Sezóna | Datum | Událost |
19 (8/112) | 2014-11-03 | Tým byl přidělen manažerovi - pruzkumnik |
19 (30/112) | 2014-11-25 | Tým zanikl - pruzkumnik |
19 (35/112) | 2014-11-30 | Tým byl přidělen manažerovi - foxmeen |
19 (57/112) | 2014-12-22 | Tým zanikl - foxmeen |
19 (58/112) | 2014-12-23 | Tým byl přidělen manažerovi - TADA 11 |
19 (83/112) | 2015-01-17 | Tým zanikl - TADA 11 |
19 (84/112) | 2015-01-18 | Tým byl přidělen manažerovi - McYTTA |
19 (106/112) | 2015-02-09 | Tým zanikl - McYTTA |
19 (109/112) | 2015-02-12 | Tým byl přidělen manažerovi - adamsa002 |
20 (32/112) | 2015-03-19 | Tým zanikl - adamsa002 |
20 (33/112) | 2015-03-20 | Tým byl přidělen manažerovi - asasun |
20 (55/112) | 2015-04-11 | Tým zanikl - asasun |
20 (56/112) | 2015-04-12 | Tým byl přidělen manažerovi - alik310 |
20 (83/112) | 2015-05-09 | Tým zanikl - alik310 |
20 (84/112) | 2015-05-10 | Tým byl přidělen manažerovi - padek |
20 (106/112) | 2015-06-01 | Tým zanikl - padek |
20 (107/112) | 2015-06-02 | Tým byl přidělen manažerovi - DominikLGPlacka |
21 (17/112) | 2015-06-24 | Tým zanikl - DominikLGPlacka |
21 (20/112) | 2015-06-27 | Tým byl přidělen manažerovi - Kryštof Hrubý |
21 (42/112) | 2015-07-19 | Tým zanikl - Kryštof Hrubý |
21 (46/112) | 2015-07-23 | Tým byl přidělen manažerovi - tom560 |
21 (68/112) | 2015-08-14 | Tým zanikl - tom560 |
21 (70/112) | 2015-08-16 | Tým byl přidělen manažerovi - kapusta tom |
21 (92/112) | 2015-09-07 | Tým zanikl - kapusta tom |
21 (93/112) | 2015-09-08 | Tým byl přidělen manažerovi - Jakub Lojda |
22 (5/112) | 2015-10-02 | Tým zanikl - Jakub Lojda |
22 (6/112) | 2015-10-03 | Tým byl přidělen manažerovi - Johny32 |
22 (28/112) | 2015-10-25 | Tým zanikl - Johny32 |
22 (29/112) | 2015-10-26 | Tým byl přidělen manažerovi - matej528 |
22 (51/112) | 2015-11-17 | Tým zanikl - matej528 |
22 (52/112) | 2015-11-18 | Tým byl přidělen manažerovi - Rencin |
22 (81/112) | 2015-12-17 | Tým zanikl - Rencin |
22 (83/112) | 2015-12-19 | Tým byl přidělen manažerovi - Lumir Biskup |
22 (105/112) | 2016-01-10 | Tým zanikl - Lumir Biskup |
22 (107/112) | 2016-01-12 | Tým byl přidělen manažerovi - vincentka |
23 (17/112) | 2016-02-03 | Tým zanikl - vincentka |
23 (20/112) | 2016-02-06 | Tým byl přidělen manažerovi - matys1979 |
23 (42/112) | 2016-02-28 | Tým zanikl - matys1979 |
23 (44/112) | 2016-03-01 | Tým byl přidělen manažerovi - Ivan Alexej |
23 (66/112) | 2016-03-23 | Tým zanikl - Ivan Alexej |
23 (67/112) | 2016-03-24 | Tým byl přidělen manažerovi - Academy forza player |
23 (90/112) | 2016-04-16 | Tým zanikl - Academy forza player |
23 (91/112) | 2016-04-17 | Tým byl přidělen manažerovi - Vaččččččččččík |
24 (1/112) | 2016-05-09 | Tým zanikl - Vaččččččččččík |
24 (2/112) | 2016-05-10 | Tým byl přidělen manažerovi - CZECH REPUBLIK |
24 (24/112) | 2016-06-01 | Tým zanikl - CZECH REPUBLIK |
24 (26/112) | 2016-06-03 | Tým byl přidělen manažerovi - KOKOTEK1 |
24 (48/112) | 2016-06-25 | Tým zanikl - KOKOTEK1 |
24 (57/112) | 2016-07-04 | Tým byl přidělen manažerovi - Petr Šubrt |
24 (79/112) | 2016-07-26 | Tým zanikl - Petr Šubrt |
24 (81/112) | 2016-07-28 | Tým byl přidělen manažerovi - mate69 |
24 (103/112) | 2016-08-19 | Tým zanikl - mate69 |
24 (106/112) | 2016-08-22 | Tým byl přidělen manažerovi - Petis Pardubák Navrátil |
25 (17/112) | 2016-09-14 | Tým zanikl - Petis Pardubák Navrátil |
25 (18/112) | 2016-09-15 | Tým byl přidělen manažerovi - dunkys |
25 (40/112) | 2016-10-07 | Tým zanikl - dunkys |
25 (41/112) | 2016-10-08 | Tým byl přidělen manažerovi - kalla |
Sezóna | Název týmu | Výsledky |
49 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 5. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.6. |
||
2. místo v základní části ligy III.6. |
||
48 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.6. |
||
8. místo v základní části ligy III.6. |
||
47 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 5. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.6. |
||
19. místo v play off ligy II.2. |
||
20. místo v základní části ligy II.2. |
||
46 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.2. |
||
1. místo v play off ligy III.14. |
||
3. místo v základní části ligy III.14. |
||
45 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
4. místo v play off ligy III.14. |
||
4. místo v základní části ligy III.14. |
||
44 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 5. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.14. |
