Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1330 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Lygos atkrintamosios varžybos: IV.2 (Slovakija) - Sezonas 49

940 359 017
Oficialus PPM puslapis Facebook'e
Paspausk mėgti mūsų Facebooko puslapyje ir gauk naujausias žinias anksčiau už visus kitus.
Kitos rungtynės
VLASNIK
Draugiškos rungtynės
4.8.2024 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC


Sezonas: Šalis: Lyga:
1
1

Lygos čempionas

2
1
2
2
3
0
1
2
8
0
2
2
7
0
3
2
6
0

Rungtynės dėl 1-8 vietų

Finalas Serija
Slovakija HK TAROVO (1) vs Slovakija Metal666 (2) 1:1
Rungtynės dėl 3 vietos Serija
Slovakija GUCI4 (3) vs Slovakija Olovary TITANS (5) 2:0
Rungtynės dėl 5 vietos Serija
Slovakija HC Sulini (7) vs Slovakija HC 75 Vrbica LM (8) 2:0
Rungtynės dėl 7 vietos Serija
Slovakija JUNIPO Capitals† (4) vs Slovakija Wagykovi Piráti† (6) 1:1
Pusfinalis Serija
Slovakija HK TAROVO (1) vs Slovakija Olovary TITANS (5) 2:0
Slovakija Metal666 (2) vs Slovakija GUCI4 (3) 2:0
Rungtynės dėl 5-8 vietų Serija
Slovakija JUNIPO Capitals† (4) vs Slovakija HC 75 Vrbica LM (8) 1:2
Slovakija Wagykovi Piráti† (6) vs Slovakija HC Sulini (7) 0:2
Ketvirtfinaliai Serija
Slovakija HK TAROVO (1) vs Slovakija HC 75 Vrbica LM (8) 2:0
Slovakija Metal666 (2) vs Slovakija HC Sulini (7) 2:0
Slovakija GUCI4 (3) vs Slovakija Wagykovi Piráti† (6) 2:0
Slovakija JUNIPO Capitals† (4) vs Slovakija Olovary TITANS (5) 0:2

Rungtynės dėl 9-16 vietų

Rungtynės dėl 9 vietos Serija
Slovakija HC Tatra Predators (11) vs Slovakija Medvede DT (13) 2:0
Rungtynės dėl 11-tos vietos Serija
Slovakija Unicorns Hlohovec (9) vs Slovakija HC Bardoňovo (10) 2:0
Rungtynės dėl 13-tos vietos Serija
Slovakija HC Trantaria† (12) vs Slovakija Ultimate Underdogs HC (15) 2:0
Rungtynės dėl 15-tos vietos Serija
Slovakija Biele Tigre Capitals (14) vs Slovakija Red Devils (16) 0:2
Rungtynės dėl 9-12 vietų Serija
Slovakija Unicorns Hlohovec (9) vs Slovakija Medvede DT (13) 0:2
Slovakija HC Bardoňovo (10) vs Slovakija HC Tatra Predators (11) 1:2
Rungtynės dėl 13-16 vietų Serija
Slovakija HC Trantaria† (12) vs Slovakija Red Devils (16) 2:0
Slovakija Biele Tigre Capitals (14) vs Slovakija Ultimate Underdogs HC (15) 1:2
Rungtynės dėl 9-16 vietų Serija
Slovakija Unicorns Hlohovec (9) vs Slovakija Red Devils (16) 2:0
Slovakija HC Bardoňovo (10) vs Slovakija Ultimate Underdogs HC (15) 2:0
Slovakija HC Tatra Predators (11) vs Slovakija Biele Tigre Capitals (14) 2:0
Slovakija HC Trantaria† (12) vs Slovakija Medvede DT (13) 0:2

Rungtynės dėl 17-20 vietų

Rungtynės dėl 17-tos vietos Serija
Slovakija Klokani (17) vs Slovakija HK Metro Zvolen (18) 2:0
Rungtynės dėl 19-tos vietos Serija
Slovakija HK fish Stropkov (19) vs Slovakija Public Account (20) 2:0
Rungtynės dėl 17-20 vietų Serija
Slovakija Klokani (17) vs Slovakija Public Account (20) 2:0
Slovakija HK Metro Zvolen (18) vs Slovakija HK fish Stropkov (19) 2:0