Sezon | Data | Eveniment |
1 (28/112) | 2009-05-17 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Smudla |
1 (50/112) | 2009-06-08 | Echipă închisă - Smudla |
1 (55/112) | 2009-06-13 | Echipa a fost însărcinată unui manager - croman |
1 (77/112) | 2009-07-05 | Echipă închisă - croman |
1 (79/112) | 2009-07-07 | Echipa a fost însărcinată unui manager - swtipxe |
1 (102/112) | 2009-07-30 | Echipă închisă - swtipxe |
2 (4/112) | 2009-08-13 | Echipa a fost însărcinată unui manager - vexmaxcv |
2 (26/112) | 2009-09-04 | Echipă închisă - vexmaxcv |
4 (8/112) | 2010-03-29 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Fran135 |
4 (31/112) | 2010-04-21 | Echipă închisă - Fran135 |
4 (71/112) | 2010-05-31 | Echipa a fost însărcinată unui manager - pjon |
4 (93/112) | 2010-06-22 | Echipă închisă - pjon |
5 (72/112) | 2010-09-21 | Echipa a fost însărcinată unui manager - BEATMASTER |
5 (94/112) | 2010-10-13 | Echipă închisă - BEATMASTER |
5 (103/112) | 2010-10-22 | Echipa a fost însărcinată unui manager - Vedrinho |
11 (41/112) | 2012-06-23 | Echipă închisă - Vedrinho |
Sezon | Numele echipei | Rezultate |
12 | Djeca s kolodvora Knin† |
Poziţia 129 în Cupa Naţională. |
Retrogradată în liga III.13. |
||
Locul 20 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 20 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
11 | Djeca s kolodvora Knin† |
Poziţia 129 în Cupa Naţională. |
Locul 12 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 16 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
10 | Djeca s kolodvora Knin |
Poziţia 17 în Cupa Naţională. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 10 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
9 | Djeca s kolodvora Knin |
Eliminată în runda 5 a Cupei Naţionale. |
Locul 8 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 8 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
8 | Djeca s kolodvora Knin |
Eliminată în runda 5 a Cupei Naţionale. |
Locul 10 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 9 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
7 | Djeca s kolodvora Knin |
Eliminată în runda 4 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga II.4. |
||
A câştigat barajul pentru promovarea în liga II.4. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii III.13. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii III.13. |
||
6 | Djeca s kolodvora Knin |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Locul 4 în playoff-ul ligii III.13. |
||
Locul 3 în sezonul regulat al ligii III.13. |
||
5 | Beatmasters |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Locul 16 în playoff-ul ligii III.13. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii III.13. |
||
4 | u33na |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 12 în playoff-ul ligii III.13. |
||
Locul 16 în sezonul regulat al ligii III.13. |
||
3 | Team noname 35135 |
Eliminată în runda 1 a Cupei Naţionale. |
Retrogradată în liga III.13. |
||
A pierdut în barajul pentru retrogradare din liga II.4. |
||
Locul 18 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 17 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
2 | Team noname 35135 |
Eliminată în runda 2 a Cupei Naţionale. |
Locul 13 în playoff-ul ligii II.4. |
||
Locul 13 în sezonul regulat al ligii II.4. |
||
1 | hrvati_iz_barcelone |
Eliminată în runda 3 a Cupei Naţionale. |
Promovare în liga II.4. |
||
A câştigat barajul pentru promovarea în liga II.4. |
||
Locul 2 în playoff-ul ligii III.13. |
||
Locul 7 în sezonul regulat al ligii III.13. |