||
17. místo v play off ligy II.2. |
||
18. místo v základní části ligy II.2. |
||
43 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.2. |
||
1. místo v play off ligy III.6. |
||
8. místo v základní části ligy III.6. |
||
42 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
6. místo v play off ligy III.6. |
||
8. místo v základní části ligy III.6. |
||
41 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
11. místo v play off ligy III.6. |
||
11. místo v základní části ligy III.6. |
||
40 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.6. |
||
6. místo v základní části ligy III.6. |
||
39 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
5. místo v play off ligy III.6. |
||
7. místo v základní části ligy III.6. |
||
38 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
Tým sestoupil do ligy III.6. |
||
19. místo v play off ligy II.2. |
||
18. místo v základní části ligy II.2. |
||
37 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy II.2. |
||
Výhra v baráži o postup do ligy II.2. |
||
2. místo v play off ligy III.2. |
||
1. místo v základní části ligy III.2. |
||
36 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
4. místo v play off ligy III.2. |
||
2. místo v základní části ligy III.2. |
||
35 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
3. místo v play off ligy III.2. |
||
3. místo v základní části ligy III.2. |
||
34 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
6. místo v play off ligy III.2. |
||
6. místo v základní části ligy III.2. |
||
33 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
7. místo v play off ligy III.2. |
||
6. místo v základní části ligy III.2. |
||
32 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
12. místo v play off ligy III.2. |
||
11. místo v základní části ligy III.2. |
||
31 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 4. kole národního poháru. |
Výhra v baráži o záchranu v lize III.2. |
||
16. místo v play off ligy III.2. |
||
14. místo v základní části ligy III.2. |
||
30 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
Tým postoupil do ligy III.2. |
||
1. místo v play off ligy IV.18. |
||
2. místo v základní části ligy IV.18. |
||
29 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
3. místo v play off ligy IV.18. |
||
3. místo v základní části ligy IV.18. |
||
28 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
4. místo v play off ligy IV.18. |
||
7. místo v základní části ligy IV.18. |
||
27 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 2. kole národního poháru. |
7. místo v play off ligy IV.18. |
||
7. místo v základní části ligy IV.18. |
||
26 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 3. kole národního poháru. |
7. místo v play off ligy IV.18. |
||
8. místo v základní části ligy IV.18. |
||
25 | TJ Sokol Unhošť |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
11. místo v play off ligy IV.18. |
||
13. místo v základní části ligy IV.18. |
||
24 | HC FRÝDEK-MÍSTEK |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
Tým byl hokejovou asociací přeřazen do ligy IV.18. |
||
18. místo v play off ligy V.26. |
||
20. místo v základní části ligy V.26. |
||
23 | HC STANLEY hockey team |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
19. místo v play off ligy V.26. |
||
17. místo v základní části ligy V.26. |
||
22 | HC Nové Sady Olomouc |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
17. místo v play off ligy V.26. |
||
20. místo v základní části ligy V.26. |
||
21 | HC Maserati stradov |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
13. místo v play off ligy V.26. |
||
15. místo v základní části ligy V.26. |
||
20 | Origanls |
Tým vypadl v 1. kole národního poháru. |
18. místo v play off ligy V.26. |
||
19. místo v základní části ligy V.26. |
||
19 | HC Messerschmitt |
Tým byl hokejovou asociací přeřazen do ligy V.26. |
17. místo v play off ligy VI.7. |
||
18. místo v základní části ligy VI.7. |
||
18 | Team noname 98018 |
20. místo v play off ligy VI.7. |
17. místo v základní části ligy VI.7. |
||
17 | Team noname 98018 |
19. místo v play off ligy VI.7. |
17. místo v základní části ligy VI.7. |
||
16 | Team noname 98018 |
19. místo v play off ligy VI.7. |
17. místo v základní části ligy VI.7. |
||
15 | Team noname 98018 |
20. místo v play off ligy VI.7. |
20. místo v základní části ligy VI.7. |