Sezóna | Datum | Událost |
6 (68/112) | 2011-01-07 | Tým byl přidělen manažerovi - Robain |
6 (96/112) | 2011-02-04 | Tým zanikl - Robain |
6 (98/112) | 2011-02-06 | Tým byl přidělen manažerovi - Robain |
7 (8/112) | 2011-02-28 | Tým zanikl - Robain |
7 (13/112) | 2011-03-05 | Tým byl přidělen manažerovi - jasio9 |
7 (37/112) | 2011-03-29 | Tým zanikl - jasio9 |
7 (41/112) | 2011-04-02 | Tým byl přidělen manažerovi - bbal |
7 (65/112) | 2011-04-26 | Tým zanikl - bbal |
7 (65/112) | 2011-04-26 | Tým zanikl - bbal |
7 (65/112) | 2011-04-26 | Tým zanikl - bbal |
7 (83/112) | 2011-05-14 | Tým byl přidělen manažerovi - demoboy55 |
7 (105/112) | 2011-06-05 | Tým zanikl - demoboy55 |
7 (108/112) | 2011-06-08 | Tým byl přidělen manažerovi - igorboy123456789 |
8 (18/112) | 2011-06-30 | Tým zanikl - igorboy123456789 |
8 (25/112) | 2011-07-07 | Tým byl přidělen manažerovi - jornhouck |
8 (47/112) | 2011-07-29 | Tým zanikl - jornhouck |
8 (58/112) | 2011-08-09 | Tým byl přidělen manažerovi - zat321 |
8 (80/112) | 2011-08-31 | Tým zanikl - zat321 |
8 (85/112) | 2011-09-05 | Tým byl přidělen manažerovi - Vincenzo Pastaforno |
8 (107/112) | 2011-09-27 | Tým zanikl - Vincenzo Pastaforno |
8 (111/112) | 2011-10-01 | Tým byl přidělen manažerovi - symyboy007 |
9 (24/112) | 2011-10-26 | Tým zanikl - symyboy007 |
9 (28/112) | 2011-10-30 | Tým byl přidělen manažerovi - blondel 11 |
9 (53/112) | 2011-11-24 | Tým zanikl - blondel 11 |
9 (67/112) | 2011-12-08 | Tým byl přidělen manažerovi - Sillimik |
12 (107/112) | 2012-12-18 | Tým zanikl - Sillimik |
Sezóna | Název týmu | Výsledky |
12 | RUS Binche |
33. místo v národním poháru. |
Výhra v baráži o záchranu v lize II.1. |
||
17. místo v play off ligy II.1. |
||
17. místo v základní části ligy II.1. |
||
11 | RUS Binche |
65. místo v národním poháru. |
10. místo v play off ligy II.1. |
||
12. místo v základní části ligy II.1. |
||
10 | RUS Binche |
129. místo v národním poháru. |
Tým postoupil do ligy II.1. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.1. |
||
2. místo v play off ligy III.1. |
||
2. místo v základní části ligy III.1. |
||
9 | RUS Binche |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy III.1. |
||
16. místo v základní části ligy III.1. |
||
8 | Pastapizza |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
19. místo v play off ligy III.1. |
||
20. místo v základní části ligy III.1. |
||
7 | Antwerp Cows |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
11. místo v play off ligy III.1. |
||
10. místo v základní části ligy III.1. |
||
6 | Ihc Leuven |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy III.1. |
||
9. místo v základní části ligy III.1. |
||
5 | Team noname 47442 |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy III.1. |
||
10. místo v základní části ligy III.1. |
||
4 | Team noname 47442 |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.1. |
||
20. místo v play off ligy II.1. |
||
19. místo v základní části ligy II.1. |