Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1206 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes

981 634 826
Valsts: Līga:

Slovākija Tigers Myjava - 6. sezóna plná prekvapení.

Predsezónne ciele boli jasné. Avšak v klube zavládla pohoda, ktorá všetko zmenila. ZČ ligy nám vyšla nad očakávanie a z boja o PO bolo zrazu druhé miesto, čo nás veľmi potešilo. Čiastočne sa nám podarilo zabudovať do základu niekoľko nádejí, ktoré bz mali byť ťahúňmi v budúcnosti.
Nasledovala PO, kde sme mali celkom dobrý žreb. Ani vo sne nás však nenapadlo, že pôjdeme až do finále, ba dokonca, že získame pohár pre víťaza PO IV.16. Skvelý výkon, skvelé umiestnenie a historický úspech klubu.
Ďalšie ciele sa nám tiež podarilo splniť. Budovanie zázemia a štadiónu pokračujú podľa plánu.
V NP sme vypadli v 6.kole, čo je zatiaľ naše maximum.
V kreditných turnajoch sme chceli postup do PO. V Dakota power cupe nám to nevyšlo, ale v Master IIHL sa to podarilo. Škoda, že stop prišiel už v prvom kole.
TK sa poprvýkrát dostalo cez 300, čo je tiež ukazovateľom úspešnej sezóny.
Chcem poďakovať všetkým v našom klube, ktorý sa podieľali na tejto skvelej sezóne a popriať im úspech aj do tej novej.
Tá bude veľmi ťažká. Postupom do III.4 sme si postavili latku vysoko a pre splnenie nových cieľov bude treba podať maximálne výkony na všetkých postoch.
Takže ciele sú:
-kapacitu štadiónu zvýšiť aspoň na 2700 miest
-pokračovať v omladzovaní základnej zostavy
-TP 13 a PEO 11
-PO v kreditnom turnaji
-NP aspoň 5.kolo

Hlavným cieľom však bude udržať sa v III.4 a etablovať sa v nej. Tajným snom je PO, ale aj tento ročník ukázal, že aj nemožné sa môže stať skutočnosťou.
Chcem vyzvať všetkých fanúškov Tigers Myjava, aby v hojnom počte chodili podporiť náš tím na zimný štadión Tigers aréna a boli našim šiestym hráčom. Verím, že výkony, atraktívny súperi, ale aj doprovodné akcie pri zápasoch budú dostatočnou motiváciou.


Lasījumu skaits: 45
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski