Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1330 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Komandos iš tavo šalies tarptautinėse taurėse

935 039 212
Gauk kreditų už dyką!
Kitos rungtynės
Unicorns Hlohovec
Lygos rungtynės
1.3.2024 18:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

Šalis:

Dažniausios rungtynės

Turnyras Varžybų diena Namų komanda Svečių komanda Rezultatas Grupė
ČL 8 Slovakija MHC Torpédo Martin Lenkija BrRrElOkI BIELSZOWICE 2:0 Grupė 16
ČL 8 Slovakija HC lewoparde Švedija CCCP Jailbreakers 6:1 Grupė 11
ČL 8 Slovakija BAGOTA Grim Bears Serbija 40 Srba i poneka zvezda 8:0 Grupė 6
TLT 8 Slovakija HC Whatever... Serbija Dovla BAP† 16:1 Grupė 13
TLT 8 Slovakija Drevorubači-Sp JAV Momentum 6:1 Grupė 12
TLT 8 Slovakija HKM Zvolenaci Lenkija SILESIAN EAGLES 7:1 Grupė 7
TLT 8 Slovakija Moroms Ladies JAV Michigan RED WINGS 8:2 Grupė 6

Kitos rungtynės

Turnyras Varžybų diena Namų komanda Svečių komanda Rezultatas Grupė
ČL 8 Slovakija MHC Torpédo Martin Lenkija BrRrElOkI BIELSZOWICE 2:0 Grupė 16
ČL 8 Slovakija HC lewoparde Švedija CCCP Jailbreakers 6:1 Grupė 11
ČL 8 Slovakija BAGOTA Grim Bears Serbija 40 Srba i poneka zvezda 8:0 Grupė 6
TLT 8 Slovakija HC Whatever... Serbija Dovla BAP† 16:1 Grupė 13
TLT 8 Slovakija Drevorubači-Sp JAV Momentum 6:1 Grupė 12
TLT 8 Slovakija HKM Zvolenaci Lenkija SILESIAN EAGLES 7:1 Grupė 7
TLT 8 Slovakija Moroms Ladies JAV Michigan RED WINGS 8:2 Grupė 6
ČL 9 Austrija the balls Slovakija MHC Torpédo Martin Pridėti prie TV grafiko Grupė 16
ČL 9 Portugalija Sampaio Flyers Slovakija HC lewoparde Pridėti prie TV grafiko Grupė 11
ČL 9 Rumunija Sepsi Bikak Slovakija BAGOTA Grim Bears Pridėti prie TV grafiko Grupė 6
TLT 9 Šveicarija Reussdamm Warriors Slovakija HC Whatever... Pridėti prie TV grafiko Grupė 13
TLT 9 Rumunija Gilics klub Slovakija Drevorubači-Sp Pridėti prie TV grafiko Grupė 12
TLT 9 Portugalija Sport Seixal Benfica Slovakija HKM Zvolenaci Pridėti prie TV grafiko Grupė 7
TLT 9 Austrija Yukon Yaks Slovakija Moroms Ladies Pridėti prie TV grafiko Grupė 6