Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1330 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste na javnom računu. Ako želite igrati igru ili se priključiti raspravi, morate se logirati. Ako ste novi korisnik, najprije se morate registrirati.

  Doigravanje: IV.2 (Slovačka) - Sezona 45

879 030 309
Službena PPM stranica na Facebook-u
Pritisnite dugme Sviđa mi se na našoj facebook stranici i saznajte najnovije vijesti prije svih ostalih.

Sezona: Država: Liga:
1
2

Prvak lige

3
1
1
2
4
0
1
2
8
0
4
2
5
0
2
2
7
0
3
2
6
0

Utakmice za plasman od 1-e do 8-e pozicije

Finale Slijed
Slovačka HC Sulini (1) vs Slovačka Vancouver Canucks (3) 2:1
Utakmica za 3-u poziciju Slijed
Slovačka DEP014† (2) vs Slovačka Fire Fox (4) 0:2
Utakmica za 5-u poziciju Slijed
Slovačka Nitra-Corgoni (5) vs Slovačka Metal666 (6) 0:2
Utakmica za 7-u poziciju Slijed
Slovačka GUCI4 (7) vs Slovačka HC Vinohrady nad Váhom† (8) 2:1
Polufinale Slijed
Slovačka HC Sulini (1) vs Slovačka Fire Fox (4) 2:0
Slovačka DEP014† (2) vs Slovačka Vancouver Canucks (3) 0:2
Utakmice za plasman od 5-e do 8-e pozicije Slijed
Slovačka Nitra-Corgoni (5) vs Slovačka HC Vinohrady nad Váhom† (8) 2:0
Slovačka Metal666 (6) vs Slovačka GUCI4 (7) 2:0
Četvrtfinale Slijed
Slovačka HC Sulini (1) vs Slovačka HC Vinohrady nad Váhom† (8) 2:0
Slovačka DEP014† (2) vs Slovačka GUCI4 (7) 2:0
Slovačka Vancouver Canucks (3) vs Slovačka Metal666 (6) 2:0
Slovačka Fire Fox (4) vs Slovačka Nitra-Corgoni (5) 2:0

Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije

Utakmica za 9-u poziciju Slijed
Slovačka HC Bardoňovo (9) vs Slovačka HC Šajba (10) 2:0
utakmica za 11-u poziciju Slijed
Slovačka Ultimate Underdogs HC (11) vs Slovačka Biele Tigre Capitals (12) 0:2
utakmica za 13-u poziciju Slijed
Slovačka Lokomotiv Režinka† (13) vs Slovačka Public Account (14) 2:0
Utakmica za 15-u poziciju Slijed
Slovačka Team noname 131197 (15) vs Slovačka Team noname 132161 (16) 2:0
Utakmice za plasman od 9-e do 12-e pozicije Slijed
Slovačka HC Bardoňovo (9) vs Slovačka Biele Tigre Capitals (12) 2:0
Slovačka HC Šajba (10) vs Slovačka Ultimate Underdogs HC (11) 2:0
Utakmice za plasman od 13-e do 16-e pozicije Slijed
Slovačka Lokomotiv Režinka† (13) vs Slovačka Team noname 132161 (16) 2:0
Slovačka Public Account (14) vs Slovačka Team noname 131197 (15) 2:0
Utakmice za plasman od 9-e do 16-e pozicije Slijed
Slovačka HC Bardoňovo (9) vs Slovačka Team noname 132161 (16) 2:0
Slovačka HC Šajba (10) vs Slovačka Team noname 131197 (15) 2:0
Slovačka Ultimate Underdogs HC (11) vs Slovačka Public Account (14) 2:0
Slovačka Biele Tigre Capitals (12) vs Slovačka Lokomotiv Režinka† (13) 2:0

Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije

Utakmica za 17-u poziciju Slijed
Slovačka Team noname 131493 (19) vs Slovačka Team noname 132001 (20) 1:2
Utakmica za 19-u poziciju Slijed
Slovačka Team noname 132063 (17) vs Slovačka Team noname 131863 (18) 1:2
Utakmice za plasman od 17-e do 20-e pozicije Slijed
Slovačka Team noname 132063 (17) vs Slovačka Team noname 132001 (20) 1:2
Slovačka Team noname 131863 (18) vs Slovačka Team noname 131493 (19) 1:2