Sezon | Data | Eveniment |
1 (1/112) | 2009-04-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - nimitz |
1 (59/112) | 2009-06-17 | Echipă închisă - nimitz |
1 (109/112) | 2009-08-06 | Echipa a fost însărcinată unui manager - sp33dy |
2 (20/112) | 2009-08-29 | Echipă închisă - sp33dy |
2 (77/112) | 2009-10-25 | Echipa a fost însărcinată unui manager - lukap |
2 (100/112) | 2009-11-17 | Echipă închisă - lukap |
3 (107/112) | 2010-03-16 | Echipa a fost însărcinată unui manager - HokejTiger |
4 (29/112) | 2010-04-19 | Echipă închisă - HokejTiger |
4 (53/112) | 2010-05-13 | Echipa a fost însărcinată unui manager - zupica |
4 (110/112) | 2010-07-09 | Echipă închisă - zupica |
5 (43/112) | 2010-08-23 | Echipa a fost însărcinată unui manager - blazgd |
5 (65/112) | 2010-09-14 | Echipă închisă - blazgd |
7 (23/112) | 2011-03-15 | Echipa a fost însărcinată unui manager - kocjan114 |
7 (52/112) | 2011-04-13 | Echipă închisă - kocjan114 |
7 (56/112) | 2011-04-17 | Echipa a fost însărcinată unui manager - rk ljubljana |
10 (112/112) | 2012-05-13 | Echipă închisă - rk ljubljana |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
11 | drevored† |
Poziţia 257 în Cupa Naţională. |
Locul 10 în playoff-ul ligii III.6. |
||
Locul 12 în sezonul regulat al ligii III.6. |
||
10 | drevored |
Poziţia 65 în Cupa Naţională. |
Retrogradată în liga III.6. |
||
Locul 19 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 20 în sezonul regulat al ligii II.2. |
||
9 | drevored |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga II.2. |
||
Locul 1 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 2 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
8 | drevored |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 7 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 6 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
7 | drevored |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
6 | Team noname 23934 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 18 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 19 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
5 | Team noname 23934 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
4 | HC Green Elephants |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 9 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 11 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
3 | Team noname 23934 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 14 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 16 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
2 | Interblock |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii III.7. |
||
Locul 14 în sezonul regulat al ligii III.7. |
||
1 | Team noname 23934 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Retrogradată în liga III.7. |
||
Locul 18 în playoff-ul ligii II.2. |
||
Locul 18 în sezonul regulat al ligii II.2. |