Få gratis credits!
Næste kamp
HK Metro Zvolen
Liga kamp
9.9.2024 18:00
9.9.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Denne mulighed er en del af PRO-pakken!  
PRO-versionen af "Slutspil"-siden
PRO-versionen af denne viser et overblik over resultaterne af hver kamp i hver serie med et link til kampreferatet.
PRO-versionen af "Slutspil"-siden
PRO-versionen af denne viser et overblik over resultaterne af hver kamp i hver serie med et link til kampreferatet.
Sæson:
Land:
Liga:
Placeringskampe, 1.-8.-pladsen
Finale | Kampe | ||
Irtysh Omsk† (1) | vs | Team noname 122730 (3) | 2:0 |
Bronzekampen | Kampe | ||
DiskD† (2) | vs | Krass† (4) | 2:0 |
Kamp om 5. pladsen | Kampe | ||
Team noname 123376 (7) | vs | Team noname 122965 (8) | 2:1 |
Kamp om 7. pladsen | Kampe | ||
XKM-27† (5) | vs | Team noname 123332 (6) | 0:2 |
Semifinale | Kampe | ||
Irtysh Omsk† (1) | vs | Krass† (4) | 2:1 |
DiskD† (2) | vs | Team noname 122730 (3) | 1:2 |
Placeringskampe, 5.-8.-pladsen | Kampe | ||
XKM-27† (5) | vs | Team noname 122965 (8) | 0:2 |
Team noname 123332 (6) | vs | Team noname 123376 (7) | 1:2 |
Kvartfinale | Kampe | ||
Irtysh Omsk† (1) | vs | Team noname 122965 (8) | 2:0 |
DiskD† (2) | vs | Team noname 123376 (7) | 2:1 |
Team noname 122730 (3) | vs | Team noname 123332 (6) | 2:0 |
Krass† (4) | vs | XKM-27† (5) | 2:1 |
Placeringskampe, 9.-16.-pladsen
9. plads kamp | Kampe | ||
Team noname 122855 (13) | vs | SKA LENINCRAD† (14) | 2:0 |
Placeringskamp, 11.-pladsen | Kampe | ||
Shanghai Little Giants† (15) | vs | Team noname 123224 (16) | 2:1 |
Placeringskamp, 13.-pladsen | Kampe | ||
kut 86† (10) | vs | Los Polos† (12) | 2:1 |
Placeringskamp, 15.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 123022 (9) | vs | Adler 56150 † (11) | 2:1 |
Placeringskampe, 9.-12.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 122855 (13) | vs | Team noname 123224 (16) | 2:0 |
SKA LENINCRAD† (14) | vs | Shanghai Little Giants† (15) | 2:1 |
Placeringskampe, 13.-16.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 123022 (9) | vs | Los Polos† (12) | 1:2 |
kut 86† (10) | vs | Adler 56150 † (11) | 2:1 |
Placeringskampe, 9.-16.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 123022 (9) | vs | Team noname 123224 (16) | 1:2 |
kut 86† (10) | vs | Shanghai Little Giants† (15) | 0:2 |
Adler 56150 † (11) | vs | SKA LENINCRAD† (14) | 1:2 |
Los Polos† (12) | vs | Team noname 122855 (13) | 0:2 |
Placeringskampe, 17.-20.-pladsen
Placeringskamp, 17.-pladsen | Kampe | ||
Russian Only† (18) | vs | Team noname 123114 (20) | 1:2 |
Placeringskamp, 19.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 123361 (17) | vs | Team noname 122607 (19) | 0:2 |
Placeringskampe, 17.-20.-pladsen | Kampe | ||
Team noname 123361 (17) | vs | Team noname 123114 (20) | 0:2 |
Russian Only† (18) | vs | Team noname 122607 (19) | 2:1 |