Sezon | Data | Wydarzenie |
28 (29/112) | 2017-08-28 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - andron115 |
29 (90/112) | 2018-02-17 | Opuszczenie drużyny - andron115 |
32 (61/112) | 2018-12-21 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - L0gIn |
32 (79/112) | 2019-01-08 | Opuszczenie drużyny - L0gIn |
32 (80/112) | 2019-01-09 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - mooreferee |
32 (102/112) | 2019-01-31 | Opuszczenie drużyny - mooreferee |
32 (104/112) | 2019-02-02 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - DEN228 |
33 (44/112) | 2019-03-26 | Opuszczenie drużyny - DEN228 |
33 (50/112) | 2019-04-01 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - na4yalnik |
33 (73/112) | 2019-04-24 | Opuszczenie drużyny - na4yalnik |
33 (95/112) | 2019-05-16 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Skromnyawka |
34 (24/112) | 2019-06-26 | Opuszczenie drużyny - Skromnyawka |
34 (83/112) | 2019-08-24 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Carouselambra |
35 (7/112) | 2019-09-29 | Opuszczenie drużyny - Carouselambra |
36 (9/112) | 2020-01-21 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - mooreferee |
36 (73/112) | 2020-03-25 | Opuszczenie drużyny - mooreferee |
36 (94/112) | 2020-04-15 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Ronder |
37 (58/112) | 2020-06-30 | Opuszczenie drużyny - Ronder |
38 (42/112) | 2020-10-04 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - 1967 igor |
38 (64/112) | 2020-10-26 | Opuszczenie drużyny - 1967 igor |
38 (80/112) | 2020-11-11 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - 1515 |
39 (19/112) | 2021-01-01 | Opuszczenie drużyny - 1515 |
39 (28/112) | 2021-01-10 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - Dvoyashka |
39 (59/112) | 2021-02-10 | Opuszczenie drużyny - Dvoyashka |
43 (73/112) | 2022-05-18 | Drużyna została przyporządkowana do menedżera - YuriyKlinskih |
47 (43/112) | 2023-07-10 | Opuszczenie drużyny - YuriyKlinskih |
Sezon | Nazwa drużyny | Rezultaty |
47 | SC Podillia Khmelnytskyi† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 6 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 6 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
46 | SC Podillia Khmelnytskyi |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 6 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 7 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
45 | SC Podillia Khmelnytskyi |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 4 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 6 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
44 | SC Podillia Khmelnytskyi |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 6 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 3 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
43 | SC Podillia Khmelnytskyi |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 9 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 13 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
42 | Kharkov Dancer† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 12 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 13 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
41 | Kharkov Dancer† |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 14 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 14 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
40 | Kharkov Dancer† |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 17 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 17 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
39 | Kharkov Dancer† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 19 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 19 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
38 | Sequoia Hockey |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 20 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 17 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
37 | Vorskla 123048 † |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 20 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 17 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
36 | HC Amos 123048 † |
Wyeliminowany w 1 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 16 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 14 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
35 | Royal Orleans† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 16 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 15 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
34 | Royal Orleans |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 20 po fazie playoff ligi II.1. |
||
Pozycja 20 po sezonie zasadniczym w lidze II.1. |
||
33 | ChicagoMafia† |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Przeniesiony do ligi II.1 przez federację hokejową. |
||
Pozycja 8 po fazie playoff ligi II.4. |
||
Pozycja 7 po sezonie zasadniczym w lidze II.4. |
||
32 | HC Amos |
Pozycja 8 po fazie playoff ligi II.4. |
Pozycja 1 po sezonie zasadniczym w lidze II.4. |
||
31 | HC Scorpions Kharkiv† |
Przeniesiony do ligi II.4 przez federację hokejową. |
Awans do ligi II.1. |
||
Zwycięstwo w rundzie o awans do ligi II.1. |
||
Pozycja 2 po fazie playoff ligi III.1. |
||
Pozycja 2 po sezonie zasadniczym w lidze III.1. |
||
30 | HC Scorpions Kharkiv† |
Pozycja 1 po fazie playoff ligi III.1. |
Pozycja 2 po sezonie zasadniczym w lidze III.1. |
||
29 | HC Scorpions Kharkiv |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Przeniesiony do ligi III.1 przez federację hokejową. |
||
Pozycja 16 po fazie playoff ligi II.2. |
||
Pozycja 13 po sezonie zasadniczym w lidze II.2. |
||
28 | HC Scorpions Kharkiv |
Wyeliminowany w 2 rundzie Pucharu Krajowego |
Pozycja 17 po fazie playoff ligi II.2. |
||
Pozycja 18 po sezonie zasadniczym w lidze II.2. |