Kraj:
Liga:
hc mrtvi lordi konska† - Dilema brankářů

"Výsledek mě velice potěšil," prohlásil pan Flaška po zápase. "Očekával jsem poněkud vyšší rozdíl. Stačí se podívat na naše poslední zápasy s týmy umístěnými takto vysoko. 6:4 vůbec není špatné skóre." Na otázku čím to podle něj bylo, odpověděl jasně.
"Po posledním zápase jsem přeskládal tým, dal víc prostoru lajnám, které si v předchozích zápasech tolik nezahráli. A také jsme koupili dva hráče. Obránce a brankáře."
A právě post prvního brankáře je problém. Technicky by lepší měl být francouzský brankář Christian Paineau, nová posila týmu, ale ten měl po zápase slabý průměr 78.57%, zatímco Filip Švenda, jenž ho po 2. třetině nahradil, vychytal nulu. "Zatím není jasné kdo bude v příštím zápase chytat na začátku,prozatím budeme oba brankáře na tréninku pozorně sledovat. A vždycky je tu možnost vystřídat gólmana v zápase," řekl nám trenér Flaška. Doufejme tedy, že vybere toho lepšího a brankář v příštím zápase proti HC Easton Curve vychytá čisté konto. Mějte se hezky a hokeji zdar!
Ostatnie ogłoszenia
Najlepsze ogłoszenia