Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

 Preses relīzes

6 946 285
Valsts: Līga:
Šis izdevums ir atbilde rakstam no komandas Čehija Hary team: DJANGO přestupuje!

Čehija Hary team - Hary team nečekaně posiluje - Přišel Kotelník Ludva.

S menším zpožděním přinášíme tiskovou zprávu o posílení našeho týmu, které se událo minulý týden.
Vyjádření GM haryho: "Původně jsme byli rozhodnuti, že před novou sezonou posilovat nebudeme, jelikož máme vynikajicí první lajnu, která táhne celý tým, a neni potřeba na tom nic měnit. Nicméně jeden obránce ze čtvrté lajny, nebudeme jmenovat jméno, se ukázal tak slabým článkem týmu, že nebylo možné to takto nechat, a tak jsme velice rychle zareagovali a přišel Kotelník Ludva."
Rozhovor s Kotelníkem Ludvou:
Zdar Ludvo, snad neprozradím nic tajného, když řeknu, že si dostal v Hary teamu svoji první plně profesionální smlouvu. Můžeš nám tedy prozradit, co jsi dělal doposud?
"Jasná volba. Pracoval sem na zkrácený úvazek v jedné, nebudeme jmenovat jméno, truhlárně na Eurookna jako kotelník. Jinak sem měl doma manželku a psa a taky spoustu králiků. Nejmíň tři zajčárny, takže když někdo potřeboval samici, tak sem mu dal. :-) Jinak sáček salámu sem neměl problém sníst ke svačině, ač sem původně chtěl ještě donést domu... Ještě bych rád řekl, že syn mi dělal pergolu (přístřešek) a odfušoval to kde mohl..."
Děkuji za rozhovor, nečekal sem, že prozradíš až tolik. :-D Tak ať se ti u nás daří a rádi bychom viděli dnes nějakou branku nebo aspoň bodyček. :-)
"Taky děkuji. Přijďte se podívat a všechno bude, to jasně vidim. :-) "Lasījumu skaits: 80
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski
Komanda Čehija Hary team atbildēja uz šo rakstu: Šuky