Sezon | Data | Eveniment |
41 (75/112) | 2021-10-08 | Echipa a fost însărcinată unui manager - postregina |
41 (97/112) | 2021-10-30 | Echipă închisă - postregina |
43 (30/112) | 2022-04-05 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Peter Steven |
43 (36/112) | 2022-04-11 | Echipă închisă - Peter Steven |
43 (65/112) | 2022-05-10 | Echipa a fost însărcinată unui manager - luukiam |
43 (109/112) | 2022-06-23 | Echipă închisă - luukiam |
44 (67/112) | 2022-09-01 | Echipa a fost însărcinată unui manager - MashaBabko |
44 (107/112) | 2022-10-11 | Echipă închisă - MashaBabko |
45 (11/112) | 2022-10-27 | Echipa a fost însărcinată unui manager - koekebakker |
45 (62/112) | 2022-12-17 | Echipă închisă - koekebakker |
45 (64/112) | 2022-12-19 | Echipa a fost însărcinată unui manager - VanVanVanVan |
45 (67/112) | 2022-12-22 | Echipă închisă - VanVanVanVan |
45 (75/112) | 2022-12-30 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Wiktorf |
46 (39/112) | 2023-03-16 | Echipă închisă - Wiktorf |
46 (51/112) | 2023-03-28 | Echipa a fost însărcinată unui manager - SERGRUS |
46 (74/112) | 2023-04-20 | Echipă închisă - SERGRUS |
46 (94/112) | 2023-05-10 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Kylian2023 |
47 (4/112) | 2023-06-01 | Echipă închisă - Kylian2023 |
48 (43/112) | 2023-10-30 | Echipa a fost însărcinată unui manager - mosterg |
48 (65/112) | 2023-11-21 | Echipă închisă - mosterg |
48 (93/112) | 2023-12-19 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Jeliazkov |
49 (3/112) | 2024-01-10 | Echipă închisă - Jeliazkov |
50 (36/112) | 2024-06-03 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Zemgusts |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
50 | SVZ Hockey 130269 † |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
49 | SVZ Hockey 130269 † |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 5 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
48 | Dimsdale Donkey's† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
47 | PSV-Eindhoven† |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 10 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
46 | SVOBODA† |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
45 | FC BialeOrly Tilburg |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
44 | Super 22 Amsterdam |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 6 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
43 | Dragonkins |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 8 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
42 | Fighters 130269 † |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 17 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 17 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
41 | Fighters |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 19 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 19 în sezonul regulat al ligii II.1. |
||
40 | Team noname 130269 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 19 în playoff-ul ligii II.1. |
||
Locul 18 în sezonul regulat al ligii II.1. |