Win gratis credits!
Volgende wedstrijd
HK Metro Zvolen
Divisie wedstrijd
9.9.2024 18:00
9.9.2024 18:00
00
00
01
HRS
MIN
SEC
Deze functie maakt deel uit van het PRO-pakket!  
PRO versie van de Divisie play-off pagina
PRO versie van deze pagina geeft een overzicht van de resultaten van iedere wedstrijd van iedere reeks met een link naar de wedstrijd samenvatting.
PRO versie van de Divisie play-off pagina
PRO versie van deze pagina geeft een overzicht van de resultaten van iedere wedstrijd van iedere reeks met een link naar de wedstrijd samenvatting.
Seizoen:
Land:
Divisie:
Wedstrijden om plaats 1-8
Finale | Stand | ||
HUSSARS WINGS† (1) | vs | Czarnuchy ze Słupska† (6) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 3 | Stand | ||
Ta jasne† (4) | vs | FC STARS 125449 † (7) | 0:2 |
Wedstrijden om plaats 5 | Stand | ||
rojbl† (3) | vs | Powiało chłodem† (8) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 7 | Stand | ||
Fc Saneczki† (2) | vs | xxxxxx† (5) | 2:0 |
Halve finale | Stand | ||
HUSSARS WINGS† (1) | vs | FC STARS 125449 † (7) | 2:0 |
Ta jasne† (4) | vs | Czarnuchy ze Słupska† (6) | 1:2 |
Wedstrijden om plaats 5-8 | Stand | ||
Fc Saneczki† (2) | vs | Powiało chłodem† (8) | 1:2 |
rojbl† (3) | vs | xxxxxx† (5) | 2:1 |
Kwartfinale | Stand | ||
HUSSARS WINGS† (1) | vs | Powiało chłodem† (8) | 2:0 |
Fc Saneczki† (2) | vs | FC STARS 125449 † (7) | 1:2 |
rojbl† (3) | vs | Czarnuchy ze Słupska† (6) | 1:2 |
Ta jasne† (4) | vs | xxxxxx† (5) | 2:1 |
Wedstrijden om plaats 9-16
Wedstrijden om plaats 9 | Stand | ||
FUDECO GAS Olivia† (9) | vs | KS YELONKY† (10) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 11 | Stand | ||
Team noname 133007 (11) | vs | Team noname 133119 (12) | 0:2 |
Wedstrijden om plaats 13 | Stand | ||
Team noname 132489 (13) | vs | Team noname 132929 (14) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 15 | Stand | ||
Team noname 132488 (15) | vs | Team noname 133380 (16) | 2:1 |
Wedstrijden om plaats 9-12 | Stand | ||
FUDECO GAS Olivia† (9) | vs | Team noname 133119 (12) | 2:0 |
KS YELONKY† (10) | vs | Team noname 133007 (11) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 13-16 | Stand | ||
Team noname 132489 (13) | vs | Team noname 133380 (16) | 2:0 |
Team noname 132929 (14) | vs | Team noname 132488 (15) | 2:0 |
Wedstrijden om plaats 9-16 | Stand | ||
FUDECO GAS Olivia† (9) | vs | Team noname 133380 (16) | 2:0 |
KS YELONKY† (10) | vs | Team noname 132488 (15) | 2:0 |
Team noname 133007 (11) | vs | Team noname 132929 (14) | 2:1 |
Team noname 133119 (12) | vs | Team noname 132489 (13) | 2:1 |
Wedstrijden om plaats 17-20
Wedstrijden om plaats 17 | Stand | ||
Team noname 133601 (17) | vs | Team noname 133225 (18) | 1:2 |
Wedstrijden om plaats 19 | Stand | ||
Hockey GA† (19) | vs | PDWAG† (20) | 0:2 |
Wedstrijden om plaats 17-20 | Stand | ||
Team noname 133601 (17) | vs | PDWAG† (20) | 2:0 |
Team noname 133225 (18) | vs | Hockey GA† (19) | 2:0 |