34 |
Ogień Wola† |
A Nemzeti Kupa 5. fordulójáig jutott.
|
Kiesett a II.1 Ligába.
|
20. helyezett a rájátszásban a I.1. ligában
|
19. helyezett az alapszakaszban a I.1. ligában
|
33 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 4. fordulójáig jutott.
|
Feljutott a I.1 Ligába.
|
1. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
1. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
32 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 5. fordulójáig jutott.
|
A I.1 Ligába jutásért lejátszott osztályozó mérkőzésen vereséget szenvedett.
|
2. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
31 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 5. fordulójáig jutott.
|
A I.1 Ligába jutásért lejátszott osztályozó mérkőzésen vereséget szenvedett.
|
2. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
30 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 5. fordulójáig jutott.
|
3. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
29 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 4. fordulójáig jutott.
|
3. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
4. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
28 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
Feljutott a II.1 Ligába.
|
1. helyezett a rájátszásban a III.13. ligában
|
1. helyezett az alapszakaszban a III.13. ligában
|
27 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
3. helyezett a rájátszásban a III.13. ligában
|
4. helyezett az alapszakaszban a III.13. ligában
|
26 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 6. fordulójáig jutott.
|
Kiesett a III.13 Ligába.
|
A II.1 Ligában maradásért lejátszott osztályozó mérkőzésen vereséget szenvedett.
|
13. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
25 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
10. helyezett a rájátszásban a II.1. ligában
|
11. helyezett az alapszakaszban a II.1. ligában
|
24 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 4. fordulójáig jutott.
|
Feljutott a II.1 Ligába.
|
1. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
1. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
23 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 4. fordulójáig jutott.
|
5. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
3. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
22 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
5. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
6. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
21 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
6. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
5. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
20 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
9. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
13. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
19 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
10. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
11. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
18 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
15. helyezett a rájátszásban a III.1. ligában
|
16. helyezett az alapszakaszban a III.1. ligában
|
17 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 3. fordulójáig jutott.
|
Feljutott a III.1 Ligába.
|
1. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
1. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
16 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
5. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
15 |
Ogień Wola |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
3. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
6. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
14 |
Ogień Wola |
Nemzeti Kupa 513. helyezés!
|
7. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
7. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
13 |
Ogień Wola |
Nemzeti Kupa 513. helyezés!
|
10. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
12. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
12 |
Ogień Wola |
Nemzeti Kupa 513. helyezés!
|
9. helyezett a rájátszásban a IV.1. ligában
|
13. helyezett az alapszakaszban a IV.1. ligában
|
11 |
Ogień Wola |
Nemzeti Kupa 1025. helyezés!
|
Feljutott a IV.1 Ligába.
|
Megnyerte a IV.1 Ligába jutásért lejátszott osztályozó mérkőzést.
|
2. helyezett a rájátszásban a V.3. ligában
|
2. helyezett az alapszakaszban a V.3. ligában
|
10 |
Ogień Wola |
Nemzeti Kupa 2049. helyezés!
|
17. helyezett a rájátszásban a V.3. ligában
|
18. helyezett az alapszakaszban a V.3. ligában
|
9 |
BOSTON Gdynia CKR |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
A jégkorong szövetség döntése alapján csapatod a V.3 ligába került.
|
17. helyezett a rájátszásban a V.4. ligában
|
20. helyezett az alapszakaszban a V.4. ligában
|
8 |
Jaskółki Górażdże |
A Nemzeti Kupa 2. fordulójáig jutott.
|
A jégkorong szövetség döntése alapján csapatod a V.4 ligába került.
|
16. helyezett a rájátszásban a V.30. ligában
|
10. helyezett az alapszakaszban a V.30. ligában
|
7 |
MMO BADZIOWO |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott.
|
18. helyezett a rájátszásban a V.30. ligában
|
20. helyezett az alapszakaszban a V.30. ligában
|
6 |
Borussia Katowice |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott.
|
19. helyezett a rájátszásban a V.30. ligában
|
18. helyezett az alapszakaszban a V.30. ligában
|
5 |
Team noname 51081 |
A Nemzeti Kupa 1. fordulójáig jutott.
|
15. helyezett a rájátszásban a V.30. ligában
|
16. helyezett az alapszakaszban a V.30. ligában
|