Land:
Liga:
HK Cesis Knights† - Dziub lielā diena

Pats Dziub, kurš tika atzīts par šīs spēles 3.zvaigzni un labāko Knights spēlētāju, pēcspēles intervijā izteicās, ka nožēlo, ka pēdējie vārti tika ielaisti tik tuvu spēles beigām. "Atlika vien 15 sekundes un tad jau būtu "bullīši". Bet tur, kā zināms, visādi brīnumi notiek."
Aizsargs Oļģerts Pilsētnieks slavēja vārtsargu: "Igors aizvadīja vienu no savām labākajām spēlēm karjerā. Tāda vārtsarga spēle, kad velk ārā absolūti nereālas ripas, ļoti palīdz komadai."
Vēl jāpiebilst, ka šajā spēlē tika uzstādīts Knights mājas spēļu apmeklējuma rekords - 1350-vietīgā arēna bija pilnībā izpārdota. Domājams, droši var teikt, ka fani nebija vīlušies par tik aizraujošu cīņu. Pēc šīs spēles Knights ar izcīnītiem 31 punktiem ieņem 7.vietu līgā par 2 punktiem atpaliekot no Dinamo Dignaja un par 1 apdzenot Rīgas Bacardi.
Senaste pressmeddelanden
Topp pressmeddelanden