Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

 Sporočila za javnost

10 875 393
Država: Liga:

Slovaška HC nanuk† - Rozlúčka s PPM

Ahojte priatelia,

mal som to štastie byť prítomný na PPM od samého začiatku Bety verzie pred vyše štyrmi rokmi a preto písať rozlúčkovú reč je dosť ťažké. Je to dlhá doba na to, aby človeku prirástla hra k srdcu. Všetko má ale svoj začiatok a koniec, rovnako prišiel čas odísť i pre mňa.

Dlhšiu dobu nie je možné z mojej strany venovať sa tejto hre, avšak nedostatok času v porovnaní s minulosťou je dôvod vedľajší. Strata motivácie a klesajúci záujem v dôsledku iných aktivít vo voľnom čase sú príčinou primárnou.

Ostanú mi veľmi pekné spomienky, ktoré mi táto hra priniesla. Nezabudnuteľné chvíľe napätia pri sledovaní live prenosov, strhujúce víťazstvá i smutné prehry či dokonca vstávanie neskoro v noci kvôli kúpe hráčov na trhu v Beta verzii, kde ma môj vtedajší zápal pre túto hru dokázal priviesť ku štyrom titulom v prvej lige a nemusím tak aspoň odísť ako megalama :-)

Rád by som chcel poďakovať všetkým ľuďom, ktorí sa pričinili o to, že táto hra sa stala takou skvelou nielen pre mňa, ale i pre tisíce ďaľších. Sú to tvorcovia a členovia PPM tímu, ktorým patrí uznanie a želám im do ďaľšej práce odhodlanie a pevné nervy. Moja vďaka tiež patrí celej komunite manažérov, bez ktorých by som si nevedel túto hru ani predstaviť. Mnohí z nich mi ostanú v pamäti ako ľudia, s ktorými som odohral pekné hokejové bitky, iní ako súčasť komunity na diskusných fórach. Nedá mi nespomenúť predovšetkým manažéra radowana, s ktorým som mal tú česť zvádzať nádherné súboje v Bete a tiež viesť slovenskú reprezentáciu na ceste za svojou prvou medailou. Sú to všetko pekné spomienky a lúči sa mi ťažko.

Prajem vám všetkým veľa zdaru!

nanuk
(palicka.michal@gmail.com)


Edinstveni pogledi: 1337
Ocena sporočila za javnost: Slabo - Običajen - Odlično