
Wersja PRO strony playoff Ligi
Wersja PRO tej strony pokazuje ogólny widok rezultatów wszystkich spotkań w każdej kolejce wraz z linkiem do podsumowania spotkania.
Wersja PRO strony playoff Ligi
Wersja PRO tej strony pokazuje ogólny widok rezultatów wszystkich spotkań w każdej kolejce wraz z linkiem do podsumowania spotkania.
Sezon:
Kraj:
Liga:
Mecze o miejsca 1-8
Finał | serie punktów | ||
MOO YOUNGSTERS† (3) | vs | KS Crusaders† (8) | 0:2 |
Mecze o 3 miejsce | serie punktów | ||
KH Sokół Trześniów† (2) | vs | Unia O† (5) | 1:2 |
Mecze o 5 miejsce | serie punktów | ||
HDT Hockey Dream Team† (1) | vs | Szczawiki† (4) | 2:1 |
Mecze o 7 miejsce | serie punktów | ||
Bollywood Stars† (6) | vs | BTS Mokre† (7) | 0:2 |
Półfinał | serie punktów | ||
KH Sokół Trześniów† (2) | vs | KS Crusaders† (8) | 0:2 |
MOO YOUNGSTERS† (3) | vs | Unia O† (5) | 2:1 |
Mecze o miejsca 5-8 | serie punktów | ||
HDT Hockey Dream Team† (1) | vs | BTS Mokre† (7) | 2:1 |
Szczawiki† (4) | vs | Bollywood Stars† (6) | 2:0 |
Ćwierćfinał | serie punktów | ||
HDT Hockey Dream Team† (1) | vs | KS Crusaders† (8) | 1:2 |
KH Sokół Trześniów† (2) | vs | BTS Mokre† (7) | 2:1 |
MOO YOUNGSTERS† (3) | vs | Bollywood Stars† (6) | 2:0 |
Szczawiki† (4) | vs | Unia O† (5) | 0:2 |
Mecze o miejsca 9-16
Mecze o 9 miejsce | serie punktów | ||
ZKS ELANA1968 TORUц (11) | vs | Duck's Masta Squad† (12) | 0:2 |
Mecze o 11 miejsce | serie punktów | ||
WKS Drednor Wrocław† (9) | vs | SMART-MOTO Team† (10) | 0:2 |
Mecze o 13 miejsce | serie punktów | ||
Buraki† (13) | vs | Złodzieje Zapalniczek† (14) | 0:2 |
Mecze o 15 miejsce | serie punktów | ||
Guinness Tychy† (15) | vs | Gryf Szczecin† (16) | 2:0 |
Mecze o miejsca 9-12 | serie punktów | ||
WKS Drednor Wrocław† (9) | vs | Duck's Masta Squad† (12) | 1:2 |
SMART-MOTO Team† (10) | vs | ZKS ELANA1968 TORUц (11) | 1:2 |
Mecze o miejsca 13-16 | serie punktów | ||
Buraki† (13) | vs | Gryf Szczecin† (16) | 2:1 |
Złodzieje Zapalniczek† (14) | vs | Guinness Tychy† (15) | 2:1 |
Mecze o miejsca 9-16 | serie punktów | ||
WKS Drednor Wrocław† (9) | vs | Gryf Szczecin† (16) | 2:0 |
SMART-MOTO Team† (10) | vs | Guinness Tychy† (15) | 2:0 |
ZKS ELANA1968 TORUц (11) | vs | Złodzieje Zapalniczek† (14) | 2:1 |
Duck's Masta Squad† (12) | vs | Buraki† (13) | 2:1 |
Mecze o miejsca 17-20
Mecze o 17 miejsce | serie punktów | ||
SIEKIERKI Sosnowiec† (17) | vs | Warsaw Sabres† (18) | 2:0 |
Mecze o 19 miejsce | serie punktów | ||
Stalin Sosnowiec (19) | vs | Pardubice Penguins† (20) | 1:2 |
Mecze o miejsca 17-20 | serie punktów | ||
SIEKIERKI Sosnowiec† (17) | vs | Pardubice Penguins† (20) | 2:0 |
Warsaw Sabres† (18) | vs | Stalin Sosnowiec (19) | 2:0 |